صفحه 14 از 109 نخستنخست ... 45678910111213141516171819202122232464 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط sambose نمایش پست ها
    عرض سلا م واحترام
    در مورد spelling توی بخش شنیداری، اشتباه خیلی کوچیک مثل guittar به جای guitar نمره کم میشه?
    نه كم نمي شه ...

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مشاوره به منظور برنامه ريزي براي امتحان IELTS

نقل قول نوشته اصلی توسط samira28 نمایش پست ها
    نه فكر نمي كنم ...كم نمي شه
    نمره ای کم نمیشه ولی بابت جوابتون هم نمره ای بهتون تعلق پیدا نمیکنه چون نوشتار مهمه در همه قسمت های این امتحان.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط samira28 نمایش پست ها
    نه فكر نمي كنم ...كم نمي شه
    thnx
    منظورم اینه که نمرش رو میگیرمن؟
    @reza آقا رضا تو کتاب 101 usefull hints نوشته minor spelling نمره اش رو میدن

Member ice آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط sambose نمایش پست ها
    thnx
    منظورم اینه که نمرش رو میگیرمن؟
    @reza آقا رضا تو کتاب 101 usefull hints نوشته minor spelling نمره اش رو میدن
    طبق نوشته کتاب های کمبریج : all answers require correct spelling
    اشتباهات جزئی در بخش رایتینگ در نظر گرفته نمی شوند. در ریدینگ و لیسنینگ نمره داده نمیشه.

دوستان با تجربه سلام
    من تو سوالات چند گزینه ای لیسنینگ مشکل دارم یعنی نمی رسم سوال و گزینه هاشو بخونم تو اون فاصله به خصوص اگر گزینه ها طولانی باشند. اگر تکنیکی داره لطفا راهنمایی بفرماییید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabkhosh نمایش پست ها
    دوستان با تجربه سلام
    من تو سوالات چند گزینه ای لیسنینگ مشکل دارم یعنی نمی رسم سوال و گزینه هاشو بخونم تو اون فاصله به خصوص اگر گزینه ها طولانی باشند. اگر تکنیکی داره لطفا راهنمایی بفرماییید.
    دوست عزيز تنها را حل تمرين و بالا بردن سرعت هست ...سعي كيد يك نگاه كلي به تمام گزينه ها و كل متن بندازيد و تلاش نكنيد تا تمام لغات رو تك تك بخونيد ...
    فقط كلي يه دور متنو بخونيد تو اون فاصله...

Lightbulb از چه زمانی دقیقا می توانیم کتابچه سوالات را برداشته و سوالات را بخوانیم.

دوستان حتما تایید می کنید برای اینکه تمرین دقیق تری داشته باشیم و بتوانیم شرایطی شبیه تر به امتحان ایجاد کنیم لازم هست بدونیم دقیقا پروسه آزمون به چه صورته. ظاهرا یک زمان مرده ای اول Section 1 وجود داره که شامل توضیحات کلی راجع به Listening و همچنین Section 1 می شه. سوالم اینه: از کی می تونیم کتابچه سوالات را برداشته و مطالعه کنیم؟ آیا زمان دقیقش وقتیه که گوینده می گه "Now, turn to section 1" یا قبل تر هم میشه؟ یا شاید بعد از آن ؟ ممنون میشم دوستایی که یکبار آزمون دادند راهنمایی کنند.

Member ice آواتار ها

پیش فرض پاسخ : از چه زمانی دقیقا می توانیم کتابچه سوالات را برداشته و سوالات را بخوانیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط alireza_in_abroad نمایش پست ها
    دوستان حتما تایید می کنید برای اینکه تمرین دقیق تری داشته باشیم و بتوانیم شرایطی شبیه تر به امتحان ایجاد کنیم لازم هست بدونیم دقیقا پروسه آزمون به چه صورته. ظاهرا یک زمان مرده ای اول Section 1 وجود داره که شامل توضیحات کلی راجع به Listening و همچنین Section 1 می شه. سوالم اینه: از کی می تونیم کتابچه سوالات را برداشته و مطالعه کنیم؟ آیا زمان دقیقش وقتیه که گوینده می گه "Now, turn to section 1" یا قبل تر هم میشه؟ یا شاید بعد از آن ؟ ممنون میشم دوستایی که یکبار آزمون دادند راهنمایی کنند.
    تا از بلندگو گفته نشه نباید بازش کنید. تو مرکزی که من بودم بچه ها باز کردند ولی می تونه باعث محرومیت از امتحان بشه. قبل از دادن سوالات یک مسئول به انگلیسی توضیحات رو میده. برای قسمت تعیین خوبی صدا هم تا وقتی کیفیت صدا براتون در حد عالی نشده دستتون را بالا ببرید تا دوباره تنظیم کنند.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shabkhosh نمایش پست ها
    دوستان با تجربه سلام
    من راه حلم اینه که اول تمرین زیاد برای تقویت این قسمت ، بعد تنها سوال ها را با دقت بخونید و متن رو کامل گوش بدید .بعد در تایم مربوط به نوشتن جواب ها در پاسخنامه برید و گزینه ها رو ببینید و انتخاب کنید.
    به نظر من بهترین و البته پر خطر ترین راه همینه چون مثلاً در قسمت 4 که احتمالاً 7 تا سوال 3 گزینه ای پشت هم است خیلی بعید هست که بتونید همه رو بخونید و همزمان انتخاب کنید.
    موفق باشید

پیش فرض پاسخ : از چه زمانی دقیقا می توانیم کتابچه سوالات را برداشته و سوالات را بخوانیم.

نقل قول نوشته اصلی توسط ice نمایش پست ها
    تا از بلندگو گفته نشه نباید بازش کنید. تو مرکزی که من بودم بچه ها باز کردند ولی می تونه باعث محرومیت از امتحان بشه. قبل از دادن سوالات یک مسئول به انگلیسی توضیحات رو میده. برای قسمت تعیین خوبی صدا هم تا وقتی کیفیت صدا براتون در حد عالی نشده دستتون را بالا ببرید تا دوباره تنظیم کنند.
    دقیقا چی می گه؟ میگه "Open booklet" یا "Turn to section 1" یا ....؟