صفحه 60 از 169 نخستنخست ... 10505152535455565758596061626364656667686970110160 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 591 تا 600 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام به همگی
    من لیسانس مهندسی صنایع از دانشگاه آزاد دارم ولی معدلم پایینه 12.18 الان هم فوق لیسانس در قبرس میخونم که معدلم خیلی بهتر میشه (فوق لیسانس مهندسی مکانیک)
    1-میتونم در اسپانیا پذیرش بگیرم یا نه
    2-از آنجاییکه من متاهل هستم به من فاند یا حقوق میدن یا اسکالرشیپ
    3-از طریق وکیل اقدام کنم بهتره؟آیا کسی وکیل قابل اعتماد سراغ داره ؟

Junior Member

سلام
    من دارای مدرک کارشناسی ارشد عمران زلزله از دانشگاه سمنان با معدل 7/17 هستم. لیسانسمم دانشگاه آزاد تهران با معدل 05/17 است. GRE هم دارم که 900 میشه. CV هم خوبه از نظر مقالات و کارهای پژوهشی.
    میخواستم بدونم که این امکان برام وجود داره که از اسپانیا پذیرش برای دکتری بگیرم؟ چون هر چی ایمیل میزنم استاداشون هیچ کدوم جواب ندادند.

لطفاً منو راهنمایی کنید!

سلام و خسته نباشید
    من 28 ساله و دیپلم تجربی هستم و می خوام در رشته مهندسی آی تی ادامه تحصیل بدم
    به علت علاقه ای که به اسپانیا و زبان اسپانیایی داشتم تصمیم داشتم اسپانیا ادامه تحصیل بدم ولی تو اینترنت مطالب زیاد در مورد تحصیل تو اسپانیا نبود و هم اینکه زمان زیادی نداشتم برای ریسک کردن فعلا المان را انتخاب کردم و چون دانشگاه هاش هزینه تحصیلش نسبت به جاهای دیگه اروپا پایین تره و در حال حاضر حتی کلاس زبان المانی میرم ولی باز هم تحصیل تو اسپانیا رو نمی تونم از سرم بیرون کنم
    چند تا سوال داشتم
    1.میانگین هزینه تحصیل در دانشگاه های اسپانیا برای مقطع لیسانس یا بچلر چقدر هست؟
    2.کار در اسپانیا برای یه دانشجو هست؟ و اینکه می شه با هزینه کار کردن هزینه تحصیل و زندگی رو در اورد؟
    3.برای پزیرش در مقطع لیسانس محدودیت سنی وجود داره؟
    4.آیا بعد از اتمام تحصیل میشه اسپانیا موند و اقامت دائم گرفت؟
    4.شرایط زندگی و هزینه دانشگاه ها و زمان اخذ ویزا و به طور کلی تحصیل در اسپانیادر مقایسه با آلمان چطوره؟
    5. آخر اینکه کدوم گزینه برای تحصیل در این مقطع بهتره؟ اسپانیا یا المان؟
    خیلی خیلی ممنون میشم راهنماییم کنین

Member Aranjuez آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری شهید بهشتی

نقل قول نوشته اصلی توسط zaza2z نمایش پست ها
    5- برای اثبات اینی که بگی زبان انگلیسی بلدی باید مدرک آیلتس یا تافل نشون بدی ؟ برای اسپانیایی چه مدرکی رو باید گرفت ؟

ممنون
    بله برای انگلیسی یا ایلتس یا تافل می خوان
    برای اسپانیایی باید امتحان DELE بدین. این امتحان در ایران سالی دو بار برگزار میشه. یکی اواخر اردیبهشت، یکی اواخر آبان. باید چهل روز قبل از برگزاری امتحان برین بخش فرهنگی سفارت اسپانیا ثبت نام کنین. مثل انگلیسی نیست که همه یه جور امتحان بدن و بعد یکی بگیره 80 یکی بگیره 100. شما باید سطحی که می خواین امتحان بدین رو از اول مشخص کنین. معمولا برای لیسانس و فوق لیسانس سطح B1 کافی هست. از خود دانشگاه اسپانیا هم در این مورد سوال کنید.

سلام وضعیت بازارکار در رشته های کشاورزی در اسپانیا چجوریه؟بازار کارش خوبه؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Biotechnology PhD joint program , Tehran university

Hi , I have passed 12 years of education with A-level marks . I don't know spanish at all ! I wanted to know if there is any university organized language courses for foreigners who wish to apply to a university in Spain ? Because I need to get a studentVisa and It cannot be issued for A language course in a language school .
    Also what are the specific requirements for Spanish univeristies ? ( I mean rather than high school means and knowledge of Spanish)
    tnx

Junior Member

سلام . من فوق ليسانس حسابداري دارم . براي دكتراي همين رشته در بارسلونا از طريق يك شركت در مهرماه اقدام كردم و مداركم را فرستادم . ولي هنوز خبري نشده . كسي هست كه اطلاعاتي در باره اين رشته و در مقطع دكترا در دانشگاه بارسلونا داشته باشه ؟ براي ويزا گرفتن مجرد يا متاهل بودن اثري داره ؟ چرا اينجا كسي جواب نميده ؟؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان من لیسانس الکترونیک با معدل 15 از یکی از دانشگاههای شهرستان هستم.می خواستم واسه دوره مستر دانشگاه والنسیا اقدام کنم.مدرک زبان هنوز نگرفتم مقاله هم دارم.لطفا راهنمایی کنید برا پذیرش باید چه کارایی انجام بدم.آیا موسسه معتبری هست که پذیرش بگیره برام؟
    با تشکر

Junior Member Elsayan آواتار ها

موسسه ها فقط پول مفت میگیرن! پذیرش گرفتن که کاری نداره! خودتون میتونین اقدام کنین! اگه این موسسه ها خیلی راست میگن، برن واسمون ویزا بگیرن!
    اتفاقا میگن اگه دانشجو خودش با دانشگاها مکاتبه کنه،پوئن خیلی مثبتیه واسش تو سفارت.

Member xbox آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    bachelor of commerce / pune university

نقل قول نوشته اصلی توسط rpakdoust نمایش پست ها
    سلام . من فوق ليسانس حسابداري دارم . براي دكتراي همين رشته در بارسلونا از طريق يك شركت در مهرماه اقدام كردم و مداركم را فرستادم . ولي هنوز خبري نشده . كسي هست كه اطلاعاتي در باره اين رشته و در مقطع دكترا در دانشگاه بارسلونا داشته باشه ؟ براي ويزا گرفتن مجرد يا متاهل بودن اثري داره ؟ چرا اينجا كسي جواب نميده ؟؟؟؟؟
    گرامی ، خودتون اگر مستقیم و بدون واسطه و هزینه اضافه اقدام کنید ، مطمئنن نتیجه خیلی بهتری خواهید گرفت.
    کافی است به سایت هر دانشگاه مراجعه کنید و خوش بختانه بیشتر سایت های دانشگاه گزینه how to apply رو دارند ، به لینک های مربوطه مراجعه کنید و نحوه گرفتن پذیرش و پروسه گرفتن ویزا رو مشاهده می کنید.
    در نبرد بین شیر و آهو، بسیاری از آهو ها برنده میشوند.
    چون شیر برای غذا میدود و آهو برای زندگی.
    پس: هدف مهم تر از نیاز است!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)