صفحه 46 از 169 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696146 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام من واسه دكتري مهندسي مواد از دانشگاه UPC پذيرش گرفتم ولي فاند ندارم ماهيانه چقدر بايد هزينه كنم در ضمن مخارج تحصيل چقدره؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sadeqrad نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز من از UPM پذیرش هوش مصنوعی دارم اگه خواستی در موردش حرف بزنیم یه ایمیل به آدرس sadeqrad@gmail.com بزن
    من هم پذیرش مهندسی پزشکی از UPM دارم. خوشحال میشم تبادل نظر کنیم.
    ایمیلم هم اینه:
    moresa7@gmail.com

سلام ، من احتمالا از UPC پذیرش دکترا با فاند دارم، کسی هست بخواد پاییز بره UPC?

منم پذیرشم اومد ... دکترا هوش مصنوعی UPC ... هر چند به سپتامبر نمیرسم ... فوریه باید برم
    البته به من گفتن باید یه سری درس بگذرونم قبلش !
    کسی شرایط مشابه داره ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط phpkar نمایش پست ها
    منم پذیرشم اومد ... دکترا هوش مصنوعی UPC ... هر چند به سپتامبر نمیرسم ... فوریه باید برم
    البته به من گفتن باید یه سری درس بگذرونم قبلش !
    کسی شرایط مشابه داره ؟
    من از upc برای دکتری مواد و سازه پذیرش گرفتم. در مورد دکتری سازه فقط پذیرش داده ولی برای دکتری مواد یا علی.... گفته باید 60 واحد هم پاس کنی یعنی ارشد دیگه!!!! جالبه برای رشته مواد نامه پذیرش رو هم برام میل کرده و گفته اصل نامه رو هم پست می کنیم ولی برای تحلیل سازه هیچی!!!!!!!!

سلام من از دانشگاه UPC واسه دكتري مهندسي مواد پذيرش گرفتم. واسه پذيرش فقط CV را فرستادم نامه پذيرش هم امده؟؟؟؟ اين عاديه؟ حالا بايد واسه ويزا اقدام كنم؟يكي از بچه ها اگه ميدونه كمك كنه مرسي از دوستاي عزيز

Junior Member combi13 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza2009 نمایش پست ها
    سلام من از دانشگاه UPC واسه دكتري مهندسي مواد پذيرش گرفتم. واسه پذيرش فقط CV را فرستادم نامه پذيرش هم امده؟؟؟؟ اين عاديه؟ حالا بايد واسه ويزا اقدام كنم؟يكي از بچه ها اگه ميدونه كمك كنه مرسي از دوستاي عزيز
    سلام
    تبریک میگم. خوب اگه دوست داری بری اقدام کن . از کوردیناتور بپرس (شاید هم یک جایی از نامه پذیرش نوشته باشه) که دقیقا چه مدارکی باید اونجا ارائه بدی. در مورد تاریخ ثبت نام حتما بپرس! در مورد مدارک برای ویزا قسمت مربوطه رو حتما مطالعه کن.(در مورد عادی بودن قضیه نمی دونم . شرمنده اینو میگم ،اونا مثل ما نیستند.پس بنا رو بر این میذارن که متقاضی اونم توی این سطح داره راست میگه و تمام چیزهایی که توی رزومه اش هست حتما درسته-در ضمن احتمالا رزومه خوبی هم داشتین)
    موفق باشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Amirreza2009 نمایش پست ها
    اين روند عاديه. شما نامه پذيرش رو به اضافه پاسپورتت ببر سفارت . يكشنبه تا چهارشنبه. وقت سفارت بگير و تا اون موقع هم مداركتو آماده كن .

Junior Member

اولا که تو اون لیست 240 صفحه ای در دانشگاه UPM خیلی ها reject شدن برای مثال من پذیرش گرفتم برای ph.d مهندسی عمران 55 نفر در خواست دادن تو این رشته 8 نفر را گرفتن که این 8نفر شامل تمام گرایش های مهندسی عمران مثل سازه و خاک و پی و ... است. ثانیا من 1سال باید COURSE بگذرونم برای research بهم فاند دادن نمیدونم برای چی به شما با این رزومتون !!!!!؟؟؟ که میگین خوبه فاند ندادن.

نقل قول نوشته اصلی توسط ahmad55 نمایش پست ها
    اولا که تو اون لیست 240 صفحه ای در دانشگاه UPM خیلی ها reject شدن برای مثال من پذیرش گرفتم برای ph.d مهندسی عمران 55 نفر در خواست دادن تو این رشته 8 نفر را گرفتن که این 8نفر شامل تمام گرایش های مهندسی عمران مثل سازه و خاک و پی و ... است. ثانیا من 1سال باید COURSE بگذرونم برای research بهم فاند دادن نمیدونم برای چی به شما با این رزومتون !!!!!؟؟؟ که میگین خوبه فاند ندادن.
    هیچ جا حرفی از فاند زده نشده بود و توی نامه شون هم ذکر نشده بود. به شما کی گفتن فاند می دن؟ معنی علامت تعجب ها رو هم نفهمیدم. منظور اصلی من هم از تعداد ریجکت شده ها بیشتر به تعداد ایرانی هایی بود که ریجکت شدن.
    ویرایش توسط pegahtk : July 30th, 2010 در ساعت 02:01 PM

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)