صفحه 108 از 109 نخستنخست ... 8589899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,071 تا 1,080 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Listening

نقل قول نوشته اصلی توسط jahan96 نمایش پست ها
    بستگی به ساختار جمله تون داره که مثلا بعد از for اومده باشه که 5th of march بیاد یا اگه بعد از on بخواین بیارین باید march 5th بیاد.. یا گاهی اوقات همراه با The در اول جمله باید 5th of march بیاد.
    ولی کلا March 5 نوشته دلیلش چی هست؟

Banned

چون توی فایل داره میگه :

I’m afraid. The nearest course to you would be in Renton. There’s one on the 5th March, and another on the 18th April.

چون داره به یک روز خاص اشاره میکنه و همراه با on اومده برای همین اینجوری نوشته

Member
    رشته و دانشگاه
    روان شناسی دانشگاه آزاد

سلام دوستان
    من یه مشکلی دارم تو این مهارت اونم اینکه موقع تست یهو از یادم میره که چی باید بنویسم در واقع کلمه رو شنیدم اما از حافظه م می پره... خواستم اینجا مطرح کنم گه کسی این مشکل رو داشته؟ اگه برطرف کرده از چه روشی استفاده کرده؟ من اگه این مشکلمو بتونم حل کنم حدود سی و سه تا سی و پنج تا درست میزنم... ممنون از راهنمایی تون

Junior Member

سلام دوستان من برای تقویت مهارت شنیداری دارم فقط سریال نگاه میکنم به نظرتون کافیه تا موقع تست زنی، اون موقع که میرم سراغ فایل های اصلی ازمون ولی در این بین باید کار دیگه ای کرد. اخه به یک سایت برخوردم که فایل رادیو های انگلیسی گذاشته به نظرتون رادیو گوش کردن تاثیری داره چون خیلی مثل فیلم دیدن واضح نیست و سخت میشه فهمید ؟ یا کلا فایل های ازمون هم اینجوری هستن؟

Junior Member

سلام از دوستاني كه تازه امتحان دادن ميشه بگن سطح ليسنيگ در چه سطحي من معمولا كتابها رو بين ٤ تا ٦ غلط داشتم اما اين ويديوهاي يوتيوب كه تست واقعيه بعضي ها خيلي سختن مثلا در تاريخ ١٣/٦/٢٠١٧يعني دو ماه پيش ميخواستم بدونم امتحان واقعي به كدوم نزديكتره

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    TEFL/ MA

نقل قول نوشته اصلی توسط ghana نمایش پست ها
    سلام دوستان من برای تقویت مهارت شنیداری دارم فقط سریال نگاه میکنم به نظرتون کافیه تا موقع تست زنی، اون موقع که میرم سراغ فایل های اصلی ازمون ولی در این بین باید کار دیگه ای کرد. اخه به یک سایت برخوردم که فایل رادیو های انگلیسی گذاشته به نظرتون رادیو گوش کردن تاثیری داره چون خیلی مثل فیلم دیدن واضح نیست و سخت میشه فهمید ؟ یا کلا فایل های ازمون هم اینجوری هستن؟
    سلام بله به نظز من مهم نیست چی گوش کنید. مهم اینه که گوشتون با این زبان آشنا بشه و عادت کنه. فیلم سریال رادیو موزیک... البته برای شروع خوبه فیلم با زیرنویس باشه یا موزیک با متنش یا رادیو با تکست ولی کم کم که راه بیوفتین نیازی به متن نیست. باید تکرار و تمرین کنید.

Junior Member

با سلام.
    دوستان عزیز من تو قسمت لیسنینگ بخش پر کردن جاهای خالی که میدن خیلی خیلی مشکل دارم. من چجوری میتونم این مشکلمو حل کنم.؟
    یک سوال دیگه هم اینکه آیا موقع جواب دادن به اینجور سوالات میتونم ب سوالات نگا کنم و گوش بدم و تن تن جاهای خالی را پر کنم؟
    لطفا راهنماییم کنید.
    Junior Member

شما چطور همزمان هم گوش میکنید و هم گزینه های سوال رو میخونید و تشخیص میدید کدوم درسته؟
    اخه حین لیسینیگ نمیتونم تشخیص بدم ایا سوال درست رو میخونم یا شاید به این سوال رسیده و رد شده و من از دستش دادم؟
    یا نمیتونم رو گزینه ها تمرکز کنم و هم دقیق گوش کنم.کسی هس مشکل منو داشته باشه؟
    چظور میشه حلش کرد؟؟؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    کارشناسی ارشد، مهندسی فناوری اطلاعات - دانشگاه امیرکبی

نقل قول نوشته اصلی توسط sara bina نمایش پست ها
    شما چطور همزمان هم گوش میکنید و هم گزینه های سوال رو میخونید و تشخیص میدید کدوم درسته؟
    اخه حین لیسینیگ نمیتونم تشخیص بدم ایا سوال درست رو میخونم یا شاید به این سوال رسیده و رد شده و من از دستش دادم؟
    یا نمیتونم رو گزینه ها تمرکز کنم و هم دقیق گوش کنم.کسی هس مشکل منو داشته باشه؟
    چظور میشه حلش کرد؟؟؟
    من هم دقیقا همین مشکل رو دارم

Junior Member

دوستایی که بلدند لطفا جواب بدن