صفحه 56 از 169 نخستنخست ... 6464748495051525354555657585960616263646566106156 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 551 تا 560 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام به نظر من بی خیال اسپانیا بشین چون اصلا ویزا نمیده من که شاهد چندین نفر بودم.

Junior Member

کسی اطلاعاتی درباره هزینه ی تحصیل و زندگی داره؟ حدودا" برای هرسال چقدر هزینه داره؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyaa نمایش پست ها
    کسی اطلاعاتی درباره هزینه ی تحصیل و زندگی داره؟ حدودا" برای هرسال چقدر هزینه داره؟
    سلام دوست عزيز
    بد نيست صفحات قبل رو هم بخونين. چون يقينا جواب شما تو صفحات قبل داده شده.
    هزينه ي تحصيل مي تونه متغير باشه
    اما هزينه ي زندگي مثله بقيه جاهاي اروپا در حدود 600تا 800 يورو هست
    ویرایش توسط hassanrouhi : October 22nd, 2010 در ساعت 10:47 AM
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member combi13 آواتار ها

سلام دوستان
    من یک مدت نبودم/شرمنده از دوستانی که پیام خصوصی گذاشته بودن و من دیر جوابشون رو دادم
    همونطور که قدیمی های اسپانیا هم میدونن به بسیاری از از دوستان و همچنین دوستان نزدیک من ویزا ندادن با اینگه شرایط درسی و حتی مالی خوبی داشتند
    در هر صورت من الان در اروپا هستم و مشغول تحصیل در رشته مورد علاقه ام . اینجا از بعضی از همکلاسی های اسپانیایی در مورد علت ویزا ندادن سفارت در تهران پرسیدم اونا مطمئن نبودن چرا ولی چند دلیل رو ارائه کردن:
    1-اگه دانشجویی از ایالت کاتالونیا پذیرش بگیره احتمالا گرفتن ویزا از سفارت خیلی سخت میشه چون ظاهرا این ایالت با دولت مرکزی مشکل داره(یک چیزی مثل ادعای جدایی طلبی)
    2-مشکل مالی کشور اسپانیا که جدی است و اونا میترسن که دانشجو پس از رسیدن به اسپانیا وبال گردن دولت بشه و از دانشگاه تقاضای ساپورت مالی کنه
    3- مشکل سیاسی ایران و خطر گسترش ترروریسم(البته من برآیند نظرات چند نفر دانشجوی اسپانیایی رو ذکر کردم و حتی بعضی هاشون اصلا نمی دونستن ایران کجاست!!!!!!!!!!!!!!!!)
    بعضی هاشون قبل از این که با ایرانی ها ارتباط داشته باشن فرق بین ایران و عراق رو نمی دونستن!!!!! واقعا"

در هر صورت بیشتر اسپانیایی ها یی که من میشناسمشون میگن سطح آموزش اسپانیا نسبت به بعضی از کشورهای دیگه اروپایی پایینه (در بعضی رشته ها) و اونا ترجیح دادن بیان به کشور دیگه برای ادامه تحصیل.
    بازم به عنوان یک دوست از شما میخوام یک کشور اپلای نکنین و چند جا رو به صورت موازی دنبال کنین!
    شاد باشین

Junior Member

با سلام
    من دانشجو سال اخر دندانپزشكي در كيف هستم و قصد دارم براي تخصص به اسپانيا بروم . ايا شما اطلاعاتي در اين زمينه داريد و يا دوستاني كه در رشته من اقدام كرده باشند و من بتوانم از كمكشان استفاده كنم??

Junior Member

سلام دوستان
    من دانشجوی ترم آخر مهندسی معماری دانشگاه دولتی شهرستان هستم. معدلم 15.3 هست. 1 سال هم سابقه کار دارم. مقاله ندارم . به نظرتون شانسم برای پذیرش برای مستر چقدره؟ می دونید کدوم دانشگاه های اسپانیا رشته building performance رو دارند؟ زبانم هم خوبه میتونم ielts بگیرم

سلام به همه
    من خیلی سرچ کردم اما جواب سوالمو نگرفتم میخام تو اسپانیا واسه مستر تو برق قدرت یا رشته های مرتبط بخونم. اسپانیش بلد نیستم و نمیخام واسه درسم درگیر اسپانیش شم(زندگی رو یه کاریش میکنم). ایا میشه فقط با انگلیسی جایی ادمیشن گرفت؟ ایا مدرک خاصی واسه انگلیسی میخان؟ شنیدم مدرک نمیخان . پس چه جوری سطح زبانمومو میفهمن؟ البته تافل 98 دارم.
    مرسی از کمکتون

Junior Member

سلام
    منم برای برق-فدرت می خام اقدام کنم.کسی میتونه کمک کنه من بفهمم سطح این رشته چه جوریه تو اسپانیا؟
    با این چیزایی که در مورد ویزا میگن اقدام بکنم یا سر کاریه؟

Junior Member Elsayan آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط raminmoayed نمایش پست ها
    سلام به همه
    من خیلی سرچ کردم اما جواب سوالمو نگرفتم میخام تو اسپانیا واسه مستر تو برق قدرت یا رشته های مرتبط بخونم. اسپانیش بلد نیستم و نمیخام واسه درسم درگیر اسپانیش شم(زندگی رو یه کاریش میکنم). ایا میشه فقط با انگلیسی جایی ادمیشن گرفت؟ ایا مدرک خاصی واسه انگلیسی میخان؟ شنیدم مدرک نمیخان . پس چه جوری سطح زبانمومو میفهمن؟ البته تافل 98 دارم.
    مرسی از کمکتون
    راستش تا جاییکه من اطلاع دارم، اگه میخوای به انگلیسی بخونی باید برای دانشگاههای اینترنشنال یا دانشگاههایی که کورس های انگلیسی هم ارائه میکن، اقدام کنی که دانشگاههای اینترنشنال هم خیلی گرون در میاد. حتی خیلی مواقع گرونتر از دانشگاههای کانادا در میاد. معمولا مدرک انگلیسی میخوان، مثلا شاید در حد 6 یا6.5 اینا قبول دارن. اما اگه دیدی ازت مدرک نخواستن، یعنی باهات یه مصاحبه تلفنی میکنن تا سطح زبانتو بفهمن...

Junior Member

سلام دوستان در مورد اسپانیا برای تحصیل در دانشگاه های دولتی نیاز به مدرک زبان هست؟
    و اینکه ویزا اولی که میده درسته که سه ماهه است؟ چون اکثر کشور ها از همان اول ویزا یکساله میدند .

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)