صفحه 94 از 169 نخستنخست ... 4484858687888990919293949596979899100101102103104144 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 931 تا 940 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

دوستان کسی اطلاع داره سفارت اسپانیا چقدر تاییدیه مالی خواد؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط yasiparsa نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من میخوام از دانشگاه بارسلونا پذیرشphdبگیرم ولی نمیتونم توی سایت دانشگاه apply onlineرو پیدا کنم.ممنون میشم راهنمائی کنین.
    بهتره یک میل به مسوول ثبت نامشون بزنی تا بهت جواب بدن. اگه اپلای آنلاین داشته باشه لینکشو برات میفرستن. منم چیزی پیدا نکردم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    IE, University of Florida

دوستان کسی اطلاع داره برای رشته مهندسی صنایع چه دانشگاههایی تو اسپانیا مناسب هستند؟ یه سوالم این که آیا می شه با یه رزومه نسبتا خوب به فاند قکر کنم یا نه؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط elmira869 نمایش پست ها
    سلام . من تازه عضو شدم و برای پذیرش دانشگاه یا در ایتالیا یا اسپانیا می خواهم اقدام کنم.مرسی اگه کسی راهنمایی کنه.رشته من کامپیوتر. و طراحی وب سایت می کنم. ولی دوست دارم از شاخه های هنر یه رشته بخونم(گرافیک..نقاشی....)
    از این لینک میتونین استفاده بکنین معمولا برین تو قسمت admission یا international یا تو گروه های درسی تا بتونین اطلاعات بیشتری بدست بیارین.
    ویرایش توسط bavafa612006 : September 24th, 2011 در ساعت 06:22 PM

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

Junior Member

اسپانیا در حین تحصیل واسه ارشد چقدر میشه امیدوار بود کار نیمه وقت پیدا کرد؟من هر کاری باشه انجام میدم که کمک خرجم باشه فقط خواستم بدونم امیدی هست به پیدا کردن کار؟

ApplyAbroad Veteran
    pejman-Mech آواتار ها

من از Rovira i Virgili University پذیرش با بورس کامل برای دکترا گرفتم. بعد از مصاحبه ای که امروز با استاد داشتم، باید تا فردا جواب بدم که می رم یا نه (بورس داده شده دولتی است و ددلاین اون فرداست).

از طرفی پذیرش هایی که تا حالا داشتم از آمریکا و انگلیس بدون بورس بوده و جاهای دیگه ای هم که اپلای کردم، معلوم نیست بتونم پذیرش با بورس بگیرم.

کسی در مورد این دانشگاه اطلاعاتی داره؟ ارزش داره آدم بره؟ اعتبار داره؟ البته زمینه کاری استاد و خود استاد به نظرم خیلی خوب هستند.
    ممنون.
    از پاسخ دادن به سوالاتی که قابل پرسش در فروم هستند معذورم.

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط pejman-Mech نمایش پست ها
    من از Rovira i Virgili University پذیرش با بورس کامل برای دکترا گرفتم. بعد از مصاحبه ای که امروز با استاد داشتم، باید تا فردا جواب بدم که می رم یا نه (بورس داده شده دولتی است و ددلاین اون فرداست).

از طرفی پذیرش هایی که تا حالا داشتم از آمریکا و انگلیس بدون بورس بوده و جاهای دیگه ای هم که اپلای کردم، معلوم نیست بتونم پذیرش با بورس بگیرم.

کسی در مورد این دانشگاه اطلاعاتی داره؟ ارزش داره آدم بره؟ اعتبار داره؟ البته زمینه کاری استاد و خود استاد به نظرم خیلی خوب هستند.
    ممنون.
    من پیشنهاد میکنم تو سایت وزارت علوم وضعیت این دانشگاه رو ببنین. چیزی که تو این سایت هست میگه این دانشگاه جزو گروه 3 هست.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

راستش در مورد هزینه های زندگی در مادرید یه خورده گیج شدم هر چند در فروم هم کلی سرچ کردم.مثلا در 3 تا لینک زیر اعداد مختلفی می بینم. کسی از دوستان که در مادرید زندگی می کنه می تونه یه راهنمایی کنه که در حال حاضر با بحران مالی وضع چه طوره ؟ مثلا خوردوخوراک و خونه ماهی چقدر می شه؟
    http://www.uc3m.es/portal/page/porta...02011-2012.pdf
    http://www.grise.upm.es/emse/UPM_expenses.php
    http://www.dia.fi.upm.es/masteria/in...s&hl=en_US#q29

Junior Member

لطفا یکی جواب بده

اسپانیا چطور ویزا میدن؟اگه من پذیرش رو بگیرم ویزا مشکل ساز نمیشه واسم؟از چند نفر شنیدم اسپانیا خیلی سخت ویزا میدن اما موسسه چنین چیزی رو نمیگه!! لطفا چواب بدین ارزش داره وقتمو بذارم رو اپلای کردن واسه اسپانیا؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط far_lost نمایش پست ها
    لطفا یکی جواب بده

اسپانیا چطور ویزا میدن؟اگه من پذیرش رو بگیرم ویزا مشکل ساز نمیشه واسم؟از چند نفر شنیدم اسپانیا خیلی سخت ویزا میدن اما موسسه چنین چیزی رو نمیگه!! لطفا چواب بدین ارزش داره وقتمو بذارم رو اپلای کردن واسه اسپانیا؟
    با سلام.

یکی از موسسات همین وعده رو به من داد. اما نمی دونم رو حرفشون چقدر پایبند هستند. اما برای پیگیری بیشتر در خصوص دریافت روادید دانشجویی بله در چند ماه گذشته که این چنین بوده بدلیل شرایط بحرانی اقتصاد تعدادی از دانشجویان نتونستن روادید دریافت کنند و ریجکت شدند.!! اما به نظر من شانس همواره وجود داره ان شاء الله پیروز
    می شوید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)