صفحه 29 از 109 نخستنخست ... 19202122232425262728293031323334353637383979 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 281 تا 290 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط goody_good نمایش پست ها
    خیلی ممنون از توجه و لطف شما فقط این قسمت که گفتین توضیح دادید رو من توی پست های شما سرچ کردم ولی متاسفانه پیدا نکردم، میشه لطف کنین لینکش رو بذارین؟ خیلی متشکرم پیشاپیش...
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...-IELTS/page149
    پست1484
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط parham_h نمایش پست ها
    شما می تونید تمامیه جواب هارو با حرف بزرگ شروع کنید. صرف نظر از اینکه پاسخ چی هست، و چند کلمه ای، چون شما دارید عباراتی رو در یک فرم (اینجا پاسخ نامه) می نویسید (اصلا خاج از بحث امتحان)، این کاملا عرف هست که عبارت رو با حرف بزرگ شروع کنند. من هم همه رو با بزرگ شروع می کردم که درگیر فکر کردن به این موضوع نشم. اما برای عبارات چند کلمه ای باید دقت بشه. در اون سوال Red Flag به نظر من هر دو کلمه باید بزرگ نوشته شه. دلیل اینه که اون عبارت یک اسم خاص هست. مثلا شما اگر در فیلم ها دقت کرده باشین هیچ تابلوی مغازه ای نمیبینید که بخشی از کلماتش با حرف کوچک شروع شده باشه. یا همه حروف بصورت بزرگ نوشته می شن، و یا حروف اول تمامی کلمات بزرگ هستند.
    همین قانون در مورد تیتر ها صادق هست. مثلا عنوان یک نوشته یا یک پروسه .. ولی در مورد صفت موصوف های معمولی که وسط جمله میان نیازی به استفاده از حروف بزرگ نیست. مثل مثلا Outdoor activities.
    اینکه دقیقا باید از حروف کوچک یا بزرگ استفاده کرد بستگی به نقش عبارت مذکور داره. اسامی خاص، اسم شهر/کشور، محل خاص، عناوین و ... باید بزرگ نوشته شن. و همیشه بزرگ نوشتن اولین حرف از کلمه اول هم هیچ ایرادی نداره.

(شاید بهتر باشه به عین عبارتی که در کتاب های کمبریج استفاده شده مستقیما اشاره ای نشه. اینجوری دوستانی که هنوز تست های کمبریج رو نزدند با جواب صحیح برخی از سوالات مواجه می شن و نمی تونن در آینده ارزیابی درستی از خودشون داشته باشند. ممنون از توجه شما)
    سلام دوستان. من یک اشتباه بزرگی کردم که اگر اونو غلط بگیرند شاید نمره لیسیننگم 1-2 بشه و گرنه در حد 7-7.5 نوشتم. من بیفکر اومدم اول تمام کلمات را با حرف بزرگ نوشتم (منظورم اسامی خاص نیست ها تمام کلمات بخش لیسینینگ)، مثلآ Big White Car ، بچه ها به نظر شما اینارو غلط می گیرند؟ فقط خواهش می کنم هر کسی که اطلاعات دقیق داره بیاد و راهنماییم کنه که دیگه دارم سکته می کنم. خیلی خیلی اورزانسی

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5980 نمایش پست ها
    سلام دوستان. من یک اشتباه بزرگی کردم که اگر اونو غلط بگیرند شاید نمره لیسیننگم 1-2 بشه و گرنه در حد 7-7.5 نوشتم. من بیفکر اومدم اول تمام کلمات را با حرف بزرگ نوشتم (منظورم اسامی خاص نیست ها تمام کلمات بخش لیسینینگ)، مثلآ Big White Car ، بچه ها به نظر شما اینارو غلط می گیرند؟ فقط خواهش می کنم هر کسی که اطلاعات دقیق داره بیاد و راهنماییم کنه که دیگه دارم سکته می کنم. خیلی خیلی اورزانسی
    سلام دوست عزیز
    من خودم درگیر تصحیح برگه های reading و listening هستم. این مورد جز مواردی نیست که شما نمره از دست بدین. خیالتون راحت
    موفق باشین

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mojt نمایش پست ها
    سلام دوست عزیز
    من خودم درگیر تصحیح برگه های reading و listening هستم. این مورد جز مواردی نیست که شما نمره از دست بدین. خیالتون راحت
    موفق باشین
    یک دنیا تشکر از جواب سریع و مناسبتون، خیالم راحت شد. فقط جسارتآ می تونم بپرسم آیا شما به صورت رسمی با آیلتس همکاری دارید؟

Junior Member

به نظر من listening امتحان آيلتس اصلي از كتاب هاي كمبريج ، تندتر بود . من 3 دسامبر امتحان دادم . در ايران آيلتس .
    بنظرم حتما خودتون و به ريتم تند صحبت هم عادت بديد . موفق باشيد .

نقل قول نوشته اصلی توسط ali5980 نمایش پست ها
    یک دنیا تشکر از جواب سریع و مناسبتون، خیالم راحت شد. فقط جسارتآ می تونم بپرسم آیا شما به صورت رسمی با آیلتس همکاری دارید؟
    من با IELTS استرالیا همکاری دارم و هر دو هفته برای تصحیح اوراق listening و reading باهاشون ارتباط دارم
    موفق باشین

Junior Member

من با IELTS استرالیا همکاری دارم و هر دو هفته برای تصحیح اوراق listening و reading باهاشون ارتباط دارم
    موفق باشین
    خیلی خیلی ممنون از لطفتون. دیگه خیالم کاملآ راحت شد.

ApplyAbroad Editor
    amirmousavi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

موفق باشین
    چه خوب... spelling چطور ؟ واقعا خیلی اهمیت میدن ؟؟؟

Member s_milad_kh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    لیسانس عمران آزاد تهران جنوب/ارشد شهرسازی دانشگاه تهرا

نقل قول نوشته اصلی توسط amirmousavi نمایش پست ها
    چه خوب... spelling چطور ؟ واقعا خیلی اهمیت میدن ؟؟؟
    خوب معلومه که اهمیت می دن. از قوانین امتحان. شما یک حرف رو اشتباه بنویسید باید غلط گرفته بشه.

ApplyAbroad Veteran
    salehifar آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Law PhD, Canterbury

نقل قول نوشته اصلی توسط nymeria نمایش پست ها
    به نظر من listening امتحان آيلتس اصلي از كتاب هاي كمبريج ، تندتر بود . من 3 دسامبر امتحان دادم . در ايران آيلتس .
    بنظرم حتما خودتون و به ريتم تند صحبت هم عادت بديد . موفق باشيد .
    دقیقاً موافقم ، خیلی تند و تند حرف میزدند، با لهجه استرالیایی!
    باید ساده تر میگرفتن ولی عوضش ردینگ اون روز ساده تر بودش...
    قوانین سایت را رعایت کنیم