صفحه 46 از 109 نخستنخست ... 36373839404142434445464748495051525354555696 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 451 تا 460 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

بعضی کلمات هستن که املای امریکنشون با املای بریتیش متفاوته. این نوع کلمات رو حتما باید با املای british نوشت یا فرقی نمی کنه؟
    اگه american هم قابل قبوله، اگه یه جا british بنویسیم , و یه جا american، نمره کم می شه؟

Junior Member

در ضمن کتابهای Real Listening & Speaking عالی هستند و 4 جلد هستند.اول این کتابها رو گوش کنید، چون لهجه بریتیش هست.از سایت http://englishtips.org هم میتونین PDF و MP3 کتاب New Headway Elementary (4th Ed) Student's Book و New Headway Intermediate fourth edition English رو دانلود و گوش کنید.البته توجه کنید که کلمه ی امریکن رو ننوشته باشه در عنوان کتاب

کتاب های Listen Here عالی هستند هم چاپ قدیم و هم چاپ جدید و هر دو لهجه ی بریتیش با صدای گویندگان آیلتس
    http://www.junglepub.org/elt/book.aspx?i=5350&c=5
    http://www.junglepub.org/elt/book.aspx?i=7316&c=5

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Aban30 نمایش پست ها
    بعضی کلمات هستن که املای امریکنشون با املای بریتیش متفاوته. این نوع کلمات رو حتما باید با املای british نوشت یا فرقی نمی کنه؟
    اگه american هم قابل قبوله، اگه یه جا british بنویسیم , و یه جا american، نمره کم می شه؟
    درود
    دوست من جواب این سوال رو هیچکدوم از بچه های اینجا نمیتونن بهتون بدن، اینو باید از صحیح کننده بپرسید! منتها احتیاط واجب بر آن است که شما همش برتیش بنویس!ولیییی من فکر نمیکنم غلط بگیرن!
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

ApplyAbroad Senior Veteran
    ariaie آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    CS @ UGA

نقل قول نوشته اصلی توسط Aban30 نمایش پست ها
    این کتاب که american هستش. گمون نکنم کمک خوبی برای لیسنینگ آیلتس باشه !
    دوست من اونقدر ها موثر نیست!من کلن اضن از لحجه بریتیش حالم بهم میخوره و فقط چنتا لیسنینگ آزمون رو گوش دادم قبل امتحان همش امریکن کار کردم! یه بخش زیادیش تفکیک کلمه ها و اینا هست
    به دلیل مشغله زیاد از پاسخ به پیامهای خصوصیِ غیرخصوصی اکیدا معذورم....
    ضمن پوزش تاخیر تاپیک Verbal@Advantage کامل شد.
    پروژه آپلود پادکستهای
    انگلیش پاد شروع شد. به همگان توصیه میشود گوش کنند.
    امضا کنید اینجا رو لطفا

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط ariaie نمایش پست ها
    درود
    دوست من جواب این سوال رو هیچکدوم از بچه های اینجا نمیتونن بهتون بدن، اینو باید از صحیح کننده بپرسید! منتها احتیاط واجب بر آن است که شما همش برتیش بنویس!ولیییی من فکر نمیکنم غلط بگیرن!
    نه دوست من ایرادی نداره،یادم نیست تو کدوم یکی از کتابهای کمبریج 1 تا 8 بود که هر دو املای بریتیش و امریکن رو برای کلمه ی چک(Check,Cheque) نوشته بود و این بدین معنی هست که هر دو دیکته قبوله به شرطی که از لحاظ املایی درست باشد.
    ویرایش توسط mm_toraby : June 15th, 2012 در ساعت 12:05 PM

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

در نوشتن املای کلمات یا حتی تاریخ به روش آمریکایی با بریتیش بهتره consistent باشید دوستان.اگر از اول آمریکن نوشتید خوب تا انتها همون رو دنبال کنید،چون معمولا همه ی جواب های ممکن رو توی پاسخ نامه ی اگزمینر ها می نویسن

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

یه دوره ای مشهد برگزار شد خیلی وقت پیش با همکاری دانشگاه امام رضا راجب نحوه ی تصحیح و مسائل امتحان آیلتس، مدرس خانوم دالبی نامی بود که از هد اگزمینرهای کالج ساسک.س داون، مسئول برگزاری آیلتس ایران از بریتیش کانسیل، بود و می گفت غلط املایی تا زمانی که معنی رو عوض نکنه و خیلی پرت نباشه اشکال گرفته نمی شه

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    یه دوره ای مشهد برگزار شد خیلی وقت پیش با همکاری دانشگاه امام رضا راجب نحوه ی تصحیح و مسائل امتحان آیلتس، مدرس خانوم دالبی نامی بود که از هد اگزمینرهای کالج ساسک.س داون، مسئول برگزاری آیلتس ایران از بریتیش کانسیل، بود و می گفت غلط املایی تا زمانی که معنی رو عوض نکنه و خیلی پرت نباشه اشکال گرفته نمی شه
    بعضی وقت ها این به اصطلاح مدرس ها یا اگزمینر های British Council از خودشون یک چیزایی در وکنن .....هر گونه اشتباه مثلا نوشتن اسامی با حروف کوچک یا کوچکترین غلط املایی حتی به قول شما معنی عوض نشه باعث از دست دادن نمره می شه ....وسلام.

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

از همه عذر می خواهم،اشتباه از من بود،چیزه دیگه رو گفته بود اون خانومم من یادم نبود،،،،،،،هرگونه غلط املایی منجر به کسر نمره می شه

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ارشد تجارت الکترونیک - دانشگاه شیراز

من یه سایت پیدا کردم واسه لیسنینگ که شامل همه موضوعات هست به همراه کلمات و عبارت های جدید و کویز در هر درس. البته نمی دونم قبلا تو این فروم مطرح شده یا نه. اینم آدرسش: http://elllo.org