صفحه 11 از 109 نخستنخست ... 2345678910111213141516171819202161 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 101 تا 110 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Junior Member amish آواتار ها

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    با سلام
    جواب امتحان 4 دسامبر
    ليسنينگ : 5.5
    ريدينگ : 4.5
    چه خاکي بايد بر سر بريزم که اين دو تا نمره رو 6 بگيرم يعني R و L بخدا ديگه خسته شدم و اين بار دوممه.مخصوصا توي ريدينگ توي قسمت تنها يک کلمه گير ميکنم و هيچ جوابي براش پيدا نميکنم و اگر هم پيدا کنم بالاي 80 درصد اشتباه.خواهش ميکنم راهنماييم کنيد.اين بار 23 بهمن در IDP امتحان دارم و بازم جنرال
    بهترین راه که من پیشنهاد میکنم انجام tape script هست برای تمام تستهای کمبریج و اگر وقت ندارید برای تستهایی که نمرش رو زیر 5 میگیرید.به این صورت که بعد از زدن تست با گوش دادن مجدد متن رو روی کاغذ بیارید اگه کلمه ای رو نمیشنوید انقدر به گوش دادن ادامه بدید که بشنوید بعد متن رو برای خودتون سعی کنید و کلماتی که نشنیدید یا غلط نوشتید رو تو یه دفترچه جدا بنویسید و چندین بار مرور کنید. من خودم یه دفترچه 200 برگ پر کردم و نتیجش رو هم دیدم. به مقدار زیاد غلط املاییهاتون کاهش پیدا میکنه و متن رو بهتر میشنوید بعد از گذشت 2-3 ماه فقط باید روزی 5-6ساعت براش وقت بگذارید.

Junior Member

سلام به دوستان گرامی,
    این هم یه لینک خوب برای کسانی که میخوان Listening رو قوی کنن, مربوط به یکی از شبکه های رادیوئی استرالیا هست. فایلهای قابل دانلود از برنامه های هر روزه. واقعا عالیه.

http://www.fox.com.au/shows/hamishandandy/listen
    موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط پری سیما نمایش پست ها
    من همین مشکل را دارم. در یک لحظه برام سخته چند کار را با هم انجام بدم و دنباله سوال را از دست می دم. برای همین listening TOEFL برام خیلی راحت تر از IELTS هست و اونو بالا می زنم. این روشهایی که شما گفتید برای کسا یی مثل من نیاز به تمرین زیاد داره. البته من غیر از لیسنینگ کمبریج تست چند تا کتاب لیسنینگ هم زدم ولی فایده نداشت. سوالات سخت تر شده بود و البته سر جلسه استرس هم اضافه می شه و شرایط را دشوار تر می کنه. اگه کسی تجربه مشابه داره و می تونه روش تمرینی و یا کتاب تمرینی خوبی معرفی کنه برای غلبه بر این ضعف ممنون می شم
    سلام دوست عزیز,
    شما هم از لینکی که گذاشتم استفاده کنید, مطمئن باشید که مفید واقع میشن. سعی کنید بعد از چند ثانیه گوش دادن, stop کنید و هر چیزی رو که گوش کردید یادداشت کنید یا اینکه تکرار کنید, چون به تقویت Writing و Speaking هم کمک زیادی میکنه.
    http://www.fox.com.au/shows/hamishandandy/listen

موفق باشید.

Junior Member zero_0 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

اینم ببینید. برنامه ها و مصاحبه های علمی و جالب از استرالیا. قابل دانلود و با Transcript:
    http://www.abc.net.au/rn/scienceshow/default.htm
    0000

Junior Member

با سلام
    دوستان اگه ممکنه فایلهای صوتی کتاب IELTS Cambridge 1,2,3,6 رو برای دانلود بزارین.راستش من دارمشون ولی کیفیت اونها واقعا افتضاحه،مخصوصا کتاب 1 و2و 3 ،اینترنت رو هم هر چقدر زیر رو کردم و بيشتر از 10 جور فايل از سايتهاي مختلف براي هر کدوم دانلود کردم ولي باز نتونستم نسخه با کیفیت قابل قبولی پیدا کنم.لطفا کمکم کنید.
    با سپاس از همه ی دوستان

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

فکر کنم دنبال فایل های 1 و 2 و 3 نگردی بهتره! خصوصا 1 و 2. پیدا نمیشه!

Member
    رشته و دانشگاه
    Architecture

سلام به همه دوستان عزیز
    آیا گوش دادن به متنهای خبری که تو بخش آموزش زبان سایت بی بی سی هست و با لهجه بریتیش هست میتونه واسه لیسینینگ مفید باشه؟

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط al60a نمایش پست ها
    سلام به همه دوستان عزیز
    آیا گوش دادن به متنهای خبری که تو بخش آموزش زبان سایت بی بی سی هست و با لهجه بریتیش هست میتونه واسه لیسینینگ مفید باشه؟
    مفید هستند ولی به اخبار استرالیایی و آمریکایی هم گوش بدید چون لهجه بریتیش برای ما راحت تر و اون ها دشوارترند.

Member
    رشته و دانشگاه
    برق-الکترونیک

دوستان ميتونن از اين link پادكستهاي متنوع با موضوع هايي نزديك به امتحان download كنند:

www.abc.net.au/rn/podcast/podcast-subject

Junior Member HannaH آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    MBA

نقل قول نوشته اصلی توسط mm_toraby نمایش پست ها
    با سلام
    دوستان اگه ممکنه فایلهای صوتی کتاب IELTS Cambridge 1,2,3,6 رو برای دانلود بزارین.راستش من دارمشون ولی کیفیت اونها واقعا افتضاحه،مخصوصا کتاب 1 و2و 3 ،اینترنت رو هم هر چقدر زیر رو کردم و بيشتر از 10 جور فايل از سايتهاي مختلف براي هر کدوم دانلود کردم ولي باز نتونستم نسخه با کیفیت قابل قبولی پیدا کنم.لطفا کمکم کنید.
    با سپاس از همه ی دوستان

سلام
    اگه ساكن تهران هستي من بهت پيشنهاد ميكنم سي دي شون رو از انتشارات جنگل تهيه كني
    هر سي دي با كيفيت خوب رو سيصد و پنجاه تومن و هر كتاب از اين سري رو هزار و هفتصد و پنجا تومن ميفروشه و با مقايسه اي كه من كردم از همه جا ارزون تره. متاسفانه من خودم به علت ف.ي.ل.ت.رينگ هاي اخير و سرعت كم اينترنتم نميتونم آپلودشون كنم