صفحه 17 از 109 نخستنخست ... 78910111213141516171819202122232425262767 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 161 تا 170 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

من در نوشتن اعداد مخصوصا اعداد بزرگ ضعف دارم میشه یه راهنمایی کنید ؟

Member Klamm آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    English Literature MA

نقل قول نوشته اصلی توسط saram نمایش پست ها
    من در نوشتن اعداد مخصوصا اعداد بزرگ ضعف دارم میشه یه راهنمایی کنید ؟
    عدد ها رو دونه دونه میگن پس اگه روی سرعت نوشتن (همزمان با گوش دادن) تمرین کنین مشکلی نخواهد بود/ کتابهای beginner هم اغلب تمرین عدد نویسی دارن/ تو قسمتی که تمرین شماره تلفن هست (مثلا اینترچینج اینترو)

Junior Member

به نظر دوستانی که امتحان دادن آیا غلط املایی کلا غلط محسوب میشه به نظر منطقی نمیاد چون تو رایتینگ میتونند اینها رو بسنجند. اگه صحت داشته باشه نمره لیسنینگ به املا خیلی بستگی خواهد داشت من خودم سوالها رو درست جواب میدم ولی مشکل غلط املایی دارم مثلا speech را speach نوشتم. ریفرنسی چیزی دارید. چون تو رایتینگ هم اگه خوب بنویسیم غلط املایی آنقدر تاثیر نداره بر اساس توضیحات رایتینگ کمبریج ها ولی تو لیسنینگ یکم عجیبه

بله شک نکنید غلط محسوب میشه. از دوستانی که امتحان دادن پرسیدم و همه اینو تایید کردند و اگر غلط مثل مثال شما باشه فکر کنم به جای یکی دو تا ازتون کم کنند(شوخی کردم تیکه اخرشو باور نکنی)
    نقل قول نوشته اصلی توسط m نمایش پست ها
    به نظر دوستانی که امتحان دادن آیا غلط املایی کلا غلط محسوب میشه به نظر منطقی نمیاد چون تو رایتینگ میتونند اینها رو بسنجند. اگه صحت داشته باشه نمره لیسنینگ به املا خیلی بستگی خواهد داشت من خودم سوالها رو درست جواب میدم ولی مشکل غلط املایی دارم مثلا speech را speach نوشتم. ریفرنسی چیزی دارید. چون تو رایتینگ هم اگه خوب بنویسیم غلط املایی آنقدر تاثیر نداره بر اساس توضیحات رایتینگ کمبریج ها ولی تو لیسنینگ یکم عجیبه

نقل قول نوشته اصلی توسط m نمایش پست ها
    راستش من شنیدم که تا وقتی معنی کلمه رو عوض نکنه، مشکلی نداره. مثلا نذاشتن S جمع خیلی مواقع غلط به حساب نمیاد. حتی تو خود کتاب Cambridge هم اینو نوشته، تو Answer Key هم که نگاه کنین، گاهی میاد و S جمع رو تو پرانتز میذاره به این معنی که هم میتونی بنویسی، هم نه.

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    من امروز برای اینکه بتونم سطح لیسینیگ رو بسنجم ایلتس کمبریج 7 تست اول لیسینینگ رو حل کردم.اما متاسفانه 25تا سوال رو تونستم درست پاسخ بدم.
    دوتا سوال دارم.اگه میشه کمکی کنین
    1-طبق روشی که برای محاسبه نمره یادم میاد 25تا باید 6 باشه؟درسته یا کمتره؟
    2-من میخوام برای 28ابان ایشالا امتحان بدم.به نظر شما اگه از الان تا اون روز که تقریبا 100روز هست روزی 1ساعت لیسینینگ کار کنم میتونم تا 7 بالا بکشم؟ اگر اره کتاب لیسینینگی هست که تا اون سطح اماده کنه منو؟
    ممنون
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

سلام
    من واسه listening کتابهای کمبریج رو خوندم و سه هفته دیگه امتحان دارم، می خوام بدونم کسی کتابی در زمینه listening می تونه به من معرفی بکنه که تو این سه هفته بخوم و سطحش به ielts نزدیک باشه. مرسی

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    سلام
    من امروز برای اینکه بتونم سطح لیسینیگ رو بسنجم ایلتس کمبریج 7 تست اول لیسینینگ رو حل کردم.اما متاسفانه 25تا سوال رو تونستم درست پاسخ بدم.
    دوتا سوال دارم.اگه میشه کمکی کنین
    1-طبق روشی که برای محاسبه نمره یادم میاد 25تا باید 6 باشه؟درسته یا کمتره؟
    2-من میخوام برای 28ابان ایشالا امتحان بدم.به نظر شما اگه از الان تا اون روز که تقریبا 100روز هست روزی 1ساعت لیسینینگ کار کنم میتونم تا 7 بالا بکشم؟ اگر اره کتاب لیسینینگی هست که تا اون سطح اماده کنه منو؟
    ممنون

میشه 5.62 که زمانی که گرد میشه میشه 5.5
    برای محاسبۀ نمره هم خیلی راحت باید تعدادی که درست زدید از 40 تا سوال کلی رو ببرید به مبنای 9.
    یه جدول تناسب ساده است.

Listening چیزی هست که با تمرین خیلی خوب میشه. یعنی هرچی بیشتر زمانی بذارید، نتیجۀ بهتری میگیرید. من به شخصا پیشنهاد میکنم حداقل Listening تمام Cambridge IELTS ها رو بزنید.
    برای اینکه تکنیک ها رو هم یاد بگیرید، خیلی عالیه اگر قسمت Listening کتاب Barron's رو بزنید. خیلی بهتون کمک خواهد کرد.
    اگر زمان اضافه آوردید (که بعید میدونم)، میتونید Listening های کتاب های Vocabulary for IELTS و Grammer for IELTS رو هم گوش بدید. خیلی باعث میشه که گوش به نوع صحبت کردن اونها عادت کنه.

من به شخصه با انجام دادن این موارد، Listening های تمرینی رو 8.5 میزدم. امتحان رو 8 زدم.

ApplyAbroad Hero minoo.shahriar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Master of Business

نقل قول نوشته اصلی توسط SAMIRAM نمایش پست ها
    سلام
    من واسه listening کتابهای کمبریج رو خوندم و سه هفته دیگه امتحان دارم، می خوام بدونم کسی کتابی در زمینه listening می تونه به من معرفی بکنه که تو این سه هفته بخوم و سطحش به ielts نزدیک باشه. مرسی
    من به شدت listening های کتاب های Vocabulary for IELTS و Grammer for IELTS رو بهتون پیشنهاد میکنم.
    لازم نیست کتاب ها رو بخرید. لینک هاش تمام توی همین فروم ها هست.
    Listening هاشون خیلی شبیه هست به سوالات اصلی IELTS.

Senior Member ahmadlove آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط minoo.shahriar نمایش پست ها
    من به شدت listening های کتاب های Vocabulary for IELTS و Grammer for IELTS رو بهتون پیشنهاد میکنم.
    لازم نیست کتاب ها رو بخرید. لینک هاش تمام توی همین فروم ها هست.
    Listening هاشون خیلی شبیه هست به سوالات اصلی IELTS.
    focus on ielts خیلی عالیه
    انتخاب هدف. پیدا کردن راههای موجود. بررسی هرکدوم از راهها. انتخاب یک راه. و رسیدن به هدف.