صفحه 44 از 169 نخستنخست ... 34353637383940414243444546474849505152535494144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 431 تا 440 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

دوستان یک سوال ؟
    کسی هست که واسه Ofiicial Master دانشگاه آتونوموس بارسلونا(UAB) اقدام کرده باشه ؟؟
    من 2-3 ماه پیش با توجه به اینکه هنوز رجیستریشنش برای پاییز 2010 باز بود اپلای کردم. حدود 10-15 روز پیش اون قسمتی که لوگین می کنی و وضعیتت رو می بینی (Sigma) وضعیتم تغییر کرد به Admès که فکر می کنم به معنیه Admitted هستش، اما از اون روز من هنوز هیچ ایمیلی مبنی بر پذیرفته شدن نگرفتم. هر چی هم ایمیل به کوردینیتور و ادمیشن آفیس میزنم کسی جواب نمیده. کس دیگه ای هم هست که وضعیت مشابه داشته باشه ؟؟
    به نظر من شما چیکار کنم، میترسم واسه ویزا دیر شه ((

مرسی و ممنون

Smile ادامه ی تحصيل در اسپانیا

با درود

من دوره ی دبیرستان و پیش دانشگاهی را به فارسی تمام کردم و در حال تحصیل در رشته ی "مطالعات بین الملل Estudios Internacionales" مقطع لیسانس در یکی از کشورهای آمریکای جنوبی می باشم. البته تا آن جا که می دانم دانشگاه های اسپانیا رشته ای به نام مطالعات بین الملل ندارند و به جای آن "روابط بین الملل" دارند ولی فکر می کنم بتوان به نوعی رشته ای را که در حال حاضر مشغول به تحصیل هستم را با آن تطبیق داد. به هر حال قصد دارم همین رشته را در دانشگاه کمپلوتنسه مادرید (Universidad Complutense de Madrid) ادامه بدهم و تاکنون یک سال از 4 سال دوره ی لیسانس (32 واحد) را گذرانده ام. می خواستم نظر دوستان گرامی را در این مسئله جویا شوم که آیا برای ادامه ی تحصیل باز هم نیاز به امتحان ورودی دانشگاه کمپلوتنسه دارم یا خیر؟ در ضمن چگونه می توان ویزا گرفت؟

بسیار سپاس گزارم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط fibonatchi نمایش پست ها
    دوستان یک سوال ؟
    کسی هست که واسه Ofiicial Master دانشگاه آتونوموس بارسلونا(UAB) اقدام کرده باشه ؟؟
    من 2-3 ماه پیش با توجه به اینکه هنوز رجیستریشنش برای پاییز 2010 باز بود اپلای کردم. حدود 10-15 روز پیش اون قسمتی که لوگین می کنی و وضعیتت رو می بینی (Sigma) وضعیتم تغییر کرد به Admès که فکر می کنم به معنیه Admitted هستش، اما از اون روز من هنوز هیچ ایمیلی مبنی بر پذیرفته شدن نگرفتم. هر چی هم ایمیل به کوردینیتور و ادمیشن آفیس میزنم کسی جواب نمیده. کس دیگه ای هم هست که وضعیت مشابه داشته باشه ؟؟
    به نظر من شما چیکار کنم، میترسم واسه ویزا دیر شه ((

مرسی و ممنون
    من برای رشتهء Telecommunication Systems Design از همین دانشگاه پذیرش گرفتم و ایمیلش هم حدود 1 ماه پیش برام اومد.
    توصیه میکنم زنگ بزنی، هم به بخش پذیرش مستر هم به کووردیناتور رشته. در ضمن تو web page رشته ات یه نگاه بکن، معمولا" لیست قبولیارو تو یک فایل PDF قابل دانلود میذارن.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : ادامه ی تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoja Verde نمایش پست ها
    با درود

من دوره ی دبیرستان و پیش دانشگاهی را به فارسی تمام کردم و در حال تحصیل در رشته ی "مطالعات بین الملل Estudios Internacionales" مقطع لیسانس در یکی از کشورهای آمریکای جنوبی می باشم. البته تا آن جا که می دانم دانشگاه های اسپانیا رشته ای به نام مطالعات بین الملل ندارند و به جای آن "روابط بین الملل" دارند ولی فکر می کنم بتوان به نوعی رشته ای را که در حال حاضر مشغول به تحصیل هستم را با آن تطبیق داد. به هر حال قصد دارم همین رشته را در دانشگاه کمپلوتنسه مادرید (Universidad Complutense de Madrid) ادامه بدهم و تاکنون یک سال از 4 سال دوره ی لیسانس (32 واحد) را گذرانده ام. می خواستم نظر دوستان گرامی را در این مسئله جویا شوم که آیا برای ادامه ی تحصیل باز هم نیاز به امتحان ورودی دانشگاه کمپلوتنسه دارم یا خیر؟ در ضمن چگونه می توان ویزا گرفت؟

بسیار سپاس گزارم
    فکر میکنم که اگه بالای 25 سال سن داشته باشین امتحان ورودی میگیرن ولی اگه با کووردیناتور رشته تو دانشگاه مورد نظرتون صحبت کنین جواب کاملتری خواهید گرفت.
    ممکنه بفرمائین کدوم کشور و چه دانشگاهی درس میخونین؟

Junior Member

سلام دوستان من می خواستم بدونم دانشگاه های university de barcelona , university autonoma de barcelona برای رشته صنایع phd دارن وآیا Phd تو دانشگاه های اسپانیا 3 ساله است؟

پیش فرض پاسخ : ادامه ی تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط asemaneh نمایش پست ها
    فکر میکنم که اگه بالای 25 سال سن داشته باشین امتحان ورودی میگیرن ولی اگه با کووردیناتور رشته تو دانشگاه مورد نظرتون صحبت کنین جواب کاملتری خواهید گرفت.
    ممکنه بفرمائین کدوم کشور و چه دانشگاهی درس میخونین؟
    من در دانشگاه مرکزی ونزوئلا Universidad Central de Venezuela درس می خونم و 19 ساله هستم. به نظر شما چه کار می توان کرد? به امتحان نیازی هست?

Junior Member hamid_m3546 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Faculdade de Engenharia da Universidade do Porto

با سلام به همه دوستان
    بچه هایی که برای امسال در مادرید پذیرش گرفتند درصورت تمایل و علاقمندی دوستان به آشنا شدن با هم قبل از رفتن به مادرید دعوت میکنم که یک از طریق ایمیل با هم آشنا شویم
    (تا بتوانیم هم در مورد زمان رفتن اگر مایل بودید که با هم بلیط بگیریم ) در ارتباط باشیم
    با امید گرفتن ویزا برای تمامی دوستان
    من خودم در رشته دکترا هوش منصوعی در دانشگاه Universidad Politecnica de Madrid پذیرش گرفتم

Junior Member

بچه ها من تا جایی که من چک کردم مضوعی در ارتباط با اقدام برای دوره کارشناسی ندیدم اصلا میشه اقدام کرد؟اکر میشه راهش چیه؟

Junior Member

بچه ها من تا جایی که من چک کردم مضوعی در ارتباط با اقدام برای دوره کارشناسی ندیدم اصلا میشه اقدام کرد؟اکر میشه راهش چیه؟

Junior Member

بچه ها تا جایی که من چک کردم موضوعی در ارتباط با اقدام برای دوره کارشناسی ندیدم اصلا میشه اقدام کرد؟اکر میشه راهش چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)