صفحه 3 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 114

موضوع: University of Southampton

Member
    رشته و دانشگاه
    MA of Fashion Design, University of Sothampton

پیش فرض پاسخ : University of Southampton

دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم.
    من از دپارتمان هنر Southampton پذیرش غیر مشروط دارم. تا اونجایی که من می دونم حتی بدترین دانشگاه های انگلیس هم accept رو آنلاین قبول می کنن. البته دپارتمان های دیگه ی این دانشگاه هم همین کار رو می کنن. ولی برای من نه آفرم رو ایمیل زدن و نه امکان accept آنلاین هست. فقط ایمیلی بهم تبریک گفتن و گفتن که آفر لتر رو پستی فرستادن. الان 25 روز گذشته و هنوز نامه ای به دستم نرسیده.
    کسی چنین تجربه ای داره؟ چطور می تونم این قضیه رو پیگیری کنم؟
    از دانشگاه خواستم فرم رو برام ایمیل کنن ولی قبول نکردن!

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa.rezaei نمایش پست ها
    دوستان به راهنماییتون احتیاج دارم.
    من از دپارتمان هنر Southampton پذیرش غیر مشروط دارم. تا اونجایی که من می دونم حتی بدترین دانشگاه های انگلیس هم accept رو آنلاین قبول می کنن. البته دپارتمان های دیگه ی این دانشگاه هم همین کار رو می کنن. ولی برای من نه آفرم رو ایمیل زدن و نه امکان accept آنلاین هست. فقط ایمیلی بهم تبریک گفتن و گفتن که آفر لتر رو پستی فرستادن. الان 25 روز گذشته و هنوز نامه ای به دستم نرسیده.
    کسی چنین تجربه ای داره؟ چطور می تونم این قضیه رو پیگیری کنم؟
    از دانشگاه خواستم فرم رو برام ایمیل کنن ولی قبول نکردن!
    اصولا تا 1 ماه، 1 ماه و نیم طول میکشه. منم همینطوری شدم، رفتم اداره پست مرکزی و پست چی محله رو پیدا کردم و قضیه رو بهش گفتم. حتی بنده خدا منو برد تو قسمت پخش نامه ها و اونجا پرس و جو کرد. گفت تا برسه برات میارم و چند روز بعدش اومد. یه پولیم بهش دادم!!!
    شما هم اگه تا چند روز دیگه نیومد میتونی همین کار رو بکنی.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط chavosh نمایش پست ها
    اصولا تا 1 ماه، 1 ماه و نیم طول میکشه. منم همینطوری شدم، رفتم اداره پست مرکزی و پست چی محله رو پیدا کردم و قضیه رو بهش گفتم. حتی بنده خدا منو برد تو قسمت پخش نامه ها و اونجا پرس و جو کرد. گفت تا برسه برات میارم و چند روز بعدش اومد. یه پولیم بهش دادم!!!
    شما هم اگه تا چند روز دیگه نیومد میتونی همین کار رو بکنی.
    ممنونم از راهنماییتون، دو هفته ای میشه که با مأمور پست محله مون هماهنگ کردیم. بنده ی خدا گفته حواسش هست که نامه ی من توی اولویت باشه، البته اگه برسه! نگرانم که بعدش دوباره تا CAS بگیرم خیلی طول بکشه و به وقت سفارتم نرسم. ولی خب اگه می گین روال همین طوره خب حتماً همین طوره و من هم باید صبر کنم. متشکرم از پاسخ شما

ApplyAbroad Veteran
    chavosh آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Newcastle University

ممنونم از راهنماییتون، دو هفته ای میشه که با مأمور پست محله مون هماهنگ کردیم. بنده ی خدا گفته حواسش هست که نامه ی من توی اولویت باشه، البته اگه برسه! نگرانم که بعدش دوباره تا CAS بگیرم خیلی طول بکشه و به وقت سفارتم نرسم. ولی خب اگه می گین روال همین طوره خب حتماً همین طوره و من هم باید صبر کنم. متشکرم از پاسخ شما
    روال این نیست و به پست هم هیچ اطمینانی نیست ولی گفتم تا یه کم دیگه صبر کنید و اگر نیومد با دانشگاه تماس بگیرید. اصولا یه نامه باید 15 روزه بیاد از اروپا.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

دوست عزیز آفر لتر من هم کمی طول کشید تا بیاد. حدود یک ماه. اما من از دانشگاه خواستم آن لاین برام بفرسته و اونها هم یک نسخه پی‌دی اف برام فرستادن! ضمنا اکسپ آن‌لاین ساتمتون به این صورته که شما فرم کاغذی رو پر می‌کنی و بعد اسکن و ایمیل می‌کنی.

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط dalvandi نمایش پست ها
    دوست عزیز آفر لتر من هم کمی طول کشید تا بیاد. حدود یک ماه. اما من از دانشگاه خواستم آن لاین برام بفرسته و اونها هم یک نسخه پی‌دی اف برام فرستادن! ضمنا اکسپ آن‌لاین ساتمتون به این صورته که شما فرم کاغذی رو پر می‌کنی و بعد اسکن و ایمیل می‌کنی.
    متشکرم از پاسخ شما. عرض کردم تا حالا دو بار ایمیل زدم و ازشون خواستم که برام ایمیلی بفرستن. اما گفتن امکانش نیست و هر بار هم تأکید کردن 16 می فرستادنش و به زودی به دستم می رسه!!!(حتماً از عملکرد سیستم پست ایران خبر ندارن) امیدوارم کار به دفعه ی سوم نرسه، چون نمی دونم این دفعه باید داد و بیداد راه بندازم یا التماس کنم! می ترسم بعد از accept، گرفتن CAS طولانی بشه. در اینصورت وقت سفارتم رو از دست میدم و بعدش دیگه نمی دونم وقت میشه ویزا بگیرم یا نه. CAS شما چند روز بعد از accept به دستتون رسید؟

Junior Member

سلام به همه ! من در رشته ی MSc Risk Management از این دانشگاه پذیرش گرفتم ولی چون سوئیس هم پذیرش دارم نمی دونم چیکار کنم ! کسی نظری نداره کمک کنه ؟

مرسی !

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Mori2 نمایش پست ها
    سلام به همه ! من در رشته ی MSc Risk Management از این دانشگاه پذیرش گرفتم ولی چون سوئیس هم پذیرش دارم نمی دونم چیکار کنم ! کسی نظری نداره کمک کنه ؟

مرسی !
    سلام،
    دوره تحصیلی سوئیس چند سالست؟
    رنک دانشگاه ها چنده؟
    هزینه هرکدوم (سوئیس و انگلستان) چقدر میشه؟
    سوئیس از لحاظ کار بعد از فارغ التحصیلی یا اقامت نسبت به انگلستان مزیتی داره یا نه؟

Junior Member

میلاد جان دوره ی سوئیس برای مستر 2 ساله است . رنک دانشگاهش 1000 اینطوراست اما از نظر وزارت علوم جز ممتاز ها است . هزینه ی 2سال سوئیس با زندگی با یکسال انگلستان یکی می شود . چون مستر سوئیس سالی 2500 یورو است و انگلستان یکسال تحصیل 14000 پوند است . من وضعیت کار و اقامت انگلستان رو بعد درس نمیدونم ممنون می شم بگین ولی سوئیس خیلی سخت اجازه می دهد . اما بهر حال سوئیس است .........

Junior Member

Salam, if you have admission from ETH, EPFL . Then Just go for it