صفحه 8 از 26 نخستنخست 123456789101112131415161718 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 251

موضوع: همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

ددلاین این دانشگاه واسه فال 15 دسامبر زده و توی سایتش زده که تمامی مدارک باید آپلود بشه حتی GRE اگه نیاز دپارتمان باشه. ولی نمره تافل اینطوری نوشته:

http://www.uvic.ca/graduatestudies/a...uage/index.php

Language proficiency

Applicants whose first language is not English, and who have not resided in a designated English-speaking country for three years immediately prior to the entry-point applied for, must provide proof of English language proficiency.
    Normally this is done by providing results directly to the university from a TOEFL, IELTS orMELAB test. Official test score reports must be sent directly to the University of Victoria by the testing agency. Scores older than two years are not acceptable.
    از دوستانی که اپلای کردن به نظرتون راهی هست که نمره تافل هم آپلود شه و قبول کنند. من اگه بخوام حتی امروز هم ریپورت کنم شاید 25 دسامبر برسه به دستشون. ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط meysamarjmand نمایش پست ها
    ددلاین این دانشگاه واسه فال 15 دسامبر زده و توی سایتش زده که تمامی مدارک باید آپلود بشه حتی GRE اگه نیاز دپارتمان باشه. ولی نمره تافل اینطوری نوشته:

http://www.uvic.ca/graduatestudies/a...uage/index.php

Language proficiency

Applicants whose first language is not English, and who have not resided in a designated English-speaking country for three years immediately prior to the entry-point applied for, must provide proof of English language proficiency.
    Normally this is done by providing results directly to the university from a TOEFL, IELTS orMELAB test. Official test score reports must be sent directly to the University of Victoria by the testing agency. Scores older than two years are not acceptable.
    از دوستانی که اپلای کردن به نظرتون راهی هست که نمره تافل هم آپلود شه و قبول کنند. من اگه بخوام حتی امروز هم ریپورت کنم شاید 25 دسامبر برسه به دستشون. ممنون
    همه مدارک حتی نمره زبان هم میتونی آپلود کنی

Junior Member

با سلام خوشحال میشم اگر اطلاعی دارید سوال من رو هم جواب بدهید
    من متن sop ام رو نوشتم و در مراحل اپلای ارسال کردم الان متوجه شدم یه اشتباه خیلی بزرگ کردم. براشون ایمیل زدم و خواستم که تغییر بدهم. گفتند اشکالی نداره. دو موضوع نگرانم کرده ایا دید منفی نسبت به این کار من دارند؟ ممکنه با توجه به این که ریکامند هام اماده نیست خونده باشندش؟ یا کنجکاو بشند کهه بخونند؟ تو رو خدا بگید بیکار نیستند که خوشحال شم!
    اخه من یه بار نمره تافلم رو عوض کردم. الان هم sop نمره GRE ام رو هم میخوام عوض کنم. همه اینا دید بدی ایجاد نمیکنه؟ شما تجربه اش رو دارید؟

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط bahar_cham نمایش پست ها
    با سلام خوشحال میشم اگر اطلاعی دارید سوال من رو هم جواب بدهید
    من متن sop ام رو نوشتم و در مراحل اپلای ارسال کردم الان متوجه شدم یه اشتباه خیلی بزرگ کردم. براشون ایمیل زدم و خواستم که تغییر بدهم. گفتند اشکالی نداره. دو موضوع نگرانم کرده ایا دید منفی نسبت به این کار من دارند؟ ممکنه با توجه به این که ریکامند هام اماده نیست خونده باشندش؟ یا کنجکاو بشند کهه بخونند؟ تو رو خدا بگید بیکار نیستند که خوشحال شم!
    اخه من یه بار نمره تافلم رو عوض کردم. الان هم sop نمره GRE ام رو هم میخوام عوض کنم. همه اینا دید بدی ایجاد نمیکنه؟ شما تجربه اش رو دارید؟
    نه بیکار نیست که اشتباهارو بخونن. و تا وقتی شما مدارکو کامل نکنی،مدارک شما بررسی نمیشه. فقط اگه با ایمیل مدرکی رو تغییر دادین یکم طول میکشه تا اون مدرکو بررسی کنن و وارد کنن.

سلام أيا كسي تجربه ي اكسبت با نداشتن GRE و البته معدل بايين داشته در اين دانشكاه
    أيا faculty computer and electerical engineering سختكير هستند
    أيا با جند صدم معدل بايينتر از حد مجاز ابلاي ميشه شانسي در اين دانشكاه داشت ,

Member coronaa آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی

منم همین سوال بالایی رو داشتم!
    آیا GRE از ملزمات این دانشگاهه؟ یا اختیاریه؟

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط coronaa نمایش پست ها
    منم همین سوال بالایی رو داشتم!
    آیا GRE از ملزمات این دانشگاهه؟ یا اختیاریه؟
    بستگی به دپارتمان داره، واسه دپارتمان فیزیک گفته که دانشجویان کانادایی احتیاجی ندارن، ولی دانشجوهای اینترنشنال با توجه به متفاوت بودن سیستمشون با کانادا، باید هر دو امتحان جنرال و سابجکت رو بدن.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....

Moderator
    amirfriendship آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی عمران- ارشد مدیریت و انرژی های تجدیدپذیر-دکترای

دوستان من برای دکترای مارکتینگ می خوام اقدام کنم.میشه کمی راهنماییم کنین؟
    آیا مارکتینگ هم نیاز هست با استاد برای فاند هماهنگ بشه؟چون مثلا در انگلستان فاند برای مارکتینگ روی پذیرش هست.

سلام

ددلاین برای همه ی رشته ها از جمله master of computer engineering & master of computer science هم 15 فبریه هست میشه منو راهنمایی کنید نگاه کردم 15 ژانویه نوشته

ApplyAbroad Veteran
    arash-iran آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Physics

نقل قول نوشته اصلی توسط ellisa نمایش پست ها
    سلام

ددلاین برای همه ی رشته ها از جمله master of computer engineering & master of computer science هم 15 فبریه هست میشه منو راهنمایی کنید نگاه کردم 15 ژانویه نوشته
    هر رشته ددلاینش فرق داره. بهتره از سایت خود دپارتمان نگاه کنید.
    از ژرف ترین گودال ها، بلندترین ارتفاعات قله ها بر می خیزد....