صفحه 102 از 109 نخستنخست ... 2529293949596979899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,011 تا 1,020 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Listening

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    نظر شخصی من این است که شما روی تقویت بخش های دیگر کار کنید تا با اطمینان از نمره آن بخش ها، بتوانید بدون دغدغه از صحت و سقم این 6 سؤال نمره مورد نظر خود را بگیرید. البته اگر مایل به اخذ درجه C2 باشید، آن وقت باید حداقل نمره 8.5 در این بخش بگیرید که یعنی باید این بخش را هم کاملا صحیح پاسخ دهید. در غیر این صورت اگر با دریافت C1 ( در مجموع 7.0) کارتان را می افتد، زیاد نگرانش نباشید.
    من نیاز به 4 اسکیل 7 دارم. پس حداقل باید 30 تا درست بزنم.شرایط تو این قسمت بهتر شده. به صورت تجربی پی بردم پاسخ اولی که می دن معمولا گمراه کننده است و دومی درسته. با این روش الان از 6 تا 4 تا درست می زنم.

حالا مسئله سکشن 4 است که فاجعه است.10 تا 2 تا درست!!
    یعنی من مفهوم متن و می فهمم. هر چی می گن و می تونم دوباره به زبون خودن توضیح بدم. اما اون کلمه دقیق و که باید تو پاسخنامه بنویسم و نمی تونم در بیارم.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

سلام دوستان
    آقا این چه وضعشه
    چهار روز مونده به امتحان.من کمبریج رو 27 تا 32 میزنم
    اما سیمیولیشن و how to master ielts رو 20 حتی کمتر
    بالاخره امتحان چند میگیرم؟ یعنی اونیکی ها استاندارد نیستن و فقط کمبریج استاندارده؟
    یعنی سخت میگما.والا کلا میشنوم چی میگه اما انقد مطالبش طولانیه نمیتونم تمرکز کنم و بدونم سوال چی میخواد یا کدومو منظورشه.آخه هزارتا کلک و حیله بکار میبره.اعصاب نذاشته برام.اصلا نمیدونم قبول میشم یا نه.کمبریج خوبه اما اونیکی ها کلا خرابه وضعیت.

Junior Member

دوستان پکیج های آموزشی مثل English for you تأثیر خوبی دارن ؟ ارزش وقت گذاشتن روشون رو داره ؟

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

نقل قول نوشته اصلی توسط t_dehghanm نمایش پست ها
    سلام
    من واقعا با سوالات multiple choice مشکل دارم- یه ماه دیگه امتحان دارم -پیشنهاد دوستان چیه؟
    سلام. فکر کنم الان که من دارم جواب سوالتون رو میدم دیگه امتحانتون رو داده باشید.
    منم دقیقا همین مشکل رو دارم. ولی یه کاری کردم که تست لیسنینگ رو 8.5 شدم. توی تست کمبریج البته.
    خوب از زمانی که به شما سوالای لیسنینگ رو میدن و سکشن 1 شروع میشه، شما وقت دارید که هم سوالای سکشن 1 رو سریع بخونید و هم اینکه سریع برید سکشن 4 سراغ سوالای چند گزینه ای و دور کلمات کلیدی سوال و گزینه ها رو خط بکشید. وقتی که سکشن 1 مثالش رو هم گفت، سریع برگردید سر سکشن 1 و شروع کنید. اینی که میگم رو باید حسابی تمرین کرده باشید که سکشن 1 رو خراب نکنید. این کار واسه من جواب داد. موفق باشید.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط laplap65 نمایش پست ها
    سلام
    من مشکلم در این بخش املاست، بعضی وقت ها تو تست ها اسم خاص مثل هتل و ... میاد ولی من متوجه نمیشم دقیقا و همون هم به عنوان پاسخ باید نوشته شود. اغلب هم اون اسم دیگه تکرار نمیشه، کلا برای رفع مشکل چه پیشنهادی دارین؟
    مجلات اینترنتی در موضوعات مختلف بخوانید. به تدریج چشمتان به این اسامی خاص عادت می کند.
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Member moshirfar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Former Early Stage Researcher in Paleoclimate

نقل قول نوشته اصلی توسط amirfriendship نمایش پست ها
    من نیاز به 4 اسکیل 7 دارم. پس حداقل باید 30 تا درست بزنم.شرایط تو این قسمت بهتر شده. به صورت تجربی پی بردم پاسخ اولی که می دن معمولا گمراه کننده است و دومی درسته. با این روش الان از 6 تا 4 تا درست می زنم.

