صفحه 9 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 81 تا 90 , از مجموع 114

موضوع: University of Southampton

Junior Member

پیش فرض پاسخ : (University of Southampton (http://www.southampton.ac.uk

از دوستانی که Southampton برق میخونند یا میرند اونجا کمی اطلاعات و کمک میخوام.

ApplyAbroad Guru

نقل قول نوشته اصلی توسط mehran_4x نمایش پست ها
    بچه های Southampton اینجا چند نفر هستند شما سوالاتتون رو بپرسید.

Junior Member

من اینجا برق میخونم.. سوالتون چیه؟؟

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

سلام میلاد جان من 2 تا پذیرش از ساوتهپتون دارم. یکی photonic(laser) technologies MScکه تو مرکز تحقیقات اپتوالکترونیک ، یکی هم MSc wireless communication که همون تو دپارتمان برق
    البته فوق دارم اما معدلم 14.9 ، بعدشم الکترونیک خالی خوندم، تو این رشته ها تخصص ندارم. خوبه یا نه، برم یه جا دیگه؟؟؟
    UCL هم قراره interview کنه برای optical communication، دکترا اپلای نکردم چون بورس نمیدن اما اگه از خودشون مدرک بگیرم میتونم از همونجا بورس بگیرم. میدونم که optoelectronic research center از EPSRC میلیون 26 پوند پول گرفتن. خیلی پولدارن!
    اگه بتونی کمک کنی متشکر میشم.
    ORC یا همون optoelectronic research center یکی از قوی ترین گروههای دانشکده اکترونیک و کامپیوتر Southampton University هست. کلا ECS یا Electronic and Computer Science School دانشگاه Southampton یکی از مهمترین دانشکده های این دانشگاه هست. برای PhD به نظر من ORC خیلی جای ایده آلیه ولی برای فوق مطمئن نیستم. ضمن اینکه فکر می کنم photonic(laser) technologies MSc سال اولی باشه که راه افتاده که اگر اینطور باشه که بهتون صد در صد توصیه می کنم اصلن طرفش نرید. چون با این هزینه های سنگین می شید موش آزمایشگاهی برای تست این دوره فوق لیسانس. و به احتمال بسیار زیاد نتایج خوبی هم نخواهید گرفت.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

Junior Member

کسی از دوستا می تونه درباره Materials Research Group, Faculty of Engineering and the Environment اطلاعات به من بده؟ من با یکی از استاداش الان ارتباط دارم اما هنوز تصمیم نگرفتم که ازش بخوام برای دکترا برم اونجا. با هم یک مقاله هم کار کردیم. خیلی ممنون می شم اگر کسی بتونه در مورد جو دانگاه و امکاناتش و یا شهرش و آینده شغلی کمی بهم اطلاعات بده چون من گزینه های دیگه ای هم دارم و در مرحله تصمیم گیری هستم.

ApplyAbroad Veteran

رشته و دانشگاه
    PhD Computer Science - University of Southampton

نقل قول نوشته اصلی توسط IboETS نمایش پست ها
    کسی از دوستا می تونه درباره Materials Research Group, Faculty of Engineering and the Environment اطلاعات به من بده؟ من با یکی از استاداش الان ارتباط دارم اما هنوز تصمیم نگرفتم که ازش بخوام برای دکترا برم اونجا. با هم یک مقاله هم کار کردیم. خیلی ممنون می شم اگر کسی بتونه در مورد جو دانگاه و امکاناتش و یا شهرش و آینده شغلی کمی بهم اطلاعات بده چون من گزینه های دیگه ای هم دارم و در مرحله تصمیم گیری هستم.
    در مورد دانشکده و استاد من نظری نمی تونم بدم چون من تو دانشگاه کامپیوتر هستم. ولی شهر و دانشگاه بسیار خوبه. خصوصا که قرار گرفتن شهر در جنوب باعث شده که آب و هوای به مراتب بهتر نسبت به شمال انگلیس داشته باشه. اگر چه از شمال هزینه های زندگی گرون تره. در مورد پیدا کردن شغل هم هیچ نظر قطعی ای نمی شود داد. پیدا کردن کار بسیار مشکل است ولی غیر ممکن نیست.
    *ارسال پست تنها به منظور تشکر/تبریک/تسلیت/آرزو/تنفر/تاکید/تایید برخلاف قوانین فروم می باشد، لطفا از تکمه ی +/- استفاده نمایید*
    قبل از ارسال سوال جدید حتما موضوعات مرتبط را جستجو کنید.
    نتایج پذیرش خود را در قسمت نتایج پذیرش وارد کنید!
    به قوانین انجمن احترام بگذاریم.

