صفحه 51 از 169 نخستنخست ... 414243444546474849505152535455565758596061101151 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 501 تا 510 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aquaculture

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

با سلام خدمت همه بزرگواران، من دانشجوی ترم 3 رشته تکثیر و پرورش آبزیان هستم و طبق سرچی که کردم دانشگاه والنسیا این رشته رو برای دکترا داره، این تایپیک رو که میخوندم همش درباره بارسلونا و مادرید بود و من درباره والنسیا چیزی ندیدم، به همین خاطر از دوستانی که اطلاعات دارن چند سوال داشتم:
    هزینه زندگی در والنسیا به چه صورته؟
    من تا الان که 2 ترم از کارشناسی ارشد رو خوندم معدلم 17.17 هستش البته سعی میکنم در 2 ترم باقی مانده بالاترش ببرم ، در ضمن تا الان که ترم 2 هستم مقاله ای ندارم اما سعی میکنم تا انتهای فارغ تحصیلی یه مقاله داشته باشم، خوب آیا بدون مقاله میشه پذیرش گرفت؟ در ضمن من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم، آیا در صورت پذیرش از این دانشگاه فاند بهم تعلق میگیره؟
    ویرایش توسط bijan.bnd : September 7th, 2010 در ساعت 08:12 PM

Junior Member

سلام
    هزینه زندگی خیلی فرق نداره. تقریبا همه جای اروپا بین 600 تا 800 یورو هست.
    معدل خیلی ملاک نیست، مقاله مهمتره. اما در کل اسپانیا اینطوریه که کافیه بخوای بری دانشگاشون درس بخونی و کمکت می کنن که این کارو بکنی. فاند رو از اولش باید با استاد اوکی کنی، اگرم بخوای می تونی اولش بری بعد یه ترم یا دو ترم فاند بگیری، دیگه آدم دستش میاد که چه خبره و پوزیشن های فاند دار رو می تونه راحت تر بره سراغشون.
    در کل کار نشد نداره. و سعی کن استادی رو که پیدا می کنی بطور منطقی خودتو خیلی به زمینه ی کاریش علاقه مند نشون بدی. خیلی خوششون میاد وقتی اینو میشنون.
    نقل قول نوشته اصلی توسط bijan.bnd نمایش پست ها
    با سلام خدمت همه بزرگواران، من دانشجوی ترم 3 رشته تکثیر و پرورش آبزیان هستم و طبق سرچی که کردم دانشگاه والنسیا این رشته رو برای دکترا داره، این تایپیک رو که میخوندم همش درباره بارسلونا و مادرید بود و من درباره والنسیا چیزی ندیدم، به همین خاطر از دوستانی که اطلاعات دارن چند سوال داشتم:
    هزینه زندگی در والنسیا به چه صورته؟
    من تا الان که 2 ترم از کارشناسی ارشد رو خوندم معدلم 17.17 هستش البته سعی میکنم در 2 ترم باقی مانده بالاترش ببرم ، در ضمن تا الان که ترم 2 هستم مقاله ای ندارم اما سعی میکنم تا انتهای فارغ تحصیلی یه مقاله داشته باشم، خوب آیا بدون مقاله میشه پذیرش گرفت؟ در ضمن من دانشجوی دانشگاه آزاد هستم، آیا در صورت پذیرش از این دانشگاه فاند بهم تعلق میگیره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aquaculture

نقل قول نوشته اصلی توسط sherwix نمایش پست ها
    سلام
    هزینه زندگی خیلی فرق نداره. تقریبا همه جای اروپا بین 600 تا 800 یورو هست.
    معدل خیلی ملاک نیست، مقاله مهمتره. اما در کل اسپانیا اینطوریه که کافیه بخوای بری دانشگاشون درس بخونی و کمکت می کنن که این کارو بکنی. فاند رو از اولش باید با استاد اوکی کنی، اگرم بخوای می تونی اولش بری بعد یه ترم یا دو ترم فاند بگیری، دیگه آدم دستش میاد که چه خبره و پوزیشن های فاند دار رو می تونه راحت تر بره سراغشون.
    در کل کار نشد نداره. و سعی کن استادی رو که پیدا می کنی بطور منطقی خودتو خیلی به زمینه ی کاریش علاقه مند نشون بدی. خیلی خوششون میاد وقتی اینو میشنون.
    ممنون بابت جوابتون، دکترا در اسپانیا مجانیه یا پولی؟ یه جا در همین تایپیک خوندم که به ازای هر واحد درس 30 یورو میگسرن، درسته؟ الان با این شرایطی که من گفتم امکان پذیرش به جز اسپانیا کجا میتونم خوب پذیرش بگیرم

Junior Member

یه جورایی مجانیه. اگه پیش نیاز نخوری دیگه پول واحدی نمی مونه که بدی. یه چیزایی مثه بیمه ثبت تز و این چیزا می مونه که کلن سالی 1000 یورو هم نیمیشه.