حالا مسئله سکشن 4 است که فاجعه است.10 تا 2 تا درست!!
    یعنی من مفهوم متن و می فهمم. هر چی می گن و می تونم دوباره به زبون خودن توضیح بدم. اما اون کلمه دقیق و که باید تو پاسخنامه بنویسم و نمی تونم در بیارم.
    خب این طوری که شما نمره میخواهید باید تمرین بیشتری داشته باشید. سکشن 4 منظورتان WR است؟
    به دلیل آنچه که آن را که به تشخیص و مدل ذهنی من «برخورد سلیقه ای مدیران با قانون فروم» میدانم، از تاریخ 7 دی ماه 1395، مطابق با 27 دسامبر 2016 هیچ گونه فعالیتی در اپلای آبرود نخواهم داشت.

Junior Member

سلام دوستان
    من حدودا یک سال برای آزمون تافل وقت دارم. برای مهارت لیسنینگ فعلا با کتاب how to master skills for the toefl ibt listening advanced شروع کردم. این فصولی که دارم میخونم تقریبا همشو میفهمم و تستاشم جواب میدم. نمیخام هم فعلا وارد tpo ها بشم. میخواستم چند تا منبع خوب دیگه برای تقویت لیسنینگ بهم معرفی کنید. البته بگم لیسنینگم متوسط هست

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط EhsanRezaei نمایش پست ها
    سلام دوستان
    آقا این چه وضعشه
    چهار روز مونده به امتحان.من کمبریج رو 27 تا 32 میزنم
    اما سیمیولیشن و how to master ielts رو 20 حتی کمتر
    بالاخره امتحان چند میگیرم؟ یعنی اونیکی ها استاندارد نیستن و فقط کمبریج استاندارده؟
    یعنی سخت میگما.والا کلا میشنوم چی میگه اما انقد مطالبش طولانیه نمیتونم تمرکز کنم و بدونم سوال چی میخواد یا کدومو منظورشه.آخه هزارتا کلک و حیله بکار میبره.اعصاب نذاشته برام.اصلا نمیدونم قبول میشم یا نه.کمبریج خوبه اما اونیکی ها کلا خرابه وضعیت.
    ببین...
    من از خیلی از بچه ها پرسیدم.این نوسان طبیعیه. چون توی یک لیسنینگ لغتهایی هست که قبلا شنیدی و بلدی و تو یکی نیست.شرایط هم فرق داره. آمادگی روانی هم متفاوته. نتایج تست های کیمبریج قرار نیست خیلی نزدیک باشه. شاید بهتر یا بدتر تو امتحان بزنی.موضوعات مهمه

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط moshirfar نمایش پست ها
    خب این طوری که شما نمره میخواهید باید تمرین بیشتری داشته باشید. سکشن 4 منظورتان WR است؟
    بله.هم این هم گاهی multiple choice

متاسفانه قوانین کپی رایت خیلی شدیده در انگلیس یعنی اگر من در ایران از طریق اینترنت به bbc radio 4 گوش میدم که برای تقویت ایلتس محشره اما چند دقیقه بعد پیام میده که شما مجاز نمی باشید گوش کنید.

در عوض اگر به اینترنت دسترسی دارید از این جا رادیوهای استرالیایی گوش کنید که برای لیسنیگ عالیه
    کپی رایت هم نداره
    http://www.radioemu.com/abc-radio-australia/