سلام دوستان
    امیدوارم خوب باشین
    من به تازگی موفق شدم از این دانشگاه در
    Electronic and Computer Science School پذیرش بگیرم
    میخواستم لطف کنین راجع به هزینه ها ، نحوه زندگی، خود دانشگاه و شرایطش و . . . منو راهنمایی کنین
    بطور کلی از چه چیزهایی راضی و از چه چیزهایی ناراضی هستین؟؟

پیشاپیش از اینکه وقت میذارین سپاسگذارم

ApplyAbroad Guardian
    میلاد آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط kiarashkiani نمایش پست ها
    سلام دوستان
    امیدوارم خوب باشین
    من به تازگی موفق شدم از این دانشگاه در
    Electronic and Computer Science School پذیرش بگیرم
    میخواستم لطف کنین راجع به هزینه ها ، نحوه زندگی، خود دانشگاه و شرایطش و . . . منو راهنمایی کنین
    بطور کلی از چه چیزهایی راضی و از چه چیزهایی ناراضی هستین؟؟

پیشاپیش از اینکه وقت میذارین سپاسگذارم
    سلام،

این دانشکده که به اصلاح بهش ECS میگن معتبر ترین دپارتمان این دانشگاه حساب میشه. تا اونجا که من اطلاع دارم دانشجویان برق دانشگاه به شدت از دانشگاه راضی هستن.

این دانشگاه در شهری به نسبت کمی گرونتر از سایر شهر ها قرار داره اما این گرونی بیشتر شامل کرایه خونه میشه که احتمالا شما به عنوان یه دانشجو خیلی باهاش سر و کار ندارید. البته این گران که میگم به هیچ وجه به پای لندن نمیرسه و من فقط با شهر های کوچکتر اطراف مقایسه کردم. البته کلا HAMPSHIRE به گرانی مخصوصا در مورد خونه معروفه.

خوشبختانه وقتی شما خوابگاه میگیرید مجوز یکساله استفاده از اتوبوس های دانشگاه رو هم به صورت رایگان دریافت میکنید. این اتوبوس ها هر چایی که دانشجو لازم داشته باشه میره و میشه گفت نصف شهر رو پوشش میده و عملا هیچ هزینه رفت و امدی نخواهید داشت. حتی شب های تعطیلات تا 2 صبح سرویس هست.

امکانات تفریحی و ورزشی دانشگاه خیلی خوبه، استخر و چند سالن بدن سازی و اسکله قایقرانی و زمین تنیس وجود داره. (که البته فکر کنم خیلی دانشگاه ها داشته باشن)

شهر، ایرانی زیاد داره و تا اونجا که من برخورد داشتم همه یه حورایی با هم در ارتباط هستن و در برنامه های دانشجویی خیلی خانواده های ایرانی رو هم میتونی ببینید. فروشگاه های بزرگی داره ولی یکی دو تا فروشگاه رو در خود شهر نداره. که البته شما با خرید مشکلی نخواهید داشت.

هر هفته یکبار میتونید در دانشگاه میوه و سبزیجات و ماهی رو خریدار کنید. قیمت هاش خیلی ارزون تر نیست، اما کیفیتش خوبه. و مهمتر اینکه این بازارچه با هماهنگی دانشگاه ایجاد میشه تا دانشجویان برای خرید مجبور نشن به مرکز شهر برن.

هزینه هاتون به جز کرایه خونه یا خوابگاه و تفریحات، حدودا 200 تا 250 پوند خواهد بود. یعنی 200 تا 250 خرج خوراک و پوشاک.

شهر سر سبزی هست و خود انگلیسی ها هم به عنوان شهری سر سبز تر از بقیه شهرها میشناسنش. در گوگل هم اگه ببینید مشاهده میکنید که چند پارک جنگلی در اطراف شهر وجود داره.