در مورد جاهای دیگه بستگی به سطح زبانت داره. کلن چون رشتت جاهای خاصی هست پیشنهاد می کنم همه جا رو امتحان کنی. من نظرم اینه که بری ژاپن. ژاپن فوق العادسس. مثه آمریکاسس. خیلی هم به دانشجوهاش می رسه.

ممنون بابت جوابتون، دکترا در اسپانیا مجانیه یا پولی؟ یه جا در همین تایپیک خوندم که به ازای هر واحد درس 30 یورو میگسرن، درسته؟ الان با این شرایطی که من گفتم امکان پذیرش به جز اسپانیا کجا میتونم خوب پذیرش بگیرم

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Aquaculture

نقل قول نوشته اصلی توسط sherwix نمایش پست ها
    یه جورایی مجانیه. اگه پیش نیاز نخوری دیگه پول واحدی نمی مونه که بدی. یه چیزایی مثه بیمه ثبت تز و این چیزا می مونه که کلن سالی 1000 یورو هم نیمیشه.

در مورد جاهای دیگه بستگی به سطح زبانت داره. کلن چون رشتت جاهای خاصی هست پیشنهاد می کنم همه جا رو امتحان کنی. من نظرم اینه که بری ژاپن. ژاپن فوق العادسس. مثه آمریکاسس. خیلی هم به دانشجوهاش می رسه.
    یه سوال دیگه شرمنده زیاد سوال میپرسم، در سایتی خوندم در اسپانیا 2 جور دکترا هستش یکی فقط تحقیق هستش یکی درس+پایان نامه 2 سال درس و 2 سال پایان نامه، درسته؟
    شما الان اسپانیا داری درس میخونی؟

Junior Member

من هنوز نرفتم. احتمالا میرم UPC
    ظاهرا دیگه course study نیسس، فقط Research Study .
    یه سوال دیگه شرمنده زیاد سوال میپرسم، در سایتی خوندم در اسپانیا 2 جور دکترا هستش یکی فقط تحقیق هستش یکی درس+پایان نامه 2 سال درس و 2 سال پایان نامه، درسته؟
    شما الان اسپانیا داری درس میخونی؟

Junior Member

سلام به همه دوستان........... من این اینجارو اتفاقی دیدم که خیلی ها راجع به پذیرش از اسپانیا سوال میکنن........... من الان خودم اسپانیا در دانشگاه Poly technique Madrid (UPM ) c درس میخونم.... رشته فوق مهندسی صنایع ... اگر کسی سوالی داشت راجع به این دانشگاه و مادرید میتونه به من mail بزنه... البته شرمنده نمیتونم زیاد به اینجا سر بزنم ولی خوشحال میشم اکه بتونم بهتون کمک کنم... من خودم هم 1 سال پیش اومدم اینجا....... به امید موفقیت همه
    احسان
    kingdom4400@gmail.com

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ریاضی فیزیک

با دیپلم می شه پذیرش گرفت؟

ApplyAbroad Hero samanjan آواتار ها

سلام

زبان تدریس در مقطع کارشناسی در رشته الکترونیک چیست و هزینه ها چقدر است ؟

با تشکر

Junior Member

با سلام
    من لیسانس معدل کل 15.64 و معدل دروس تخصصی 16.69 از یه دانشگاه سراسری تو شهرستان
    فوق لیسانس 17.30 از دانشگاه آزاد علوم تحقیقات تهران البته بدون تز
    الان دارم رو پایان تامه کار میکنم
    نمره تافل متوسط
    کدوم دانشگاهایی رو از لحاظ رتبه میتونم اتنخاب کنم
    البته با بورس کامل
    اصلا امیدی باید داشته باشم
    رشنمم سنجش ازدور و سیسنم اطلاعات مکانی
    لطفا یکی جوابمو بده

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)