صفحه 3 از 169 نخستنخست 1234567891011121353103 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Islami, Spanish language

پیش فرض پاسخ : پذیرش اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Bijangoudarzi
    از عزیزان کسی راجع به هزینه های زندگی تو اسپانیا اطلاعی داره؟هزینه دانشگاهها واسه MS چه جوریاس؟
    سلام
    اونجوري كه من شنيدم بيشتر رشته هاي دانشگاه هاي اسپانيا، دوره مستر يك ساله طول مي كشه، و مادريد و بارسلونا نسبت به بقيه شهرهاي اسپانيا هزينه زندگي گران تري دارند. واقعاً گرون تر، اما خب براي كساني كه در تهران زندگي كردند رفتن به شهرهاي ساحلي و خيلي كوچيك زياد جالب توجه نيست يعني زود محيط خسته مي كنه. (البته به نظر من) يك مورد ديگر هم هست كه بستگي داره خونه كه انتخاب مي كني به دانشگاه نزديك باشه يا نه، نزديك باشه هزينه بيشتري داره در كل خرج زندگي دانشجويي در مادريد بنا به گفته بعضي از دوستام كه اونجا هستند، در حدود 500-600 يورو هست. البته يك زندگي خيلي خيلي دانشجويي و معمولي. و بسته به شهريه دانشگاهتم كه خب فرق مي كند. بسته به رشته انتخابيت و دانشگاه انتخابيت از سالي 2000 يورو شروع ميشه

بله من برای مستر از university of barcelona در رشته فیزیک پذیرش دارم ولی بورس نشدم و الان نامه پذیرشم تو راهه ولی با این اوصافی که شنیدم نمیدونم؟!!!!! این دوره به زبان انگلیسی هست و من خودم spanish دوست دارم یاد بگیرم مشکلی ندارم باسه هیچی . حالا نمیدونم چی پیش میاد .
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

Member domesday آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Industrial design

بچه ها شرمنده اگه سوالم بد جایی هست
    من میدونم طراحی صنعتی تو اسپانیا خیلی خوب رفته جلو اما والا هرچی گشتم اینا سایت هاشون یه جوری بود
    نکته دیگه اینکه من اصلآ حتی نمیدونم دانشگاهای خوبش کدوماست!
    میشه یه راهنمایی کوچیک در حد اسم کنید
    ممنون

دانشگاهای خوبش university of madrid/ plitecnica de catolunia/university de barcelona//university of valencia
    zaragoza university/ Etc.
    you can find the first rank in the www.msrt.ir ------------کتاب جامع ارزشیابی رو کلیک کن و اسم کشور و بعد .....
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

پیش فرض پاسخ : تحصيل در مقطع فوق ليسانس در اسپانيا

من تا اونجایی که میدونم اسپانیا کشور گرونیه و در فروم هم ندیدم در مورد اسپانیا بحث بشه ، علت اصلی هم که ایرانیها طرف اونجا نمیرن گرونی و زبانه ، بهترین جوابو خودت می تونی از دانشگاه بگیری ، چون زبانو خوب بلدی ما انتظار داریم شما خودتون اطلاعاتی اگه کسب کردین برای بچه ها قرار بدین در مورد هزینه ها و پروسه اپلای ، یه کاره دیگه هم می تونید بکنید در سایت دانشگاه های اسپانیا سرچ کنید احتمالا تعدادی دانشجو دوره دکترا اونجا صفحه وب دارن با اونا مشورت کنید ،من 1 سال و نیم کلاس اسپانیایی می رفتم بیرون، استاده خودمون هم یه خانومی بود فارغ التحصیل زبان اسپانیایی بود ، آخرین خبری که ازش دارم رفته ونزوءلا البته فکر می کنم برای کار رفته باشه اگه خواستی ایمیلشو برات پیدا می کنم میدم باش یه صحبتی کن .
    Buena Suerte
    هر سوالی درباره تحصیل، کار وغیره تو سوئد دارید از من بپرسید / امضا مهاجر تحصیلی قدیم

کسی راجع به University of Barcelona اطلاعاتی داره؟ واسه مستر شهریه داره؟ هزینه زندگی تو بارسلونا در چه حده؟ دانشجویی البته
    ممنون

هزینه اسپانیا گرونتر از جاهای دیگست. ظاهرا کار هم سخت گیر میاد.مردومشم اصلا انگلیسی بلد نیستن.
    شهریه ub هم واحدی 30 یورو حدودا ترمی 30 واحد اگه باشه میشه بالای 1 میلیون !!!!
    اگه کسی اطلاعات بیشتر داره بگه لطفا!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

to nafas:
    میشه یه کم دقیقتر بگی؟ حدودا چقدر در ماه (کاملا دانشجویی البته )
    فک کنم زبان رسمی دانشگاه کاتالان باشه. حالا اگه به جای کاتالان اسپانیایی یاد بگیریم کارمون راه میوفته؟ ظاهرا اسپانیایی فراگیرتر از کاتالانه.
    ممنون

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Azad Islami, Spanish language

نقل قول نوشته اصلی توسط davood135
    to nafas:
    میشه یه کم دقیقتر بگی؟ حدودا چقدر در ماه (کاملا دانشجویی البته )
    فک کنم زبان رسمی دانشگاه کاتالان باشه. حالا اگه به جای کاتالان اسپانیایی یاد بگیریم کارمون راه میوفته؟ ظاهرا اسپانیایی فراگیرتر از کاتالانه.
    ممنون
    ميتوني تو سايت خود دانشگاه ببيني، www.ub.edu/homeub/en/ اين آدرس سايت به انگليسي، براي يادگيري زبان اسپانيايي در خود اين كشور بهتر زبان اسپانيايي را ياد بگيري نه اين كه كاتالان، چون كاربرد كاتالان تنها در چند شهر محدود ميشه اما حتي توي اين شهرها هم اسپانيايي صحبت مي كنند. شهريه براي مستر من يكبار اين جا گفتن كه بسته به رشته انتخابي شماست. جوابهاي زير را بخونيد شايد بيشتر كمكتون كنه. بارسلونا و مادريد دو شهر گران قيمت توي اسپانيا هستند و شهرهاي ارزان قيمت هم به شهرهاي ساحلي و توريستي محدود ميشن.

در مورد loan چطور؟ چه تعهدی از آدم میگیرن؟ امکانش هست تو دوره مستر از loan استفاده کنیم و برای دکترا بریم یه کشور دیگه (همون اروپا مثلا) و در طول دکترا خوندن قسطها رو پرداخت کنیم؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)