صفحه 49 از 169 نخستنخست ... 39404142434445464748495051525354555657585999149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 481 تا 490 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام
    دوستان لطفا توضیحاتی در مورد NIE/DNI بدن

Junior Member

سلام
    کسی میدونه برای وضعیت مالی، مثل سند خونه یا حساب بانکی باید اسپانیایی ترجمه کنیم یا انگلیسی هم قبوله؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of Computer Engineering in Polimi

نقل قول نوشته اصلی توسط solo نمایش پست ها
    فکر میکنم شما تو مرحله دوم ثبت نام پذیرش گرفتید.به این ترتیب اگر پوزیشن های پذیرش شده در مرحله اول پر نشه پذیرش شما حالت قطعی پیدا می کنه.اگه رشته شما بینایی ماشین هست فک کنم شانستون زیاده چون من یکی دو نفر رو می شناسم که نمیان.
    مدارک مورد نیاز رو براشون بفرستید.اگه با ایمیل هم بفرستید قبول می کنن.بعد ازشون بخواید نامه پذیرش رو برای گرفتن ویزا براتون با یه پست سریع پست کنن.
    بجنبید که داره دیر میشه
    نامش اومد تازگي ها. شما اين رشته رو مي شناسيد؟
    آخه هزينه ها بالا هست.
    بعد هم زده هر Credit معادل 75.83 يورو

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام .اطلاعاتي پيدا كردم.گفتم شايد خوب باشه.
    براي مستر هزينه ي هر واحد 15تا 37 يورو. واحد ها براي مستر هم كلا 80 تا . كه در سخت ترين حالت هزينه ي كل دوره 3000يورو ميشه.
    http://www.studyineurope.eu/study-in...n/tuition-fees
    براي دكترا و ليسانسم هست.
    البته براي 2008 هست .اما بعيد كه زياد بالا رفته باشه
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member Mehdiak آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering - Tehran jonoob

سلام دوستان من مدیریت منابع اب از المان پذیرش گرفتم و در حال رفتنم . اگر کسی از دوستان تمایل داره با هم در این زمینه همکاری در تهییه paper و تبادل نظر داشته باشیم به من اطلاع بده : m.m.akramian@gmail.com
    What Goes Around , Comes Around

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط Mehdiak نمایش پست ها
    سلام دوستان من مدیریت منابع اب از المان پذیرش گرفتم و در حال رفتنم . اگر کسی از دوستان تمایل داره با هم در این زمینه همکاری در تهییه paper و تبادل نظر داشته باشیم به من اطلاع بده : m.m.akramian@gmail.com
    خداييش .جونه من ايني كه الان گفتي چه ربطي به اين تاپيك داره؟
    يه خورده دقت كن برادر من. مي توني تو قسمت رشته ها .رشته ي خودتونو پيدا كنين و اونجا مطرح كنين
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام ....من یه سوال دارم که واقعا نمیدونم کجا باید می پرسیدم...چون راجع به انجمن اسپانیا اطلاعاتی ندارم....بهترین جایی که من میتونم اسپانیایی یاد بگیرم تو تهران کجاست؟ممنونم...

رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

چون نمی خوام تبلیغ بازی بشه فقط بهت میگم یه سرچی تو اینترنت کنی می گیری خودت. احتمالا صفحه اول سرچ اسم موسسه هست.معروف هم هست خیلی

Junior Member

دوستان میخواستم بدونم شرایط کار و تحصیل و زندگی در بارسلونا چگونه است.با داشتن شرایط تحصیلات رایگان از مقطع لیسانس به فوق لیسانس می شه یه کار پاره وقت هم داشت و از پس هزینه ها بر اومد؟
    واسه وضعیت اقامت پس از تحصیل هم یه توضیح کوچیک می خواستم.
    ممنون میشم از راهنمایی تون

سلام
    وقتتون بخیر . من تصمیم گرفتم در اسپانیا .. gesing game بخونم ولی نمی دونم چیکار کنم و دانشگاههای اسپانیا رو نمی شناسم . همچنین همسرم تئاتر می خونه جفتمون می خوایم برای دانشگاه اقدام کنیم. ممنون میشم کسی پاسخ بده.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)