صفحه 7 از 169 نخستنخست 123456789101112131415161757107 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام

توی این سایت ها هم میتونین آگهی اشخاصی که خانه برای اجاره دارن رو پیدا کنید، معمولا قیمت هاشون خیلی کمتر از شرکت ها است، مشکل زبانش رو هم میشه با ترنسلیت گوگل حل کرد

www.idealista.com

www.segundamano.es

www.fotocasa.es

www.loquo.com

به نظرتون ریزنمرات و اینکه مدرک دانشگاهی از کدوم دانشگاه باشه تأثیری تو پروسه ویزا داره؟

دوستان عزیزی که از UPC فاند دارن بگن مقدارش چقدره
    این کسی که بهم گفت پذیرفته شدم یه مقدار حدودی گفت.
    ضمنا این خان بهم گفته باید یه طوری بهش نشون بدم که کار مهر و رسمی کردن مدارکم رو شروع کردم تا واسم نامه رو بفرسته
    واسه شما نامه رو کی فرستادن؟
    راستی سفارت اصلا هزینه ای داره؟ اگه داشته باشه عجیبه والا.

شهر بارسلنا یا اصلا اسپانیا سفارت استرالیا، کانادا، امریکا داره؟ والا رفیقم که تو دانمارکه میگه ئاسه ویزای کاناداش مجبور شده بره انگلیس(بماند که آفرش دیر اومد و فرصت رفتن به انگلیس رو که تازه شینگن هم نبود از دست داد)

هزینه دانشگاه که پرداخت میشه دیگه؟

در مورد رنک دانشگاه بی تعارف باید گفت ظاهرا چنگی بدل نمیزنه. هرچند رنکینک زیاد........
    لطفا کسائی که فاند دارن(PHD) محبت کنن جواب بدن
    ممنون
    Speak clearly if you speak at all; Carve every word before you let it fall

نقل قول نوشته اصلی توسط HesamMe
    دوستان عزیزی که از UPC فاند دارن بگن مقدارش چقدره
    این کسی که بهم گفت پذیرفته شدم یه مقدار حدودی گفت.
    ضمنا این خان بهم گفته باید یه طوری بهش نشون بدم که کار مهر و رسمی کردن مدارکم رو شروع کردم تا واسم نامه رو بفرسته
    واسه شما نامه رو کی فرستادن؟
    راستی سفارت اصلا هزینه ای داره؟ اگه داشته باشه عجیبه والا.

شهر بارسلنا یا اصلا اسپانیا سفارت استرالیا، کانادا، امریکا داره؟ والا رفیقم که تو دانمارکه میگه ئاسه ویزای کاناداش مجبور شده بره انگلیس(بماند که آفرش دیر اومد و فرصت رفتن به انگلیس رو که تازه شینگن هم نبود از دست داد)

هزینه دانشگاه که پرداخت میشه دیگه؟

در مورد رنک دانشگاه بی تعارف باید گفت ظاهرا چنگی بدل نمیزنه. هرچند رنکینک زیاد........
    لطفا کسائی که فاند دارن(PHD) محبت کنن جواب بدن
    ممنون
    I have heard PHD funds in Photonics at UPC was 1150 Euros per month . I do not know about other majors and this information has been reached to me by a University Prof at UPC at Physics Faculity.
    Good luck
    شب سردي است، و من افسرده. راه دوري است، و پايي خسته. تيرگي هست و چراغي مرده. مي کنم تنها از جاده عبور: دور ماندند ز من ادمها. سايه اي از سر ديوار گذشت، غمي افزود مرا بر غمها. فکر تاريکي و اين ويراني بي خبر آمد تا با دل من قصه ها ساز کند پنهاني. نيست رنگي تا بگويد با من اندکي صبر سحر نزديک است. هر دم

سلام
    یعنی اینطور که شما میگید دوره دکتری تو اسپانیا 4-5 ساله است.
    کدوم دانشگاههای این کشور رشته مهندسی دارن
    من از upc واسه مکانیک پذیرش دارم. هنوز واسه فاند اقدام نکردم.
    ین دانشگاه تو 500 تای اول هم نیست. اما تا جایی که من دیدم اون 2-3 تایی که تو 500 تا هست اصلا مکانیک نداره
    هزینه واسه اقدام واسه ویزا زیاد میشه و از طرفی میخوام از رنک این دانشگاه مطمئن شم
    ممنون

راستی هزینه دانشگاه که صفر میشه درسته؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط saintpietrokatt
    سلام

من بورس اراسموس دارم واسه ارشد مکانیک از UPC سالی‌ ۲۱۰۰۰ یورو که ۸۰۰۰ یورو میره برای شهریه و بقیش واسه زندگی‌. حالا می‌خوام برم واسه ویزا .می‌شه بگید امیدی هست یا نه؟ و اینکه چقدر طول میکشه جواب بدن؟اول باید برم سفارت وقت بگیرم یا اول مدارکو ببرم تایید کنه؟باید برم دروس یا میرداماد؟چه آدرسی؟شدیدا عجله دارم لطفا کمک کنید.
    سلام بهتون تبریک می گم

البته که امیدی هست، شما اول برید از سفارت با پذیرشتون وقت بگیرید و حتما هم بگید که اورژانسی هست البته اگه هست!!!

در ضمن آدرسش دروس هست.. میرداماد تعطیل شده است..که تو چند پست قبلی آدرس و تلفن سفارت هست.

( دروس ، بلوار شهرزادی، خیابان شادی،...).البته اون آدرس رو که چند پست قبلی گفتم آدرس پستی هست.

چه رشته ای؟ و کی کلاستون شروع میشه؟
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

پس یعنی قبل از این که مدارکو بدم واسه تایید وقت بگیرم؟راستی من کلاسام اسپانیولیه ولی هیچی بلد نیستم! سفارت مصاحبه داره؟ کار من از عجله هم گذشته چون کلاسم ۱۴ سپتامبر شروع می‌شه! رشتم مکانیکه و دارم برای مستر میرم ، بورس اراسموس دارم سالی 21000 یورو که 8000 یورو واسه شهریه هست. امیدوارم کارمو راه بندازن!مشکلی‌ که الان دارم خوابگاهه چون دوستم پرسیده و برای سپتامبر جا نداره.باید خونه بگیرم.اما چطور مدرک به سفارت ارائه بدم؟یعنی ممکنه 2-3 هفته ای جواب بدن؟ الان کلا اوضاع اسپانیا از لحاظ ویزا چطوره؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    PhD, Mechanical Engineering, UT/Netherlands

اوه، شما مثل اینکه رشتت فرق میکنه و computational mechanic نیستی. پس هیچی، چون رشته ما هم یه امکان مبیلیتی مشابه مال شما داره و کلا انگلیسیه و دقیقا هم همون بورس و شهریه رو داره. عجب رشته سختی انتخاب کردی خدایی، با 2 تا زبون مختلف!

کلاسا به اسپانیولیه چون خانوم آنا بارخاو که خودش coordinator اراسموسه گفت.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)