صفحه 28 از 109 نخستنخست ... 18192021222324252627282930313233343536373878 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 271 تا 280 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

سلام ببخشید تو امتحان آیلتس نوار از طریق بلندگو برای همه پخش میشه یا نه هر کی برای خودش یک هد فون داره که از طریق اون گوش میده؟

Banned
    رشته و دانشگاه
    Electeronic engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alikhodai نمایش پست ها
    سلام ببخشید تو امتحان آیلتس نوار از طریق بلندگو برای همه پخش میشه یا نه هر کی برای خودش یک هد فون داره که از طریق اون گوش میده؟
    والا نوار که خیلی وقته منسوخ شده.در مورد روش پخش هم باید بگم که از بلندگو برای همه پخش میشه.

Junior Member

سلام من لیسنینگ رو 7 میزنم ولی بدون در نظر گرفتن غلط املایی اگر غلطهای املایی رو در نظر بگیرم 4 هم نمیشم لطفا کمک کنید من دو هفته دیگه امتحان دارم

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط poury نمایش پست ها
    سلام من لیسنینگ رو 7 میزنم ولی بدون در نظر گرفتن غلط املایی اگر غلطهای املایی رو در نظر بگیرم 4 هم نمیشم لطفا کمک کنید من دو هفته دیگه امتحان دارم
    مگه میشه چنین چیزی!!!!!!!!!!!!!!!چند تا غلط املایی؟!!شاید بهترین راه این باشه این کلماتی که غلط املایی دارین رو مثل مشق چند بار تکرارش کنین تا حداقل دوباره اینارو اشتباه ننویسین!!!اما واقعا عجیب این همه غلط املایی!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member
    رشته و دانشگاه
    علامه طباطبایی

علاوه بر کاری که دوست بالایی گفتند، شما جواب های لیسنینگ کل کتاب های کمبریج ها رو یکی دو مرتبه رونویسی کن،لغت نامه اخر کتاب vocabulary for ieltsرو هم با دقت بخون ، به تجربه من خیلی از لغات دوره ای تکرار میشوند. این فایل زیر هم بد نیست یه نگاهی بندازی.موفق باشید.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

اصلا خودتون رو نبازید. من هم مثل شما بودم. من دقیقا 2 هفته مانده به امتحان توصیه دوستانمون رو به کار بردم:

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    ... شاید بهترین راه این باشه این کلماتی که غلط املایی دارین رو مثل مشق چند بار تکرارش کنین تا حداقل دوباره اینارو اشتباه ننویسین!!!اما واقعا عجیب این همه غلط املایی!
    (راستش اونقدر ها هم عجیب نیست )

نقل قول نوشته اصلی توسط moja نمایش پست ها
    علاوه بر کاری که دوست بالایی گفتند، شما جواب های لیسنینگ کل کتاب های کمبریج ها رو یکی دو مرتبه رونویسی کن،... موفق باشید.
    ببینید آدم خیلی از کلمات رو شاید بلد باشه گاهی اوقات شک کاملا بنیانش رو به هم می زنه. اما این نوشتن باعث می شه که کمی کلمات قالب بندی بشه تو ذهنتون. کلمات پر اشتباهتون رو تو یه کاغذ جداگانه یاد داشت کنید و نگهشون دارید.
    از طرفی هم کلمات یک سری قوانین املایی دارند. مثلا همیشه e بعد از i میاد: Achieve, Friend, Believe اما وقتی این دو حرف بعد از c بیان جابجا می شن، مثل این کلمه که من صد ها بار اشتباه می نوشتمش: Receive. اینقدر این نکته معروف هست که یک صفحه تو ویکیپدیا هم داره.
    همینجوری کمکم می تونید از 20 تا اشکال املایی به 10 تا و یا از 10 تا به 5 تا برسید.

