صفحه 41 از 109 نخستنخست ... 31323334353637383940414243444546474849505191 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 401 تا 410 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط sitdong نمایش پست ها
    کسی از دوستان فایل PDF و یا Lyric مجموعه Enlish pod رو داره اینجا بذاره، منظور تراک اصلی هست که حدود 10 دقیقه ای هست؟ مجموعه ای که من دارم هر درس فقط یه فایل PDF داره و سه Track. از بین این سه ترم بخش ای که حدود 10 دقیقه ای هست و دو نفر در مورد موضوع صحبت می کنند و توضیح کلامات رو می دن اسکریپت نداره!!
    خود فایل هایی که من دارم دارن لیریک. سه ترک رو نمیدونم احتمالا یکیش توضیح اولشه من جدا دارمشون. فایل pdf فقط script دیالوگ رو داره و کلمات کیلدی و lyric روی فایل هم فقط cript دیالوگ درسه
    پبروز باشید
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    خود فایل هایی که من دارم دارن لیریک. سه ترک رو نمیدونم احتمالا یکیش توضیح اولشه من جدا دارمشون. فایل pdf فقط script دیالوگ رو داره و کلمات کیلدی و lyric روی فایل هم فقط cript دیالوگ درسه
    پبروز باشید
    منظور من script و یا Lyric بخشی هست که مجری ها در مورد درس صحبت می کنند و کلمات رو توضیح می دن! شما اسکریپت یا لیریک یا pdf بخش مجری ها رو دارید؟
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

منظور من script و یا Lyric بخشی هست که مجری ها در مورد درس صحبت می کنند و کلمات رو توضیح می دن! شما اسکریپت یا لیریک یا pdf بخش مجری ها رو دارید؟
    خیر عزیز،متاسفانه من یه بار برا یکی از دوستان همینجا اتفاقا سرچیدم یکم پیدا نکردم!لیریکی که هست فقط مال دیالوگه و تو اون pdfه کلماتشم توضیح داده علاوه بر خود دیالوگ
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member sitdong آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Information Technology

خیر عزیز،متاسفانه من یه بار برا یکی از دوستان همینجا اتفاقا سرچیدم یکم پیدا نکردم!لیریکی که هست فقط مال دیالوگه و تو اون pdfه کلماتشم توضیح داده علاوه بر خود دیالوگ
    تشکر از پاسخت. دوست عزیز شما برای ایلتس فقط English pod کار کردی و یا منابع دیگری هم کار کردید و نتیجه رو چطور ارزیابی کردی؟ من باید تا 2 ماه دیگه امتحان بدم نمی دونم این مجموعه حدودا برای کسب چه نمره ای کفایت می کنه یا باید منابع دیگری هم مد نظر داشت؟
    !!!No pain, No gain' is not false, But 'No enjoy, No gain' is truer'

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

تشکر از پاسخت. دوست عزیز شما برای ایلتس فقط English pod کار کردی و یا منابع دیگری هم کار کردید و نتیجه رو چطور ارزیابی کردی؟ من باید تا 2 ماه دیگه امتحان بدم نمی دونم این مجموعه حدودا برای کسب چه نمره ای کفایت می کنه یا باید منابع دیگری هم مد نظر داشت؟
    درود
    اینا برا تقویت عمومی لیسنینگ هست منتها برای تقویت خاص برای آیلتس آزمونهای آزمایشی بدید و چند روز مونده به آزمون لیسنینگهای آیلتس گوش بدید!من در کنار اینها آهنگ خارجی گوش میدم و فیلم میبینم!منتها از وقتی برا آیلتس تصمیم گرفتم فقط english pod گوش دادم ولی روزانه، رفت و آمدهام و ...!کاملا جوابدهیشو مثبت ارزیابی میکنم!من آزمونامو عموما 9 و گاها 8.5 میزدم!آزمون اصلیمم شد 8.5 که اشتباه لیسنینگی نبود اونم دوتا اشتباه الکی کردم!البته الان از دو هفته پیش englishpod رو ترک کرده دارم audiobook های تریسی رو گوش میدم و منابع دیگری که تو موضوع منابع آموزش زبان intellectula که لینکش تو امضام هست استفاده میکنم-با تشکر از دوست عزیزی که ایجاد کردن این موضوع فوق مفید رو- منتها برای بعد از IELTS هستند بیشتر!
    پیروز باشی
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

من پاد کستهای Englis Pod رو گوش کردم البته American هست یکم مونده به آزمون باس یکم لیسنینگای آیلتس رو گوش کنین به British عادت کنید ولی بسیار عالی به من جواب داد!(Listening 8.5) خیلی طبیعی هست بسیار مفید و آموزنده هم هست علاوه بر تقویت لیستنینگ و روندش خیلی پر انرژی و جذابه! سایتش هست www.englishpod.com
    پادکست هاش هم تو اینترنت هست سرچ کنید زیاد پیدا میشه!تو رپیدباز هم هستشون
    نقل قول نوشته اصلی توسط s_milad_kh نمایش پست ها
    یه منبع خوب برای پادکست وبسایت British Library هست که در زمینه های متفاوت فایل های صوتی داره. حتما استفاده کنید.
    روزی 2 تا گوش کنید.
    آقا سلام عرض کردیم

اول از همه جا داره که از دوستای خوبم همچون آریایی عزیز و بسیاری از دوستان دیگه که حتی بعداز اینکه نمره هاشونو توو آزمون آوردن، ولی بازهم اصرار در کمک به من و امثال من دارند و همچنان بیش از پیش فعال اند تشکر کنم. بنده که زبونم قاصره و نمیدونم واقعا چطور میشه اینهمه مهر و محبت بچه های فروم رو ستایش کرد

والا چندتا سوالم داشتم:
    s_milad_kh عزیز فرمودند که British Library یکسری فایلهایی برای تقویت زبان هست که وقتی یه نیگاه انداختم خیلی خوشم اومد و جدا که لهجه اش خیلی به امتحان اصلی آیلتس نزدیکه.
    از طرف دیگه آریایی جان هم سایت EnglishPod رو معرفی کردند که اونهم واقعا قابل توجه است.
    یکسری لینک هم جناب ماشین لباسشویی گذاشته بودند که البته هنوز دانلودشون نکردم!

