صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 11

موضوع: اجازه و ویزای کار E1 & E2

Junior Member

Lightbulb اجازه و ویزای کار E1 & E2

ویزای سرمایه گذاری و بازرگانی E2

اشخاص با ملیت های کشورهای ذکر شده در معاهدات تجاری امریکا در صورتی که سرمایه گذاری قابل توجهی در ایالات متحده امریکا انجام دهند، امکان دارد واجد شرایط این ویزا شناخته شوند.
    همانند شرایط ویزای E1 اندازه مشخصی برای سرمایه گذاری جهت دریافت ویزای مذکور معین نشده است ولی بدیهی است هرچه اندازه سرمایه گذاری بیشتر باشد درخواست با نظر مساعدتری بررسی خواهد شد.
    شخص سرمایه گذار باید کسب و کاری را در امریکا راه اندازی نماید بنابراین افرادی که در کار خرید و فروش ملک و یا سهام باشند شرایط درخواست چنین ویزایی را ندارند.همچنین بخش عمده سرمایه مورد نظر باید قبل از اقدام برای ویزا، تهیه شده باشد.
    E2کشورهای واجد شرایط ویزای
    چین- آرژانتین- گرجستان- قرقیزستان- سوئیس- پاکستان-ارمنستان- کلمبیا- آلمان- لتونی- تایلند- پاناما-استرالیا- کنگو- گرانادا- لیبریا- فیلیپین- توگو-اتریش- کاستاریکا- هندوراس- لهستان- لوکزامبورگ- ترینیداد- توباگو-بنگلادش- چک –ایران- مکزیک- تونس- رومانی-بلاروس- اکوادور- مراکش- ایرلند- ترکیه- سنگال-بلژیک- مصر- ایتالیا- مولداوی-اسلواکی- اوکراین-بوسنی و هرزگوین – استونی- جامائیکا- مغولستان- اسپانیا- انگلستان-بلغارستان- اتیوپی- هلند- ژاپن-ازبکستان- سریلانکا-کامرون- فنلاند- قزاقستان- نروژ- یوگسلاوی- سورینام-کانادا- کره- فرانسه- سوئد- عمان
    افراد با ملیت کشورهای نامبرده برای گسترش و هدایت سرمایه خود، واجد شرایط تقاضای ویزای E2 می باشند و نیازی به ادامه فعالیت تجاری در خارج از امریکا در زمان اقامت در امریکا ندارند.
    متقاضیان این ویزا باید بتوانند نشان دهند که:
    میزان قابل توجهی از سرمایه شان در امریکا بوده و یا خواهد بود. اندازه مشخصی برای سرمایه ذکر نشده است اما مطمئنا حداقل آن باید از 40000 بیشتر باشد و هرگونه اندازه زیر 100000 باید مدرک قابل توجهی برای توجیه داشته باشد.
    این سرمایه نمی تواند به شکل اعتبار در امریکا موجود باشد، یعنی باید سرمایه گذلری در شرایط ریسک پذیر نیز موجود باشد، حتی حداقل به شکل قرارداد اجاره بلند مدت یک دفتر کاری در امریکا
    سرمایه نامبرده باید تحت کنترل شخص متقاضی باشد، یعنی حداقل 50% از سرمایه گذاری / تشکیلات اقتصادی تحت نام متقاضی باشد.
    سرمایه گذاری باید فعال باشد.
    کارکنان امریکایی استخدام شده و یا خواهند شد، البته تعداد مشخصی از استخدام شهروندان امریکایی مشخص نشده است اما بدیهی است هرچه این تعداد بیشتر باشد ، درخواست با نظر مساعدتری بررسی خواهد شد.
    تشکیلات اقتصادی موردنظر و یا سرمایه گذار اصلی دارای سابقه مفید و موفق در زمینه تجاری می باشد.
    سرمایه گذار دارای فراست و تجربه تجاری کافی برای گسترش سرمایه خود باشد.
    سرمایه گذار پس از اتمام مدت مجاز اقامت خود ، امریکا را ترک خواهد نمود

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    azad karaj,midwifery

پیش فرض پاسخ : اجازه و ویزای کار E1 & E2

سلام دوستان كسي از شما اطلاعاتي در زمينه گرفتن ويزاي كار هز طريق حرفه مامايي داره؟ ايا امتحانات cgfns شامل رشته ماماي هم ميشه؟ ممنون اگر راهنمايي كنيد

Junior Member

سلام
    مثل اینکه این بخش خواننده ای نداره.من برای ویزای e2 اقدام کردم .متاسفانه به دلیل بی سوادی و نداشتن دانش کافی وکیلم در امریکا سه هفته بعد از مصاحبه رد شدم. اولین توصیه من اینه که خودتون تحقیق کنید چون وکلا اصلا برای داشتن اطلاعات جدید و مطالعه وقت نمیگذارند.
    دومین توصیه من این است که زبانتون رو تقویت کنید. اگر کسی تا به حال برای این نوع ویزا اقدام کرده و موفق بوده اطلاع بده ممنون میشم.
    من میخوام دوباره اقدام کنم ولی بی وکیل.

Junior Member

سلام مجدد
    اگر کسی را میشناسید که ویزای E2 گرفته لطفا و خواهشا معرفی کنید.همه وکلا میگن 99 در صد میشه ولی من هیچ کس را پیدا نمی کنم که با این ویزا رفته باشه . خودم هم که یکبار رد شدم و می خوام دوباره اقدام کنم .لطفا هر کی اطلاعاتی هم می خواد در مورد این ویزا از من بپرسه . وکیل با وجدان هم اگه کسی سراغ داره بگه ممنون.

من می خوام برای ویزای e2 اقدام کنم.اگر امکان داره من رو راهنمایی کنید.

با سلام
    نمیدونم سوالم رو جای درستی مطرح میکنم یا نه؟ ولی لطفا راهنماییم کنید
    من موسسه حقوقی رو پیدا کردم که به من پیشنهاد داده با 50000 دلار ویزای eb3 در عرض 1-2 سال درست میکنه
    میخواستم بدونم آیا این مبلغ خوبه یا بالاست؟ و اینکه راهنماییم کنید که چه سوال هایی رو ازشون بپرسم در مورد کاری که برام در نظر گرفتن که روشنتر بشه واسم مسیر کارش؟

Junior Member

دوست عزیز من اطلاعات راجع به e2 دارم ولی ویزای شما eb هست. موفق باشید.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط nik123 نمایش پست ها
    دوست عزیز من اطلاعات راجع به e2 دارم ولی ویزای شما eb هست. موفق باشید.
    سلام منم می خوام برای این ویزا اقدام کنم، تحقیقات زیادی انجام دادم، برای به اشتراک گذاشتن تجربیات و تحقیقات بین همدیگه آماده هستم. در صورت تمایل یک پی ام به من بدید که ببینیم چه کنیم.

این ویزا ظاهرا تو ایران طلبه کمی داره در حالیکه یکی از بهترین راه های گرفتن ویزا و سفر به آمریکاست

Junior Member

سلام دوستان .کسی تونسته از طریق ویزای ای2 موفق بشه ؟
    توی این روش چه چیزی مهمه ؟

Junior Member

منم ميخوام ويزاي e2 بگيرم
    چيكار كنيم؟

صفحه 1 از 2 12 آخرینآخرین

برچسب‌های این موضوع

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)