صفحه 105 از 109 نخستنخست ... 5559596979899100101102103104105106107108109 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1,041 تا 1,050 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Listening

برای سکشن 4ه، Listening آیلتس، کسی راه حل خاصی داره؟ من مشکلم تو این بخشه، هر دفعه یا تمرکزم میره یا یک جای خالی رو میس میکنم و کلن متن از دستم میره.
    غیر از این کتابای رایج، کتابی هس ک درباره این موضوع نمونه داشته باشه؟

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان سکشن 1 کیمبریج 11 به نظرتون خیلی سخت نیست؟!

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط jjavadiy نمایش پست ها
    برای سکشن 4ه، Listening آیلتس، کسی راه حل خاصی داره؟ من مشکلم تو این بخشه، هر دفعه یا تمرکزم میره یا یک جای خالی رو میس میکنم و کلن متن از دستم میره.
    غیر از این کتابای رایج، کتابی هس ک درباره این موضوع نمونه داشته باشه؟
    سکشن 4 سخت هست و واقعا لازمه جواب دادن به سوالاش اینه که شما موضوع رو متوجه بشید اما خب اگر بعضی از لغات رو قبل از شروع شدن لیسنینگ اون قسمت به عنوان کلمان کلیدی در نظر بگیرید و حتی قبلش بتونید سوالات سکشن 4 رو بخونید تا باهاشون آشنایی پیدا کنید خیلی کمک می کنه. برای من که تاثیر زیادی داشت

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    با توجه به اقبال عمومی به Englishpod تصمیم گرقتم روند کلیشو بگم شاید سایر دوستان هم علاقه مند شن:
    پادکست ها در 5 سطح برنامه ریزی شده اند :elementary ، intermediate، Upper intermidiate و Advanced و یک سطحی به نام Any داره که دیسکاشن های پراکنده هستن
    زمان پادکستها به طود متوسط 15 دقیقه هست (بین 10 تا 20 دقیقه هستن)
    در هر پادکست بعد از سلام و خوش و بش موضوع رو میگن و بخشی معمولا هست به نام Vocabulary Preview که لغاتی که مهم هستن از قبل بدونین رو میگه، بعد خود دیالوگ پخش میشه!بعد از دیالوگ دربارش یکم صحبت میکنن بعد بخشی به نام LAnguage Take away هست که کلمات رو بررسی میکنن و دیابوگ دوباره پخش میشه تا کلماتی که یاذ گرفتیم رو مجددا ببینیم در متن و در بعضی دیالوگا که خیلی تند باشه ممکنه یه بار با دور کند پخشش کنن دوباره و بعد در آخز دربارش باز صحیت میکنن مجریا، در مورد موارد مربوط به چیزایی که توش بحث شده هم میگن و بخشی به نام Fluency Builder داره که نکات بسیار جالبی میگه درباره اسنکه چه اصطلاخاتی رو چطور و کجا استفاده کنیم که به nativeها شبیه تز باشه!نکته جالب ایمه که خیلی از اشتباهاتی که ممکنه بکنبم رو هم بررسی میکنه و میگه چرا غلطن! یه بخشب هم تو بعضیاشون داره به نام Grammar Focus که گرامر بررسی میکنه البته کمتر پتدکستهایی این بخش رو دارند.

پیروز باشید
    دوست عزیز چرا من دانلود میکنم پی دی افش نیس؟؟هر پارت شامل دوتا E1 E2 و 3 تا Englishpod هستش؟؟
    واسه همه اینجوره؟؟

من تمام سوالات کمبریج ها زدم و معمولا ۷ تا ۷.۵ میزنم ولی توی کتابهای دیگه خیلی مشکل دارم . امتحان اصلی ایا واقعا شبیه کتابهای کمبریج یا سختره ؟ درجه سختی امتحان چقدره ؟ به نظر شما باید هنوز هم سوالات سختره بخونم تا همه کتابها را بتونم. بزنم ؟

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط Mohsen3894 نمایش پست ها
    من تمام سوالات کمبریج ها زدم و معمولا ۷ تا ۷.۵ میزنم ولی توی کتابهای دیگه خیلی مشکل دارم . امتحان اصلی ایا واقعا شبیه کتابهای کمبریج یا سختره ؟ درجه سختی امتحان چقدره ؟ به نظر شما باید هنوز هم سوالات سختره بخونم تا همه کتابها را بتونم. بزنم ؟
    تست های کمبریج 10 و 11 و کمبریج گاید شبیه تست های آزمون اصلیه.

Junior Member

سلام دوستان من سه ماه وقت دارم، چطور میتونم نمره 6 لسنینگ رو تبدیل به 8 بکنم؟
    الیته من کمبریج رو 7 میزنم، اما امتجان ماک رو 6 شدم

سلام دوستان.
    من یکی از مشکلاتم در لیسنینگ، اعداد و حروف هست یعنی معمولا عددی که میگه رو اشتباه مینویسم. کتا ب 202 useful exercise رو کارکردم خوب بود ولی کم بود شما کتاب دیگه ای رو میشناسید که مثل همین کتاب، قسمت هایی مخصوص اعداد و حروف داشته باشه؟

سلام. میشه یک کتاب به من معرفی کنید برای لیسنینگ که سطحش بالاتر از کمبریج باشه؟
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    nima_as آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    M.Sc-UT

نقل قول نوشته اصلی توسط nedamokhaberat نمایش پست ها
    سلام. میشه یک کتاب به من معرفی کنید برای لیسنینگ که سطحش بالاتر از کمبریج باشه؟
    ممنون
    کتاب های پلاس عموما از کمبریج سخت تر است
    And Nothing Else Matters ......

Please Don't Ask Your Questions Using Private Messages