صفحه 99 از 169 نخستنخست ... 498990919293949596979899100101102103104105106107108109149 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 981 تا 990 , از مجموع 1684

موضوع: آرشیو شده : تحصيل در اسپانیا (تا ابتدای سال 2013)

پیش فرض پاسخ : تحصيل در اسپانیا

سلام در ابتدا باید واقعا از توضیحات بسیار بسیار کاملتون تشکر کنم
    من میخوام واسه ارشدعمران اقدام کنم اسپانیا ولی نمیدونم آیا کار درستی میکنم یا نه؟
    یعنی آیا :1-من بعد از ارشد میتونم واسه دکترا همون جا بدون دقدغه ادامه بدم و پذیرش بگیرم
    2-آیا بعد از گرفتن مدرکم میتونم اونجا و یا کشور دیگه کار کنم اگه آره چند درصد احتمال داره؟
    3-واسه ارشد عمران چقدر باید پول دانشگاه بدم با توجه به اینکه اونجا ارشد یک ساله هستش؟
    4-واسه یه زندگی ساده روبه معمولی من چقدر کلا در ماه باید هزینه کنم جوری که اذیت نشم؟
    5_کدام دانشگاه رو برای عمران پیشنهاد میکنید؟آیا دوره هاش فقط برای by reasearchیک ساله هست؟آیا عمران english تدریس میشه؟
    6-به نظرتون اگه اسپانیا نشه گزینه بعدی من کدوم کشورها باشه که هم بتونم راحت پذیرش بگیرم و هم اینکه هزینه هاش کمتر از اسپانیا باشه
    ببخشید که سوالام طولانی شد ولی بخدا اگه کامل توضیح بفرمایید مشکل خیلی ها رو برطرف میکنید
    بازم ممنونم

Junior Member

سلام من فارغ التحصیل معماری هستم با معدل 12 از دانشگاه مازندران و ایلتس 6.... می خواستم بدونم شانسی برای پذیرش گرفتن واسه ارشد دارم؟

Member yekta آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic of IAU and MBA of Tehran University

Wink پاسخ : تحصيل در اسپانیا

نقل قول نوشته اصلی توسط parande81 نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم بدونم که رتبه upc در جهان چند است؟؟
    رتبه امسال (2011) :
    145 می باشد

نقل قول نوشته اصلی توسط mahhdy نمایش پست ها
    دوستان برای پذیرش آیلتس چند معمولن می‌خوان؟ 6.5 کافیه؟ یا 7 می‌خوان نمی دونم دوباره برای امتحان به قصد 7 یا بیشتر ثبت نام کنم یا همین 6.5 ای که دارم کافیه و تمرکزم رو به کارای دیگه بذارم. راستی فقط نمره‌ی کلی براشون مهمه یا تک تک مهارت‌ها مهمه. می‌دونم دانشگاه به دانشگاه فرق داره ولی کلافه شدم تو دانشگاه‌ۀا زیاد نیازمندی‌ها به شکل دانشگاه‌های آمریکای شمالی مشخص و شسته رفته نیست نتونستم درست سر دربیارم می‌خوام از تجربه‌ی شما استفاده کنم.
    من برای دکتری مدیریت دارم اقدام می‌کنم.
    راستی دانشکده‌ها و دانشگاه‌های برتر در این زمینه رو کسی می‌شناسه معرفی کنه؟ من بارسلونا رو رفتم که فکر کنم اولین کارم اینه که با استاداش مکاتبه کنم. فرصت‌های تحقیقاتی هم معرفی کرده بودند که خوب بود. ....
    ممنون
    من هم برای دکترای مدیریت میخاستم برم خیلی تحقیق کردم و به طور کلی متوجه شدم حتی بدون مدرک زبان هم پذیرش میدن یعنی مدرک زبان ضروری نیست اما اگه باشه امتیلاز محسوب میشه. به نظر من 6.5 کافیه
    یار پیدا میشه در عالم ، دیار نه!

Junior Member

سلام . من از دانشگاه UPC تو رشته EUROPEAN MASTER OF RESEARCH ON INFORMATION AND COMMUNICATION TECHNOLOGIES کسی اطلاعاتی در مورد این رشته داره؟؟ و اینکه الان وضعیت ویزا گرفتن تو ایران چطوره؟؟ من الان تو قبرسم اینطور که معلومه نمی تونم از اینجا ویزا بگیرم و باید برگردم ایران نمی دونم این ریسک و بکنم یا نه ؟؟؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط attanew نمایش پست ها
    با سلام

من توصیه می کنم که خودتون همراه مطالعه زبان اسپانیایی به کارهای پذیرش نیز بپردازید زیاد سخت نیست که به وکیل نیاز داشته باشید. حتی مساله ویزا هم به تنهایی قابل حل شدن هست. اگر زبان رو سریع تمام کنید حتما می تونید در عرض دو سه ماه پذیرش بگیرید.

فکر می کنید چقدر طول بکشه تا بتونم به حد متوسط زبان اسپانیایی برسم ؟ آخه باید مدرکی که نشون بده من تا حد متوسط زیان اسپانیایی بلدم تحویل بدم!!!!

سلام.من لیسانس آزاد میکروبیولوژی هستم.
    معدل:14.56
    آیلتس:6.5

سایت دانشگاه ها اکثرا اسپانیولی نوشته چیزی نفهمیدم.
    برای رشته های میکروبیولوژی یا ایمونولوژی یا سم شناسی کسی میدونه کدم دانشگاه داره؟اگر هم یه اطلاعی واسه هزینه دانشگاه ها و زندگی بدین ممنون میشم.

سلام بچه ها
    وضعیت بورس دکتری تو دانشگاه های اسپانیا چه جوریه؟
    راحت بورس میدن؟ مبلغش چه قدره؟

Member
    رشته و دانشگاه
    UPC

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    مسلما برا بورس رقابت زیاده و گرفتنش سخته. هر دانشگاهی قوانین خودشو داره. بهتره برین تو سایت دانشگاهها هم نحوه گرفتنش و هم مقدارشو میگه. البته اوضاع فاند هم زیاد جالب نیست لااقل برا UPC رشته عمران رو میدونم.

گربه دستش به گوشت نمیرسه، میگه پییییف بو گند میده.......

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط hamideh_mir نمایش پست ها
    سلام بچه ها
    در ادامه صحبت های دوستان، بورس دولتی که از طریف دولت محلی کاتالان یا دولت اسپانیا داده میشه رقابت توش زیاده ولی اگر روزمه خوب داشته باشید می تونید خیلی ها هستند که الان از این نوع بورس استفاده می کنند. بورس های دیگه هم هست مثل موسسات که ساده هست و باید نظر استاد مربوطه رو جلب کنید. مبلغ معمولا بعد از مالیات برای سال اول حدود 1200 یورو هست.
    می گن دو تا دنیای موازی داریم دنیای ما و دنیای تو آینه ها، باز می گن یه عدشون تونستند تو بین ما نفوذ کنند، باز می گن تنها تفاوتشون چپ دست بودنشونه.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)