صفحه 2 از 2 نخستنخست 12
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 18 , از مجموع 18

موضوع: ایمیل و homepage استاد برق قدرت کانادایی+آمریکایی

پیش فرض پاسخ : ایمیل و homepage استاد برق قدرت کانادایی+آمریکایی

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    از صنعتی اصفهان هم دانشجو گرفته.
    آره گرفته، ولی‌ بد نیست یه نگاهی‌ به رزمهٔ اون بنده خدا بندازی....

طرف همینجوری استاد بوده....به هر حل همه چیز امکان پذیره. بنده فقط به عنوان یه قانون کلی‌ عرض کردم!
    توي خونه مون به ما ميگن فراري<br />توي غربت دم به دم انگشت نگاري<br />ديگه حتي صاحب اون خونه نيستيم<br />بيرون خونه ميگن ما تروريستيم<br />وقتي خونه شده بود مثل جهنم<br />ما با ويزاي بهشت بريديم از هم <br />حالا تو برزخ بدبيني اسيريم<br />نمي تونيم ريشمونو پس بگيريم<br />چاره اي نمونده جز رفتن و رفتن<br />انگار اينو رو پيشونيمون نوشتن

ApplyAbroad Hero nima56 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط aghabehrooz نمایش پست ها
    آره گرفته، ولی‌ بد نیست یه نگاهی‌ به رزمهٔ اون بنده خدا بندازی....

طرف همینجوری استاد بوده....به هر حل همه چیز امکان پذیره. بنده فقط به عنوان یه قانون کلی‌ عرض کردم!
    اون شخص دوست خودم بود،شاگرد اول قدرت صنعتی اصفهان بود.
    روزگار است، آنكه گه عزت دهد گه خوار دارد. چرخ بازيگر از اين بازيچه ها بسيار دارد. "قائم مقام فراهانی"

Junior Member

دوستان سلام
    یک سری لیست استاد در زمینه الکترونیک قدرت Power electronic در دانشگاه های آمریکا می خواستم ، مخصوصا کسانی که خوب پذیرش و بورس برای مقطع دکترا می دن.

Member
    رشته و دانشگاه
    ECEE Colorado Boulder

سلام
    می خواستم یه لیست برای الکترونیک جمع کنم کسی پایه هست؟

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    Civil Engineering

نقل قول نوشته اصلی توسط alirezrez نمایش پست ها
    سلام
    می خواستم یه لیست برای الکترونیک جمع کنم کسی پایه هست؟
    این لیست موجوده. تو گوگل سرچ کنید "مهندسی برق - ایالات متحده آمریکا".

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nima56 نمایش پست ها
    اون شخص دوست خودم بود،شاگرد اول قدرت صنعتی اصفهان بود.
    دوست من به کارت ادامه بده...خدا خیرت بده
    بازهم اساتید رو بگو...خصوصا آمریکا

سلام

برای مهندسی برق قدرت کسی لیستی داره؟

با تشکر

Junior Member

با سلام
    حتما بخونید...
    اصولا یکی از مشکلات دوستانی که میخان اپلای کنن رصد کردن دانشگاهها و پبدا کردن اساتید رشته مورد نظرشونه خصوصا اینکه این مسئله معمولا در ماههای پایانی سال میلادی یعنی نزدیک به ددلاین انجام میشه که هم دغدغه نمره GRE، TOEFL، IELTS هست و هم دغدغه اینکه آیا همه اساتید و داشگاههایی که شانس پذیرش دارید بررسی شده اند یا نه. مشکل دوم اینه که با توجه به اینکه معمولا دوستان چند تا کشور و در هر کشور هم چند تا دانشگاه و در هر دانشگاه هم چند تا استاد رو مد نظر دارند و از اون طرف دایورسیتی و تنوع کشورها، دانشگاهها و استادهایی که شما میخایید اپلای کنید زیاد هستند همیشه این مشکل وجود دارد که شما از تمام فرصت پیش رو استفاده نکردید و بعضی از دانشگاهها و اساتید از دستتون خارج میشن.
    نکته دیگه ای که تو این کانتکست اهمیت داره اینه که با توجه به تعداد زیاد کشورها (امریکا، کانادا، آلمان، سوئد، سوییس، فنلاند، هلند، انگلستان، استرالیا و ...) که معمولا مقصد دانشجوهای ایرانی هستند و همونطور که گفته شد تعداد زیاد دانشگاهها و اساتید، مدیریت ایمیل زدن به استاد ها خیلی کار سختیه. مثلا آیا اینکه به این استاد ایمیل زدید یا نه، فیدبکی که به شما داده چی بوده، یا اصلا جواب بهتون داده یا نه، چند بار بهش ایمیل زدید، با چه ترتیبی به اساتید یه دپارتمان ایمیل بزنید، research interest این استاد چقدر به شما نزدیکه، این استاد از لحاظ علمی چقدر قویه و مسائلی از این دست رو چطور میشه خیلی راحت و سریع و با یک نگاه مدیریت کرد؟
    من برای حل تمام مسائلی که در بالا مطرح شد و همچنین مشکلاتی که فرصت مطرح شدنش اینجا نیست راه حلی دارم و این راه حل رو عملی کردم و واسه خودم تست کردم و دیدم چقدر راحت میتونم همه این مشکلات رو به راحتی با درست کردن یه فایل و دیتابیس بسیار جامع از اساتید و دانشگاههای امریکا، کانادا، آلمان و ... به همراه همه اطلاعاتی که شما از این اساتید نیاز دارید مثل research interest، ایمیل، requirement هایی که از نظر اون استاد مهم هستند رو، حل کنم. لازم به ذکره که این دیتابیس واسه دانشجویان مهندسی برق گرایش مخابرات آماده شده است. هر کسی این فایل رو نیاز داره پیام خصوصی بده واسش بفرستم.
    ضمنا دانشجویانی که رشتشون مهندسی برق نیست هم اگه سوالی دارند در هر موردی مربوط به اپلای، من کاملا در خدمتم که پاسخ بدم. با توجه به اینکه واسه 2016 خودم از بهترین دانشگاههای امریکا ادمیشن فول فاند گرفتم میتونم اطلاعات خوبی رو باهاتون درمیان بزارم.

باآرزوی موفقیت

صفحه 2 از 2 نخستنخست 12