صفحه 84 از 109 نخستنخست ... 34747576777879808182838485868788899091929394 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 831 تا 840 , از مجموع 1090

موضوع: تقويت مهارت بخش Listening

Member
    رشته و دانشگاه
    atomic physics

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط SirousFUM نمایش پست ها
    خوب.از اونجایی که حتما می دونید،ایلتس توسط بریتیش کانسیل و ای دی پی استرالیا برگذاز می شه،لذا لهجه های لیستنینگ ها بریتیش و آزی هشتن
    پس حتما سعی کنید به یه شناخت از لهجه ها برسین،مثلا حتما چند تا آدیو با لهجهی بریتیش و استرالیایی و نیو زیلندی گوش کنید،چون ازشون تو خود امتحان استفاده خواهد شد
    دوست عزیزم مگر کتابای آیلتس که تو بازار هست لهجه بریتیش ندارند؟
    ابر آمد و زار بر سر سبزه گریست
    بی باده گل رنگ نمی شاید زیست
    این سبزه که امروز تماشاگه ماست
    تا سبزۀ خاک ما تماشاگه کیست

پیش فرض پاسخ : Listening part of IELTS Exam

نقل قول نوشته اصلی توسط royal65 نمایش پست ها
    دوست عزیزم مگر کتابای آیلتس که تو بازار هست لهجه بریتیش ندارند؟
    بعضی ها بریتیش هستن(کمبریج) و بعضی ها استرالیایی(کالینز)

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تقويت مهارت بخش Listening

سلام
    دوستان من برای لیستینگ دارم english pod و tactic کار می کنم کا الان تاکتیک کتاب اخرشم میخواستم بدونم که اصطلاحاتی کا داخل english pod به کار می برن چه فرمال چه اینفرمال تو ایلتس بدرد میخورن؟ چون من دارم وقت میزارم روشون پیشنهاد دوستان برا منابع بعد از اینا چی هست؟ من کتاب 95 گرفتم و از اونجا که تستای کتاب ielts Cambridge 1 زدم احساس میکنم هنوز اماده نیستم پیشنهاد دوستان چیه؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

نقل قول نوشته اصلی توسط abbas_kz نمایش پست ها
    سلام
    دوستان من برای لیستینگ دارم english pod و tactic کار می کنم کا الان تاکتیک کتاب اخرشم میخواستم بدونم که اصطلاحاتی کا داخل english pod به کار می برن چه فرمال چه اینفرمال تو ایلتس بدرد میخورن؟ چون من دارم وقت میزارم روشون پیشنهاد دوستان برا منابع بعد از اینا چی هست؟ من کتاب 95 گرفتم و از اونجا که تستای کتاب ielts Cambridge 1 زدم احساس میکنم هنوز اماده نیستم پیشنهاد دوستان چیه؟
    سلام

به نظرم شما باید اشکالاتتون را در بیارید.(سرعتتون کمه؟ لغت از ذهنتنون می ره؟ روشتون اشکال داره؟ اصلا لغت مورد نظر را متوجه نمی شید و....)
    در امتحان آیلتس شما باید یک مهارت خیلی خوب داشته باشید و اون هم افزایش ماندگاری لغات در حافظه کوتاه مدتتون هست که فقط از طریق Transcribe به دست میاد. من با این روش تونستم لیستنینگ را به 7.5 در امتحان 8 در منزل برسونم.

موفق بشید
    از پاسخگویی به سوالاتی که قابلیت مطرح شدن در فروم را دارند، معذورم!
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

من کلمات زود از ذهنم می ره و کلماتی که معنیش نمیدونم متوجه نمیشم شما برای transcribe چه منبع یا منابعی پیشنهاد میدین؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

من کلمات زود از ذهنم می ره و کلماتی که معنیش نمیدونم متوجه نمیشم شما برای transcribe چه منبع یا منابعی پیشنهاد میدین؟
    سکشن 3و2 کمبریج ها بهترین منابع هستند برای ترنس کرایب. سطح جنرال انگلیستون را ببرید بالا. Pod cast‌حتما گوش بدید. کم کم کلمات براتون تکراری و عادی میشه

موفق باشید
    آدمها وقتی نا امید می شوند به خیلی کمتر از آنچه لیاقتش را دارند راضی می شوند! این دلیلی ست برای وجود افراد نالایق در زندگیمان...! پروفسور مجید سمیعی

Junior Member

ممنون از جوابتون فقط یک سوال دیگه اگر من سکشن 2و3 کمبریج ها را ترنس کرایب کنم بعد این باعث نمیشه تستاشون غیر قابل استفاده بشه؟

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه

ممنون از جوابتون فقط یک سوال دیگه اگر من سکشن 2و3 کمبریج ها را ترنس کرایب کنم بعد این باعث نمیشه تستاشون غیر قابل استفاده بشه؟
    نه نگران این موضوع نباشید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط Hmd_Az نمایش پست ها
    سلام
    یک توصیه برای شما که مثل من پایتون تو این مهارت ضعیفه: این مهارتم خیلی ضعیف بود امتحان اولی که دادم (1 ماه قبل از این امتحان) این مهارت رو 5 شده بودم. من نصف کتاب 95 تست آیلتس رو خوندم. سعی می کردم از ترنسکریپت اشکالام رو برطرف کنم. حتی بعضی از تست ها رو چند بار گوش می دادم. بعد از یک ماه تونستم 6.5 بگیرم. به نظرم این کتاب خیلی عالی بود.

شاد باشید و سلامت

سلام. ممنونم از راهنماییتون. ولی شما چه جوری از ترنسکریپت اشکالاتتون رو برطرف میکردین؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟

Junior Member

سلام

تقریباً برای 20 آزمون، هر قسمت رو 2 یا 3 بار گوش دادم. بعد از اینکه نمی تونستم جواب ها رو پبدا کنم به ترنسکریپتها نگاه می کردم و همزمان گوش می دادم. بعد از مدتی دیگه خیلی بهتر متوجه می شدم و نمرم هم به طور قابل توجهی بهتر می شد که این انگیزم رو بیشتر و بیشتر می کرد. در ضمن تو این 1 ماه روزی چند ساعت ( اوایل حتی نصفش رو هم متوجه نمی شدم) هم همین طوری امتحان های قبلی که می خوندم رو با هدفون گوش می دادم.

کامیاب باشید

نقل قول نوشته اصلی توسط Anne62 نمایش پست ها
    سلام. ممنونم از راهنماییتون. ولی شما چه جوری از ترنسکریپت اشکالاتتون رو برطرف میکردین؟ میشه بیشتر توضیح بدین؟