صفحه 19 از 26 نخستنخست ... 91011121314151617181920212223242526 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 181 تا 190 , از مجموع 251

موضوع: همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

سلام دوستان
    من برای مستر مکانیک پذیرش دارم در ترم سپتامبر 2016. اگر کسی برای اون موقغ پذیرش داشته باشه خوشحال میشم در تماس باشیم با هم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط gogol نمایش پست ها
    سلام
    من دانشجوی دکتری در ایران هستم و اواخر ژانویه برای مدت 8 ماه دارم میام دانشگاه ویکتوریا در کانادا.
    ممنون میشم اگه یه نفر دانشجوی ایرانی خانم در این دانشگاه را به من معرفی کنید تا از راهنماییش استفاده کنم.
    تو سایتش سرچ کردم چیزی پیدا نکردم.
    سلام،
    احتمالاَ برای فرصت مطالعاتی تشریف بردید ویکتوریا و دو سالی هم از پست شما می‌گذره. من هم موافقت یکی از اساتید اون دانشگاه رو برای فرصت مطالعاتی گرفتم. اگه ممکنه از تجربه‌ی خودتون درباره‌ی فاند یا هر گونه پشتیبانی مالی در این دوره بفرمایید. از خود اون استاد در این باره چیزی نپرسیدم که احتمالاَ تأثیر منفی روی پذیرشم نداشته باشه. قبلاَ از لطفی که می‌کنید ممنونم.
    هر کس دیگه هم از دوستان چنین تجربه‌ای داشته باشه و راهنمایی کنه ممنون می‌شم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Philippines

سلام دوستان من میخوام برای مستربرق این دانشگاه اپلای کنم از هیچ استادش جواب نگرفتم نه مثیت و نه منفی بنظرتون اپلای کنم؟ اخه دانشگاهش خیییلی برام مهمه
    سوال دوم اینکه تو ددلاینهای گروه برق زده اینترنشنالها میتونن تا 30 اوریل اپلای کنن اما تو جنرال ریکوایرمنت ها اینو نوشنه:
    No assurance can be given that domestic applications received after May 31 or international applications received after December 15 can be processed in time to permit registration in the following Winter Session (fall term). Individual
    یعنی چی الان ؟میتونم اپلای کنم یا نه؟؟؟؟؟
    توروخدا زووووود بهم جواب بدین اگه میدونین

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

بهترین کار اینه: فورا همین سوال و شبهه رو با منشی دپارتمان در میون بذار، ایمیل بزن و ازش سوالاتت رو بپرس، وظیفه داره که جواب بده....معمولا هم زود جواب میدن...اگر جواب نداد به منشی پذیرش تحصیلات تکمیلی ایمیل بزن، میتونی همزمان به هر دو ایمیل بزنی، تا زودتر به جوابت برسی. با تجربه من ، اون چیزی که توی سایت دپارتمان گفته می‌شه اهمیت داره
    از همه مهم‌تر، تا از استادی جواب مثبت نگرفتی اقدام نکن...به یادداشت قبلی من نگاه کن...گام اول برای اپلای پیدا کردن استاد راهنماست، جواب ندادن! دوباره ایمیل بزن بگو لطفا زودتر جواب بدین که ددلاین داره به آخر میرسه! اگر جواب نمیدن به دو دلیله، معمولا سرشون شلوغه یا طرف کلا زورش میاد جواب منفی به هر دلیلی بده، اما برای همه اساتید دپارتمان ایمیل بزن، به ویژه مدیر گروه
    نقل قول نوشته اصلی توسط sepidjoon نمایش پست ها
    سلام دوستان من میخوام برای مستربرق این دانشگاه اپلای کنم از هیچ استادش جواب نگرفتم نه مثیت و نه منفی بنظرتون اپلای کنم؟ اخه دانشگاهش خیییلی برام مهمه
    سوال دوم اینکه تو ددلاینهای گروه برق زده اینترنشنالها میتونن تا 30 اوریل اپلای کنن اما تو جنرال ریکوایرمنت ها اینو نوشنه:
    No assurance can be given that domestic applications received after May 31 or international applications received after December 15 can be processed in time to permit registration in the following Winter Session (fall term). Individual
    یعنی چی الان ؟میتونم اپلای کنم یا نه؟؟؟؟؟
    توروخدا زووووود بهم جواب بدین اگه میدونین

نقل قول نوشته اصلی توسط Parisaa88 نمایش پست ها
    سلام، من براي سپتامبر ٢٠١٦ از اين دانشگاه تو رشته برق پذيرش گرفتم، از دوستان كسي تو دپارتمان فني مهندسي هستن؟
    سلام
    بله، منم واسه سپتامبر 2016 از دپارتمان فنی مهندسی، برق، پذیرش گرفتم.

سلام
    من آیلتس آکادمیک 6 شدم. می تونم برای اونجا اقدام کنم. یکی از اسکیل هام 5.5 شده و بقبه بالای 6 است. برای دوره ی فوق لیسانس مالی یا بازرگانی می خوام اقدام کنم
    ۲۵ نوامبر ۲۰۱۸ رسیدن مدارک ارسال شده به سیدنی
    ۱۲ دسامبر ۲۰۱۹ گرفتن فایل نامبر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط hog نمایش پست ها
    تبریک میگم..برای مستر یا دکتری?میشه لطفا یه اطلاعاتی از رزومه تون بدید
    ممنونم، براي مقطع دكترا. در مورد رزومه من آيلتسم ٧ هست، ٨ تا مقاله داشتم كه دوتاشون isi هستن، ٣ تا مقاله IEEE بوده با ٣ تا داخلي..سابقه تدريس تو دانشگاه دارم و معدل ارشدم ١٧ بوده[/QUOTE]

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    ادبیات نمایشی دانشگاه سوره

دوستانی که پذیرش ویکتوریا برای ترم پاییز 2016 گرفتن لطفا خودشون رو معرفی کنند، تا با هم بیشتر آشنا بشیم
    شاید همزمان همسفر شدیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk12 نمایش پست ها
    دوستانی که پذیرش ویکتوریا برای ترم پاییز 2016 گرفتن لطفا خودشون رو معرفی کنند، تا با هم بیشتر آشنا بشیم
    شاید همزمان همسفر شدیم
    من پذيرش دارم براي fall 2016 و در مرحله گرفتن ويزا هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط arashk12 نمایش پست ها
    شاید همزمان همسفر شدیم
    سلام دوست عزیز
    من هم برای مستر مکانیک سپتامبر 2016 پذیرش دارم..شما چه رشته و مقطعی؟
    من ویزا گرفتم شما در چه مرحله ای هستید؟