صفحه 5 از 26 نخستنخست 123456789101112131415 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 251

موضوع: همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

Junior Member

پیش فرض پاسخ : همه سوالات شما در مورد پذیرش از دانشگاه Victoria

نقل قول نوشته اصلی توسط mah.sh نمایش پست ها
    دوستانی که برای این دانشگاه اپلای کردید انلاین اپلیکشن را پر کردید یا مدارک را از دانشگاه پست کردید؟ کدام بهتره؟ضمنا اپلیکشن فی را چه جوری باید پرداخت کرد(من کردیت کارت ندارم)؟
    بنظر من حتما این سایت رو مطالعه کنید:
    http://www.uvic.ca/students/grad/adm...eady/index.php

شما اول باید از طریق سایت https://applybc.ca اپلای کنید. بعد از درست کردن اکانت (پین کد و آی دی)، تو سایت http://uvic.ca/mystatus موارد خواسته شده رو کامل و وجه ثبت نام رو پرداخت کنید (فکر کنم 125 دلار کانادا که در مقایسه با دانشگاه های دیگه مبلغ زیادیه!!!). بهترین راه پرداخت وجه از طریق کارت های اعتباریه که البته تو بخش های دیگه انجمن به طور کامل دربارش توضیح داده شده.
    بعد از ثبت نام اینترنتی هم مدارکتون (مدارک تحصیلی، کارنامه ها، CV، Statement of Intent ، فرم ارزشیابی و ریکامندیشن و... ) رو براشون میفرستین. راستی کارنامه ها و مدارک تحصیلی باید تو پاکت مهر شده دانشگاه صادر کننده باشه.

سلام دوستان
    برای apply برای phd در این دانشگاه چقدر وقت هست؟ یعنی برای ترم بعد که پذیرش دارند، (میشه زمستان 2012) تا کی مهلت داریم؟ چیزی توی سایت پیدا نکردم!!!؟
    آیا برای این دانشگاه gre لازم هست؟
    میزان شهریه اش چقدره؟
    هزینه زندگی حدودا چقدر هست؟
    آب و هوا ؟
    نمره زبان (آیلس یا تافل)چقدر باشه؟
    برای رشته شبکه های کامپیوتری
    پیشاپیش از توجهتون ممنونم

Junior Member

سلام، من لیسانس تیاتر گرایش کارگردانی دارم و میخوام واسه MA برم دانشگاه ویکتوریا. کسی نسبت به این رشته یا دپارتمان اطلاعاتی داره یا نه؟؟؟؟

Junior Member

سلام دوستان
    من از دانشگاه Victoria به همراه فاند ۱9000 CAD برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. همزمان از طرف دانشگاه Ryerson به همراه فاند ۱8000 CAD پذیرشم اومد که بعد از مکاتبه با استادم و ابراز نگرانی از هزینه های بالا در Toronto(Ryerson) بهم گفت که با 10000 تایی که بورس دانشکدست و 3000 تا هم کمک استاد بهم میده در مجموع حدود 31000 CAD تا دست و بالمو میگیره که از این مقدارهم حدود 18000-19000 CAD هزینه دانشگاه ازش کم شه بقیش میمونه واسه خوردم خوراک و زندگی تو شهری گرونی مثل تورنتو. از طرفی هزینه های دانشکاه تو Victoria سالانه 6000 CAD هست در مقایسه با 19000 CAD تو Ryerson. من نمی دونم دانشگاه Victoria هم مثل Ryerson از طرف دانشکده بورس خاصی مد نظر دارن یا نه, از دوستان اگه کسی از UVic سر رشته داره لطف کنه بگه حد اکثر فاندی که میشه از Victoria گرفت چقدره؟ در ضمن اگه کسی برنامه رفتن به Ryerson OR Victoria واسه سپتامبر 2012 داره اعلام امادگی کنه بیشتر بتونیم اشنا شیم