من هم شخصا در کل از این دانشگاه و شهر راضی هستم و دوستش دارم.
    ویرایش توسط میلاد : February 21st, 2013 در ساعت 02:18 AM
    ناگهان خوابی مرا خواهد ربود ...

نقل قول نوشته اصلی توسط میلاد نمایش پست ها
    سلام،

این دانشکده که به اصلاح بهش ECS میگن معتبر ترین دپارتمان این دانشگاه حساب میشه. تا اونجا که من اطلاع دارم دانشجویان برق دانشگاه به شدت از دانشگاه راضی هستن.

این دانشگاه در شهری به نسبت کمی گرونتر از سایر شهر ها قرار داره اما این گرونی بیشتر شامل کرایه خونه میشه که احتمالا شما به عنوان یه دانشجو خیلی باهاش سر و کار ندارید. البته این گران که میگم به هیچ وجه به پای لندن نمیرسه و من فقط با شهر های کوچکتر اطراف مقایسه کردم. البته کلا HAMPSHIRE به گرانی مخصوصا در مورد خونه معروفه.

خوشبختانه وقتی شما خوابگاه میگیرید مجوز یکساله استفاده از اتوبوس های دانشگاه رو هم به صورت رایگان دریافت میکنید. این اتوبوس ها هر چایی که دانشجو لازم داشته باشه میره و میشه گفت نصف شهر رو پوشش میده و عملا هیچ هزینه رفت و امدی نخواهید داشت. حتی شب های تعطیلات تا 2 صبح سرویس هست.

امکانات تفریحی و ورزشی دانشگاه خیلی خوبه، استخر و چند سالن بدن سازی و اسکله قایقرانی و زمین تنیس وجود داره. (که البته فکر کنم خیلی دانشگاه ها داشته باشن)

شهر، ایرانی زیاد داره و تا اونجا که من برخورد داشتم همه یه حورایی با هم در ارتباط هستن و در برنامه های دانشجویی خیلی خانواده های ایرانی رو هم میتونی ببینید. فروشگاه های بزرگی داره ولی یکی دو تا فروشگاه رو در خود شهر نداره. که البته شما با خرید مشکلی نخواهید داشت.

هر هفته یکبار میتونید در دانشگاه میوه و سبزیجات و ماهی رو خریدار کنید. قیمت هاش خیلی ارزون تر نیست، اما کیفیتش خوبه. و مهمتر اینکه این بازارچه با هماهنگی دانشگاه ایجاد میشه تا دانشجویان برای خرید مجبور نشن به مرکز شهر برن.

هزینه هاتون به جز کرایه خونه یا خوابگاه و تفریحات، حدودا 200 تا 250 پوند خواهد بود. یعنی 200 تا 250 خرج خوراک و پوشاک.

شهر سر سبزی هست و خود انگلیسی ها هم به عنوان شهری سر سبز تر از بقیه شهرها میشناسنش. در گوگل هم اگه ببینید مشاهده میکنید که چند پارک جنگلی در اطراف شهر وجود داره.

من هم شخصا در کل از این دانشگاه و شهر راضی هستم و دوستش دارم.
    میلاد خان از وقت و توجهی که کردین سپاس فراوان
    ممکنه بدونم هزینه خوابگاه یکساله چقدر میشه که با هزینه ماهیانه 250 پوند که فرمودین یه جمع ببندم
    روزها خودمون باید غذا درست کنیم با سلف دانشجویی داره؟؟ اگر داره هزینه اون هم جدا میشه؟؟
    هزینه دانشگاه چطور میلاد خان؟ آیا یکجا هست یا قسطی هم میتونیم پرداخت کنیم؟؟ آگر قسطی هم میشه حداکثر چند قسط در نظر میگیرن؟؟

بازم لازم میبنم از اینکه اینقدر دقیق و کامل در پست قبلیت توضیح دادی ازت تشکر کنم.

سلام دوستان
    من میخواستم برای برنامه دکترای دانشکده ESC اقدام کنم. به دکتر مارک نیکسون ایمیل زدم و این جوابو بهم داده
    If you’re looking for funding from here, there is some but the competition is so enormous the chance is small. As such, you really only stand a chance on funding if you get it from home. Regards, Mark
    یعنی اینکه فاند با خودت بیار؟ من بدون فاند نمی تونم برم. به نظرتون اقدام کنم؟
    ممنون
    don't forget to smile