1. در مورد British Library: فایلهای مربوطه (40 عدد) تنها در تاپیکی تحت عنوان Talks, Discussions and Interviews به آدرس http://www.bl.uk/whatson/podcasts/talks/index.html است؛ درسته؟؟ که بصورت مجزا و بدون فایل پی دی اف قابل دانلود است.

2. سایت EnglishPod اگر اشتباه نکنم بصورت فایلهای مجزا بهمراه پی دی اف آنهارو تووسایت درصفحات مختلف گذاشته؛ درسته؟؟ جدا از پولی بودن این سایت میخواستم ببینم این چیزایی که گفتم درسته دیگه؟؟ یا یک قسمت متمرکز توو این سایت وجود داره که قابلیت دانلود کل این فایلهارو به ما میده؟؟

3. اون لینکهای جناب ماشین لباسشویی چه فرقی با اینا داره؟؟

البته شاید من چون تازه با EnglishPod آشنا شدم یخورده هنگ کردم!! چون جناب آریایی نوشته بودند که از خود موتورهای جستجو هم میشه منابع مختلف EnglishPod رو پیدا کرد.
    EnglishPod یه سیستمه آموزش زبانه، درسته؟؟

حالا شما کدومای اینارو پیشنهاد میکنید؟؟

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Mahdi Sh نمایش پست ها
    آقا سلام عرض کردیم

اول از همه جا داره که از دوستای خوبم همچون آریایی عزیز و بسیاری از دوستان دیگه که حتی بعداز اینکه نمره هاشونو توو آزمون آوردن، ولی بازهم اصرار در کمک به من و امثال من دارند و همچنان بیش از پیش فعال اند تشکر کنم. بنده که زبونم قاصره و نمیدونم واقعا چطور میشه اینهمه مهر و محبت بچه های فروم رو ستایش کرد

2. سایت EnglishPod اگر اشتباه نکنم بصورت فایلهای مجزا بهمراه پی دی اف آنهارو تووسایت درصفحات مختلف گذاشته؛ درسته؟؟ جدا از پولی بودن این سایت میخواستم ببینم این چیزایی که گفتم درسته دیگه؟؟ یا یک قسمت متمرکز توو این سایت وجود داره که قابلیت دانلود کل این فایلهارو به ما میده؟؟

3. اون لینکهای جناب ماشین لباسشویی چه فرقی با اینا داره؟؟

البته شاید من چون تازه با EnglishPod آشنا شدم یخورده هنگ کردم!! چون جناب آریایی نوشته بودند که از خود موتورهای جستجو هم میشه منابع مختلف EnglishPod رو پیدا کرد.
    EnglishPod یه سیستمه آموزش زبانه، درسته؟؟

حالا شما کدومای اینارو پیشنهاد میکنید؟؟
    مهدی جان درود

عارضم خدمت گلت که لینکهایی که دوست عزیزم لباسشویی گذاشتن لینک دانلود همون Englishpod ها هست که بنده عرض کرده بود چون پولی هست و از سایت خودش نمیتونید رایگان بگیریدشون.همین لینکهارو بگیرید هم pdfهاش هست هم فایلهای صوتی. یکی دو پارت هم لینکشون خراب بوده که تو صفخات بعدی دوستان لطف کردن گذاشتن لبنک سالمش رو.
    پیشنهاد میکنم از هر کدومش یکی دو قسمت گوش بدید ببینید با کدوم بیشتر ارتباط برقرار میکنید از همون استفاده کنید. متاسفانه اطلاع دقیقی از british library ندارم بنده منتها میدونم پادکستهای بسیار عالیی هستند منتها englishpodها یکم energicتر هستن و بنده به شخصه با british ارتباط برقرار نمیکنم

از طرف خودم و دوست عزیزم میلاد خان (البته چون ایشون در حال حاضر مشغله کاری دارن و کمتر فرصت میکنن اینجا سر بزنن بنده از طرف ایشون) بسیار از لطف شما ممنون هستیم و براتون آرزوی پیروزی داریم.
    پاینده و پیروز باشید
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

سلام به دوستان من امتحان ایلس داده ام هر دو بار 5.5 اوردم می خوام بدونم کلاس رفتن برای من مفید است یا نه و یا اینکه خودم کتاب های مختلف رو بخونم و دوباره تست بزنم
    باتشکر

ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط hatefinasab نمایش پست ها
    سلام به دوستان من امتحان ایلس داده ام هر دو بار 5.5 اوردم می خوام بدونم کلاس رفتن برای من مفید است یا نه و یا اینکه خودم کتاب های مختلف رو بخونم و دوباره تست بزنم
    باتشکر
    درود
    دوست عزیز سوالتون رو اگر توی تاپیک مشاوره مطرح کنید فکر میکنم بهتر جواب بگیرید این تاپیک تمرکزش روی یخش لیسنینگ هست
    پیروز باشید
    پروژه آپلود پادکستهای
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Member
    رشته و دانشگاه
    فیزیک نظری از دانشگاه پلی تکنیک

دوستان ممکنه یکی راهنماییم کنه که چرا من نمی تونم از این لینک دانلود کنم؟ با اینکه خودش نوشته listen/download
    http://www.bl.uk/whatson/podcasts/talks/index.html