صفحه 77 از 109 نخستنخست ... 27676869707172737475767778798081828384858687 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 761 تا 770 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Junior Member

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط mga نمایش پست ها
    سلام. میشه لطفا بگید موضوع رایتینگ شما چی بوده و لینک صفحه رایتینگ می دید. می خوام بدونم چه جوری از این سایت می تونم استفاده کنم. ممنون
    سلام دوست عزیز
    موضوع من مزایا و معایب space tourism بود که مقاله مرتبطش تو این سایت:the human side of space travel بود.
    وارد سایت که شدید. روی موضوع مورد علاقه تون مثلا آخریش راجع به robots است کلیک می کنید. بعد show transcript , download audio که هر جا خواستید امکان پاز داشته باشید. ( دقیقا مثل پادکست های bbc. البته این یه برنامه 30' است ومطالبش سختر از پادکست bbc است.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mara نمایش پست ها
    چرا این سایت *****ه؟
    با ف---- ش-ک-ن هم جواب نمی ده دوست عریز؟ امتحان کنید فکر کنم باز کنه.

Member Ordijahandam آواتار ها

سلام دوستان. سوال!
    به نظرتون کدوم برای تمرین لیسنینگ بهتر عمل می کنه؟
    1. ترنسکریپت کردن ( با pause بین جملات و نوشتن جملات به صورت کامل)
    2. Note taking ( بدون اینکه پاز کنیم چند بار به متن گوش بدیم و هر بار سعی کنیم تا می تونیم ازش مطلب بنویسیم و تکمیلش کنیم)
    برای خودم دومین راه بیشتر شبیه سازی امتحانه! سر امتحان پاز نمی کنن تا ما بنویسیم. بنظر می رسه روش اول کمی مغز رو تنبل می کنه؟نظر شما چیه؟ کمککککککک

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    سلام دوستان. سوال!
    به نظرتون کدوم برای تمرین لیسنینگ بهتر عمل می کنه؟
    1. ترنسکریپت کردن ( با pause بین جملات و نوشتن جملات به صورت کامل)
    2. Note taking ( بدون اینکه پاز کنیم چند بار به متن گوش بدیم و هر بار سعی کنیم تا می تونیم ازش مطلب بنویسیم و تکمیلش کنیم)
    برای خودم دومین راه بیشتر شبیه سازی امتحانه! سر امتحان پاز نمی کنن تا ما بنویسیم. بنظر می رسه روش اول کمی مغز رو تنبل می کنه؟نظر شما چیه؟ کمککککککک
    دوست خوب بستگی به سطح زبان شما دارد برای افراد تازه کار و بنظر من کسانی که لسنینگ کمتر از 5 می شوند روش اول ایده ال است و برای کسانی که از 5 به بالا هستند روش دوم عالی خواهد بود. البته روش دوم برای امتحان اصلی باید انجام دهید.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Member Ordijahandam آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    دوست خوب بستگی به سطح زبان شما دارد برای افراد تازه کار و بنظر من کسانی که لسنینگ کمتر از 5 می شوند روش اول ایده ال است و برای کسانی که از 5 به بالا هستند روش دوم عالی خواهد بود. البته روش دوم برای امتحان اصلی باید انجام دهید.
    ممنون. من اومدم امتیاز مثبت بدم بهتون اینقدر سرعت سایت پایینه آخرش نفهمیدم امتیازه خود به خود چی ثبت شد.
    من قسمت آخر صحبتتون رو متوجه نمی شم البته روش دوم برای امتحان اصلی باید انجام دهید.
    دقیقا یعنی چی
    من الان 6.5 هستم. کمتر از یک ماه وقت دارم و حداقل 7 می خوام از لیسنینگ. ترنسکریپت حوصلمو سر می بره. اما نوت تیکینگ کمی challenge بیشتری ایجاد می کنه. و یه جورایی باعث می شه تا آخر متن بدقت گوش کنم. الان 95 تست رو گرفتم. بنظرتون اگر بعد از هر تست. به روش نوت تیکینگ همشو تمرین کنم می تونم تغییر خاصی در نمرم ایجاد کنم؟؟؟
    من مشکلم بیشتر با سکشن یک و بدتر از اون با سکشن دو هستش ( بر عکس خیلیها)
    یک سوال دیگه. دوستان بنظرتون وقتی نیم دقیقه وقت می ده برای چک کردن سوالا، خوبه که آدم بره سوالای سکشن بعد رو بخونه؟ بنظرم خیلی کمک می کنه. نه؟