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط smraniaki نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من از دانشگاه Victoria به همراه فاند ۱9000 CAD برای مقطع دکتری پذیرش گرفتم. همزمان از طرف دانشگاه Ryerson به همراه فاند ۱8000 CAD پذیرشم اومد که بعد از مکاتبه با استادم و ابراز نگرانی از هزینه های بالا در Toronto(Ryerson) بهم گفت که با 10000 تایی که بورس دانشکدست و 3000 تا هم کمک استاد بهم میده در مجموع حدود 31000 CAD تا دست و بالمو میگیره که از این مقدارهم حدود 18000-19000 CAD هزینه دانشگاه ازش کم شه بقیش میمونه واسه خوردم خوراک و زندگی تو شهری گرونی مثل تورنتو. از طرفی هزینه های دانشکاه تو Victoria سالانه 6000 CAD هست در مقایسه با 19000 CAD تو Ryerson. من نمی دونم دانشگاه Victoria هم مثل Ryerson از طرف دانشکده بورس خاصی مد نظر دارن یا نه, از دوستان اگه کسی از UVic سر رشته داره لطف کنه بگه حد اکثر فاندی که میشه از Victoria گرفت چقدره؟ در ضمن اگه کسی برنامه رفتن به Ryerson OR Victoria واسه سپتامبر 2012 داره اعلام امادگی کنه بیشتر بتونیم اشنا شیم
    Hi, I'm currently in California, but I may come to Victoria for the term starting this Septemeber. Keep in touch...

Junior Member

سلام دوستان واسه رشته ی میکروبیولوژی فکر می کنید از این دانشگاه می تونم پذیرش با فاند بگیرم؟؟؟ الان دانشجوی ارشد علوم وتحقیقات هستم نمره ی تافلم 90 شد که دوباره امتحان میدم تا 100 بشه و معدلم 18.60 هست لیسانس هم 17.5 بودم از پایانامم هم حتما مقاله isi در میاد . احتمالا 2-3 تا کنفرانس هم شرکت کنم تا فارغ التحصیلیم.....مرسی

ترا به خدا یکی بگه این ویکتوریای دیوونه چرا این مدلی تیوشن فی داده .خب بگه مستر این رشته انقدر میشه. باید سری فوری حل کنی اخرشم یه ژاکوبی حل کنی تا بفهمی اخرش چقدر باید بدی تازه با همه این اوصاف من که نفهمیدم این چی میگه.
    عاجزانه استدعا دارم اگه کسی زبون اینا رو میفهمه به من بگه واسه یه mba ناقابل جقدر باید بدیم.

Junior Member Kenshi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering-Ahvaz university

درود
    بی‌زحمت بگید که با معادله ۱۳،۸۱و داشتن تافل 90 و جی‌آر‌ای,آیا می‌شه تو این رشته‌ها :
    (Mechanical Eng. (Energy Conversion
    (.Mechanical Eng. (Applied Mechanics & Design
    .Eng Mechatronics
    دراومد?(با فاند یا بدون فاند)
    می‌تونم پایان نامم رو واسشون ترجمه کنم.به نظرم sample writing خوبی‌ باشه واسشون.
    با ۳ نرم افزار پر کاربرد رشتهٔ خودم هم آشنای خوبی‌ دارم.
    Adams_ansys_solid works
    research project خوبی‌ هم دارم که تو همون زمینهٔ پایان ناممِ .(منظورم همون کار آموزیمِ)

Junior Member

سلام،
    من می خوام برای دانشگاه ویکتوریا در رشته تیاتر در مقطع فوق لیسانس پذیرش بگیرم ، کسی چیزی در باره این رشته یا دپارتمان میدونه؟
    اگه هرگونه اطلاعاتی در مورد این رشته یا دانشگاه و دپارتمان دارید ممنون میشم اگه راهنمایی کنید...

Junior Member

در مورد دوستانی که سوالشون اینه که چرا این فروم خلوته، منم نمیدونم!
    ولی مطمئن باشید این دانشگاه بسیار عالی هستش. مثلا نسبت به دانشگاه هایی مثل کانکوردیا (که فروم شلوغ تری داره) و کارلتون 100 درصد بهتره. البته اینکه در چه رشته ای هم باشید ملاکه. ولی به نظر من 100 درصد از این دانشگاه ها بهتره. اوتاوا هم مثل کارلتون و کانکوردیا است تقریبا.
    این دانشگاه در برخی رنکینگ ها اول و دوم هستش تو کانادا. در برخی گرایشها هم قطب هستش تو کانادا. همچنین بسیار معروفه. ضمن اینکه قدمتش زیادهم نیست و کماکان جا داره.