صفحه 48 از 169 نخستنخست ... 38394041424344454647484950515253545556575898148 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 471 تا 480 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

دوستانی که از اسپانیا پذیرش گرفتن، می خوام بدونم میشه برای چند رشته از یک دانشگاه اپلای کرد؟ توی سایت دانشگاه upm نوشته که برای سه تا رشته میشه اپلای کرد، اما من از یکی از دوستان که رفته بود انگلیس شنیدم که بعضی ها خیلی روی این مسئله حساسند و اگه برای بیش از یک رشته اپلای کنی ردت می کنند، و دلیلشون هم اینه که یه دانشجوی مطمئن و علاقمند به "یک" رشته رو می خوان . یعنی وجود این انتخاب ها توی فرم یه نکته ی انحرافیه! می خوام ببینم اسپانیا در این زمینه چه طوریه؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Aranjuez نمایش پست ها
    دوستانی که از اسپانیا پذیرش گرفتن، می خوام بدونم میشه برای چند رشته از یک دانشگاه اپلای کرد؟ توی سایت دانشگاه upm نوشته که برای سه تا رشته میشه اپلای کرد، اما من از یکی از دوستان که رفته بود انگلیس شنیدم که بعضی ها خیلی روی این مسئله حساسند و اگه برای بیش از یک رشته اپلای کنی ردت می کنند، و دلیلشون هم اینه که یه دانشجوی مطمئن و علاقمند به "یک" رشته رو می خوان . یعنی وجود این انتخاب ها توی فرم یه نکته ی انحرافیه! می خوام ببینم اسپانیا در این زمینه چه طوریه؟
    من واسه 4 رشته اپلای کردم ! اولی DBA بود که در جا reject کرد گفت ظرفیت پذیرش امسال تموم شده ... دومی ACCEPT شد ... و سومی و چهارمی هنوز جواب ندادن ( تعطیلات آگوست )
    ضمنا اونا مثل ما عادت به مچ گیری ندارند ! اگر امکان اپلای در چند رشته وجود نداشته باشه اصلا امکانشو نمیزارن
    بعضی رشته ها بین رشته ای هستن مثلا DBA و System and project engineering

Junior Member

سلام بچه ها
    کسی برای پاييز امسال از UPV (پلی تکنیک والنسیا) برای دکتری پذیرش گرفته؟

Junior Member combi13 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Aranjuez نمایش پست ها
    سلام
    بله میشه من خودم اپلای کردم-در مورد حساسیت شون نمی دونم و خودشون این قابلیت و قرار دادن-(تجربه من میگه زیاد رشته ها نسبت به هم اختلاف نداشته باشن)
    فقط دانشگاههای اسپانیا رو اپلای نکنین و به جاهای دیگه هم فکر کنیین - دلیل شو اگر قسمت ویزا رو بخونین متوجه میشین(اگه کلی بخوام بگم برای ایرانی ها قوانین زود عوض میشه!! )
    موفق باشید

Junior Member

سلام
    من university of basque قبول شدم. چند تا سوال داشتم
    استاده میگه باید یه نامه بیاری که نشون میده هر واحد درسی توی ایران معادل چند ساعته؟ این نامه باید ترجمه و تایید شده از وزارت علوم باشه. کسی تا الان همچین نامه ای گرفته و میدونه از کجا باید بگیریم؟
    یه نامه ی دیگه هم میخواد که از طرف دانشگاه نوشته باشند "من ارشد گرفتم و این ارشد به من این امکان رو میده که دکترا در همون دانشگاه بخونم". دانشگاه میگه وزارت علوم گفته حق ندارید مستقیما به دانشگاه های خارج نامه بدین. کسی همچین کاری کرده یا میدونه باید چیکار کنیم؟
    همچنین گفته که ریزنمرات و دانشنامه رو بعد از ترجمه تایید مهر وزارت علوم هم داشته باشه! کسی میدونه وزارت علوم مهر میزنه یا نه؟

اگه کسی san sebastian قبول شده خوشحال میشم بمن ایمیل بزنه

ممنون از همه

Junior Member

سلام
    دوستان لطفا توضیحاتی در مورد NIE/DNI بدن

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام.امروز با يكي داشتم راجب هزينه هاي ارشد به زبان انگليسي صحبت ميكردم.
    ميگفت كله دو سال حدود 4-5ميليون تومان ميشه؟درسته يا بيشتر؟
    بعد در مورد هزينه ها تو مادريد يا بارسلون ماهي 800هزار تومان با خونه؟درسته؟
    ميشه خونه رو با يكي شريك شد؟منظورم اينه كه مثلا يه خونه ماهي 500هزار توامن بگيريم و پولشو نصف كنيم بديم؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سلام
    دوستان میخواستم بدونم چه مدت بعد از زمان مصاحبه ی سفارت مشخص میشه که ویزا میدن یا نه ؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط enter_the_love نمایش پست ها
    سلام
    دوستان میخواستم بدونم چه مدت بعد از زمان مصاحبه ی سفارت مشخص میشه که ویزا میدن یا نه ؟
    دوست عزیز سوال شما مربوط به قسمت ویزای تحصیلی اسانیا ست....
    معمولا 3 هفته ای جواب میدن شاید تا 1 ماه هم طول بکشه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط enter_the_love نمایش پست ها
    سلام
    تو خود سفارت به دیوار زدن که 21 روز
    اگر سوالتون رو تو بخش ویزا مطرح کنین زودتر به جوابتون مبرسین.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)