وقت هم که زیاد دارید.
    موفق باشید.
    ویرایش توسط s_milad_kh : November 29th, 2011 در ساعت 07:46 PM دلیل: اصلاح لینک

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

من یکبار پارسال امتحان دادم و لیسنسنگم 6.5 شد. لیسنینگم کلا خیلی خوب بود همیشه و البته برای اون امتحان تقریبا میتونم بگم که هیچی تمرین نکرده بودم.

میخوام 3-4 ماه دیگه امتحان بدم. چجوری میتونم به 7.5 - 8 برسونم؟ چی رو تمرین کنم به جز collection و vocabulary for IELTS؟
    پیشاپیش متشکرم

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک سیالات University of Cental Florida

سلام .من پادکست های British COuncil رو میخوام . تو صفحه های اول یکی گذاشته بود ولی دانلود نداشت. اگر میشه بذارید. این پادکست ها Script نداره؟ فقط بشینم گوش بدم 2ماه؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    من یکبار پارسال امتحان دادم و لیسنسنگم 6.5 شد. لیسنینگم کلا خیلی خوب بود همیشه و البته برای اون امتحان تقریبا میتونم بگم که هیچی تمرین نکرده بودم.

میخوام 3-4 ماه دیگه امتحان بدم. چجوری میتونم به 7.5 - 8 برسونم؟ چی رو تمرین کنم به جز collection و vocabulary for IELTS؟
    پیشاپیش متشکرم
    به نظر من کار زیاد سختی رو نداری.با روزی 30دقیقه تا 1 ساعت به راحتی میتونی به 8 برسونی.البته امتحان شرایط خاص خودشو داره و اگر بتونی استرست رو کنترل کنی و تمرکز کامل رو داشته باشی اصلا کار سختی نیست.لیسینینگ فقط و فقط تمرکز میخواد.
    به نظر من کتاب crackرو بگیر.45تا تست ایلتس رو داره.صفحه ی قبل هم نحوه ی استفاده ازش رو نوشتم.بعدشم کتاب های کمبریج 4تا 8 رو بگیر و خوب کار کن.شک نکن به راحتی میتونی به 8 برسونی.برای روحیه دادنتم بگم که من اواسط مهر ماه لیسینینگ در حد 24 تا 25 تا صحیح میزدم.یعنی نمره 5.اما با این روشی که گفتم اواخر میانگین 35تا میزدم.یعنی حتی رکورد 38تا هم داشتم.یکی دو بارم 32 زدم.در اخر هم توکل یادت نره!
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Member
    رشته و دانشگاه
    Master of IP Law - Beheshti Uni

نقل قول نوشته اصلی توسط hassanrouhi نمایش پست ها
    به نظر من کار زیاد سختی رو نداری.با روزی 30دقیقه تا 1 ساعت به راحتی میتونی به 8 برسونی.البته امتحان شرایط خاص خودشو داره و اگر بتونی استرست رو کنترل کنی و تمرکز کامل رو داشته باشی اصلا کار سختی نیست.لیسینینگ فقط و فقط تمرکز میخواد.
    به نظر من کتاب crackرو بگیر.45تا تست ایلتس رو داره.صفحه ی قبل هم نحوه ی استفاده ازش رو نوشتم.بعدشم کتاب های کمبریج 4تا 8 رو بگیر و خوب کار کن.شک نکن به راحتی میتونی به 8 برسونی.برای روحیه دادنتم بگم که من اواسط مهر ماه لیسینینگ در حد 24 تا 25 تا صحیح میزدم.یعنی نمره 5.اما با این روشی که گفتم اواخر میانگین 35تا میزدم.یعنی حتی رکورد 38تا هم داشتم.یکی دو بارم 32 زدم.در اخر هم توکل یادت نره!
    خیلی ممنون از توجه و لطف شما فقط این قسمت که گفتین توضیح دادید رو من توی پست های شما سرچ کردم ولی متاسفانه پیدا نکردم، میشه لطف کنین لینکش رو بذارین؟ خیلی متشکرم پیشاپیش...