s_milad_kh عزیز هردو پست رو خوندم و بعد رفتم سراغ سوالا. ولی منطق حاکم بر سوال رو متوجه نشدم اگه ممکنه برام کاملتر توضیح بدین.خیلی متشکرم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Ordijahandam نمایش پست ها
    ممنون. من اومدم امتیاز مثبت بدم بهتون اینقدر سرعت سایت پایینه آخرش نفهمیدم امتیازه خود به خود چی ثبت شد.
    من قسمت آخر صحبتتون رو متوجه نمی شم البته روش دوم برای امتحان اصلی باید انجام دهید.
    دقیقا یعنی چی
    من الان 6.5 هستم. کمتر از یک ماه وقت دارم و حداقل 7 می خوام از لیسنینگ. ترنسکریپت حوصلمو سر می بره. اما نوت تیکینگ کمی challenge بیشتری ایجاد می کنه. و یه جورایی باعث می شه تا آخر متن بدقت گوش کنم. الان 95 تست رو گرفتم. بنظرتون اگر بعد از هر تست. به روش نوت تیکینگ همشو تمرین کنم می تونم تغییر خاصی در نمرم ایجاد کنم؟؟؟
    من مشکلم بیشتر با سکشن یک و بدتر از اون با سکشن دو هستش ( بر عکس خیلیها)
    یک سوال دیگه. دوستان بنظرتون وقتی نیم دقیقه وقت می ده برای چک کردن سوالا، خوبه که آدم بره سوالای سکشن بعد رو بخونه؟ بنظرم خیلی کمک می کنه. نه؟
    دوست گرامی دقیقا برای شما شیوه دوم کار امد هست بنظر من اول از همه شما کتاب crack for IELTS listening را تهیه کنید و بر روی نکات مطرح شده در کتاب اسکیلهایی که مشکل دارید تمرین نمایید. من سر امتحان هر تستی را که شک نداشتم درست زدم بقول شما "وقتی نیم دقیقه وقت می ده برای چک کردن سوالا، خوبه که آدم بره سوالای سکشن بعد رو بخونه" کار می کردم بنظرم خوب بود ولی دقت کنید اخیرا در ازمون ایلتس لحجه های استرالیایی و نیوزلندی و حتی اسکاتیش می دهند اگر تونستی سایت Australian Network را هم بررسی نمایید.
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Junior Member

تست اول کتاب focousing in IELTS رو زدم. خیلی برام سخت ب.د مخصوصا سکشن چهار. به جوابها که دقت کردم دیدم اشکالم بیشتر در روی هم تلفظ کردن دو کلمه است. مثلا جایی که می گفت : tooth enamel تلفظ میکرد که: توثه نامالز.
    میخواستم ببینم کلا قانونی برای تلفظ کنارهم کلمات وجود داره؟

Junior Member misha12347 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    master of architectural design - politecnico di milano

بچه ها، کسی لینک دانلود کتاب A collection of 95 IELTS: listening practice tests رو داره؟ نمیخوام بخرم.فرصت کافی ندارم و منابع زیادی رو باید بخونم.
    خدایان ، عاشق فاتحان جنگند!

نقل قول نوشته اصلی توسط misha12347 نمایش پست ها
    بچه ها، کسی لینک دانلود کتاب A collection of 95 IELTS: listening practice tests رو داره؟ نمیخوام بخرم.فرصت کافی ندارم و منابع زیادی رو باید بخونم.
    دوست عزیز بیشتر از هزار بار تو قسمتهای مختلف گفته شده که لینک دانلود برای این کتاب وجود نداره چون مجموعه ای از تستهای لیسنینگ کتابهای دیگه هست و حجمش خیلی زیاده، حجم سی دی اون به تنهایی بیشتر از 4 گیگ هست و اگه نمیخواید بخرید بهتره از خیر خوندنش بگذرید و سایر کتابهاتون رو مطالعه کنید.
    I don't have a problem with someone using their talents to become successful, I just don't think the highest calling is success. Things like freedom and the expansion of knowledge are beyond success, beyond the personal. Personal success is not wrong, but it is limited in importance, and once you have enough of it it is a shame to keep striving for that, instead of for truth, beauty, or justice Richard Stallman