صفحه 62 از 169 نخستنخست ... 12525354555657585960616263646566676869707172112162 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 611 تا 620 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام
    با اجازه این مطلب را مطرح میکنم. سفارت اسپانیا در تهران اصلا رفتار خوبی نداره و بسیاری از درخواستها را بدون هیچ دلیلی ریجکت میکنه, به جای اسپانیا برین یه جا دیگه

سلام
    دوستان ایا کسی برای تخصص دندان پزشکی در اسپانیا اقدام کرده؟اگر از شرایط تحصیل دندان پزشکی در مقطع تخصص اطلاع دارید لطفا من رو راهنمایی کنید

Banned

با سلام
    من برای دکتری پذیرش از دانشگاه Universitat Politècnica de Catalunya(UPC). تو رشته Astrophysics برام اومده و یکی از استادای گروهای تحقیقاتیش خیلی استقبال خوبی ازم کرده.من برای فوق لیسانس epfl سوئیس و یکی از دانشگاهای گروه خوب آمریکا برای فوق هم پذیرش گرفتم به نظر شما این UPC چه جور دانشگاهیه؟ اگه برم فوق EPFL یا امریکا و بعد دکتری بهتره یا همین دکتری UPC? اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه.ممنون

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط respina2000 نمایش پست ها
    با سلام
    من برای دکتری پذیرش از دانشگاه Universitat Politècnica de Catalunya(UPC). تو رشته Astrophysics برام اومده و یکی از استادای گروهای تحقیقاتیش خیلی استقبال خوبی ازم کرده.من برای فوق لیسانس epfl سوئیس و یکی از دانشگاهای گروه خوب آمریکا برای فوق هم پذیرش گرفتم به نظر شما این UPC چه جور دانشگاهیه؟ اگه برم فوق EPFL یا امریکا و بعد دکتری بهتره یا همین دکتری UPC? اگه کسی اطلاعی داره کمکم کنه.ممنون
    با سلام دوست عزیز

بدون در نظر گرفتن مسایل مالی و فاند، upc یکی از دانشگاه های فعال و سطح بالا در زمینه صنایع هواو فضا هست، همچنین سرمایه گذاری زیادی دولت محلی ( کاتالان) در این دانشگاه می کند. و ارتباط خوبی هم با دانشگاههای دیگر اروپا دارد. دکتری در این دانشگاه بیشتر تحقیقاتی هست و شما مثل آمرکیا کورس و تدریس و .. کمتر نصیبتان می شود مگر زبان کاتالانی یا اسپانیایی را مسلط باشید.

در نهایت تصمیمتان به چند تا مورد مهم بستگی خواهد داشت، هدفتان از ادامه تحصیل ، مسایل مالی و در نهایت استاد و گروه مربوطه. ولی به طور کلی اگر می خواهید سریع وارد عرصه تحقیق بشوید دکتری در اروپا این مورد را برای شما فرهم می کند.

موفق باشید.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

Junior Member

با سلام خدمت دوستان علاقمند به تحصیل در اسپانیا.
    من دانشجوی ترم آخر دکترای مهندسی برق در یکی از دانشگاههای اسپانیا هستم. بدلیل نفوذ قابل توجه استاد مشاورم در دانشگاه، در حال مذاکره با ریاست دانشگاه برای ایجاد یک کانال پذیرش دانشجوهای ایرانی در مقطع کارشناسی ارشد هستیم. در حال حاضر از اشاره به نام دانشگاه به دلایل متعدد از جمله قوانین سایت معذورم. تنها به این نکته بسنده میکنم که در لیست وزارت علوم به عنوان یکی از دانشگاهای ممتاز معرفی شده. اطلاعات بیشتر را بعد از نهایی شدن مذاکرات از بخش تبلیغات همین سایت و سایر پایگاههای معتبر به اطلاع علاقمندان خواهم رساند.
    من به تازگی از وجود این سایت ارزشمند مطلع شدم. با دنبال کردن نظرات دوستان در این بخش (پذیرش اسپانیا) متوجه شدم که دریافت ویزا یکی از مشکلات اصلی علاقمندان به تحصیل در اسپانیاست.
    از انجایی که پیش بینی این مشکل چندان دور از ذهن نبود، در مذاکرات اولیه از ریاست دانشکاه قول ساپورت کنسولی هم گرفته ام. در این راستا، در حال تهیه لیستی از موانع متداول متقاضیان ایرانی دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا هستم تا با ارایه به دانشگاه در راه تسهیل این روند گامهای ممکن برداشته شود.
    اما از آنجایی که شخصا از خارج از ایران برای ورود به اسپانیا اقدام کردم، متاسفانه آشنایی کافی با موانع موجود در سفارت اسپانیا در ایران ندارم. از این جهت از دوستان گرامی که تجربه ای در این زمینه دارند متواضعانه خواهشمندم تجربیات خود را با من تقسیم کنند تا شاید با همکاری هم بتوانیم گامی در این جهت برداریم.
    بسیار متشکر خواهم شد اگر دوستان تجربیات خود و یا حتی آشنایانشان را در جواب به تیتر " کانال پذیرش دانشجوهای ایرانی در اسپانیا " با من به اشتراک بگذارند. مسلمآ جزییات دقیق و معتبر تجربیات ناموفق و یا موفق شما دوستان در دریافت ویزای تحصیلی اسپانیا از سفارت ایران، کمک قابل توجهی برای امکان انجام اقدامات مآثر برای تسهیل این روند خواهد داشت. من نظرات شما را پیوسته دنبال میکنم.
    متشکرم و موفق باشید.

Junior Member

سلام

من می خوام به Cantabria بروم که تا فرودگاه Bilbao چهل و پنج کیلومتر فاصله دارد. کسی می دونه از چه خطوط پروازی می شه استفاده کرد؟

Banned

جواب اپلای من برای UPC(Polytechnique University of Ctalonia,Barcelona Tech). h اومد. برای دوره دکتری astrophysics پذیرفته شدم. چه جوره به نظرتون؟

Member ali0robot آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    الکترونیک آزاد

سلام به همه دوستای عزیز
    من واسه مادرید دارم اقدام می کنم مستر الکترونیک ولی همه رشته هایی که پیدا کردم جلوی زبان هم اسم اسپانیایی و هم انگلیسی هست این یعنی باید به دو زبان باید تسلط داشته باشیم یا ممکنه یا به اینگلیسی باشه یا اسپانیایی ؟
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام به دوستان گرامی
    من دانشجوی سال آخر مهندسی صنایع هستم کسی در مورد کنترل پروژه یا مهندسی مالی در اسپانیا اطلاعاتی دارد؟

Junior Member

سلام به همگی

بچه ها من مهندسی متالورژی خوندم ومیخوام برا مستر اقدام کنم، آیلتس 6.5 و 5 سال سابقه کار مدیریتی در صنعت فولاد رو دارم ام معدلم خوب نیست حدود 13.5 به نظر شما امیدی هست؟ برا همین رشته خودم اقدام کنم یا MBA به نظرتون؟ ممنون میشم اگه کمکم کنید خیلی لطف میکنید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)