صفحه 24 از 109 نخستنخست ... 14151617181920212223242526272829303132333474 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 231 تا 240 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

خیر ابدا الزامی نیست. اینکه کلمه اول رو با حرف بزرگ شروع کنید فقط کمک می کنه که شما دیگه سر جلسه فکر نکنید که حالا کوچک بنویسم یا بزرگ. (خصوصا اگر پاسخ تک کلمه ای باشه) اگر شما با تشخیص کوچک و بزرگ نوشتن راحت هستید به همین روش خودتون ادامه بدید.
    ! If you don't have it, It's a treasure

سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید...تستهای کمریج رو 6 میزنم در صورتی که حتما باید 7 بزنم و مشکلم multiple choice هست ...نمیدونم چیکار کنم؟تا امتحانم 30 روز وقت دارم...امیدی هست؟
    با تشکر فراوان

ApplyAbroad Senior Veteran

نقل قول نوشته اصلی توسط black rider نمایش پست ها
    سلام دوستان ممنون میشم راهنماییم کنید...تستهای کمریج رو 6 میزنم در صورتی که حتما باید 7 بزنم و مشکلم multiple choice هست ...نمیدونم چیکار کنم؟تا امتحانم 30 روز وقت دارم...امیدی هست؟
    با تشکر فراوان
    سلام دوست خوبم
    بله حتما امید هست.راه حلش اینه که رو این جور قسمت ها بیشتر کارکنید.نگران نباشید اگه تمرین کنید همه چیز خوب پیش خواهد رفت.از الان کار کنید رو این قسمت 15 روزه جواب می گیرید.اگر هم می تونید رو بارونز هم کار کنید.معمولا کیمبریج سطحش بالاتر هست پس زیاد نگران نباشید به جای کیمبریج نمونه تست آیلتس واقعی رو بزنید.
    با تشکر

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

با تشکر فراوان
    سلام دوست عزیز
    من هم دقیقا مشکل شما رو داشتم. تو این تست ها همیشه عقب می موندم و گم می کردم سوال رو. تو امتحان آیلتس هم 4مین قسمت برای من 12 سوال multiple choice بود. اما راه حلی که گیر آوردم به غیر از اونی که دوست خوبمون nimaafshar8 گفت این بود که من فهمیدم اگر همه سوال ها رو نخونم و تمام گزینه ها رو 90% جا خواهم موند. بخاطر همین تلاش کردم تو اون مدت اول تست تمام سوال ها رو بخونم، و حتما متوجه بشم که سوال چی می خواد و برای اینکه موقع گوش دادن رسیدم سر تست زود بفهمم سوال چی بود، زیر کلمات کلیدیش خط می کشیدم. گزینه ها رو هم تاجایی که می تونستم سعی می کردم بخونم (نمی خوندم، نمی توتستم گزینه درست رو تشخیص بدم) و زیر کلمات کلیدیش باز هم خط می کشیدم. این نگاه کلی و سریع خیلی کمکم کرد و تونستم حداقل 5 سوال درست به جواب هام اضافه کنم. حالا امیدوارم به کار شما هم بیاد.

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

من 26 آبان امتحان دارم. لیسنینگ رو همیشه 6 میزنم. نه کمتر نه بیشتر. چیکار کنم تو این 20روز برسونم به 7؟ کتاب collection if 86 ielts test کافیه که روزی 2-3 تا تست بزنم بعدشم کتابای کمبریج؟؟ راه خاصی هست/؟؟

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط fardin_khalili نمایش پست ها
    من 26 آبان امتحان دارم. لیسنینگ رو همیشه 6 میزنم. نه کمتر نه بیشتر. چیکار کنم تو این 20روز برسونم به 7؟ کتاب collection if 86 ielts test کافیه که روزی 2-3 تا تست بزنم بعدشم کتابای کمبریج؟؟ راه خاصی هست/؟؟
    سلام . به نظر من باز هم اگه 86 collection رو کار کنین همه ی تست هاش رو حدود 6 میزنین... شما باید improve your listening کنین... برای این کار سعی کنین روزانه کتاب هایی مثل کمبریج که آخر کتاب transcript داره رو کار کنین به این شکل که گوش بدین و بنویسین ... مخصوصا section3,4 کمبریج ها . البته یه جوری برنامه بریزین که روزانه از 86 collection هم تست بزنین ولی بیشتر وقتتون روی transcript کردن باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط nimaafshar8 نمایش پست ها
    سلام دوست خوبم
    بله حتما امید هست.راه حلش اینه که رو این جور قسمت ها بیشتر کارکنید.نگران نباشید اگه تمرین کنید همه چیز خوب پیش خواهد رفت.از الان کار کنید رو این قسمت 15 روزه جواب می گیرید.اگر هم می تونید رو بارونز هم کار کنید.معمولا کیمبریج سطحش بالاتر هست پس زیاد نگران نباشید به جای کیمبریج نمونه تست آیلتس واقعی رو بزنید.
    با تشکر
    با تشکر از شما دوست عزیز و دوست خوبم s_milad_kh
    در کنار کمبریج ها بارونز رو هم بزنم یا فو کو سم فقط روی کمبریج و tapescripts بذارم؟کدوم بهتره؟
    با سپاس فراوان

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

با تشکر از شما دوست عزیز و دوست خوبم s_milad_kh
    در کنار کمبریج ها بارونز رو هم بزنم یا فو کو سم فقط روی کمبریج و tapescripts بذارم؟کدوم بهتره؟
    با سپاس فراوان
    سلام
    اگه منظورتون ایلتس بارونز هست که لیسینیگ هاش خیلی اسون.ارزش زدن نداره.مثلا خودم 2تست اول بارونز رو 36 و 38تا صحیح زدم.درحالی که کمبریج 4 32تا صحیح زدم.کلا بارونز چه ریدینگ و چه لیسینینگش اسون.به نظرم کمبریج ها رو بزنی خیلی بهتره و بیشتر رو اون وقت بذاری بهتر نتیجه میگیری
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام
    کسی کتاب 404 essential tests for IELTS را زده؟ سطحش گه طوره نسبت به کمبریج ها؟
    ممنونم

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام
    سطح لیستنینگ های 404 و پلاس 2 از کمبریج ها بالاتره؟