صفحه 2 از 73 نخستنخست 12345678910111252 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 11 تا 20 , از مجموع 726

موضوع: خوابگاه های پلی تکنیک میلان

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط s.seifi نمایش پست ها
    سلام
    اگه بورس داشته باشی، یعنی هیچ حق انتخابی نداری دیگه !!!!
    بعد همه خوابگاه هایی که تو لیست بورس دانشگاست آدرسش توی میلانه، یعنی مثلا من از Lecco باید بیام میلان هر روز !؟ نمیشه که آخه ....
    ممنون میشم راهنماییم کنید
    خوابگاه های LECCO
    http://www.residenze.polimi.it/?f=4

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    خوابگاه های LECCO
    http://www.residenze.polimi.it/?f=4
    سلام
    آره ممنون دیده بودم اینا رو، ولی این ها تو لیست خوابگاه هایی که با بورس می دند نیست
    یا شاید اون لیست کامل نباشه ...

Member
    رشته و دانشگاه
    مکانیک جامدات - دانشگاه گیلان

نقل قول نوشته اصلی توسط s.seifi نمایش پست ها
    سلام
    آره ممنون دیده بودم اینا رو، ولی این ها تو لیست خوابگاه هایی که با بورس می دند نیست
    یا شاید اون لیست کامل نباشه ...
    اتفاقا اینا خوابگاه هایی هستند که به کسایی می دن که بهشون بورس تعلق گرفته. طبق ایمیلی که به من زدن و تو پسا های قبلی گذاشتم احتمال اینکه به ما برسه کمه.
    Arta

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    اتفاقا اینا خوابگاه هایی هستند که به کسایی می دن که بهشون بورس تعلق گرفته. طبق ایمیلی که به من زدن و تو پسا های قبلی گذاشتم احتمال اینکه به ما برسه کمه.

چه میدونم والا !!! نقل قول ها زیاده، اون ها هم که حساب کتاب ندارن آخه هر جا یه چی نوشتند...
    فکر می کنم تنها چارش زمان باشه ...
    شاد باشید

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

4 هفته پیش من میل زدم و جواب اینطوری دادن. گفتم بذارم تا شما هم ببینید و در جریان باشید:

All the students that apply for a Master of Science course are automatically considered for a scholarship based on merit, whose results will be published in the month of May. If you are awarded a scholarship, you will be also assigned an accommodation.

Also, if you aren’t awarded a scholarship, by the end of May there will be a link on the Polimi website where you’ll be able to apply to register for a place in one of the Politecnico residences.

Junior Member

سلام دوستان عزيز
    كسي در مورد خوبگاه دادن به افراد متاهل اطلاعاتي داره؟ سفارت كه ميگه اصلا به همراه (همسر) ويزا نمي دن،ولي يكي از دوستان ميگفت،امكانش هست،كسي در اين زمينه اطلاعاتي نداره؟
    اگه راهنماي بدين ممنون مي شم.

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

دانشگاه میلان امروز میل زده که خوابگاه ها ی Lecco فقط به کسایی که اسکالرشیپ گرفتند تعلق می گیره. فکر کنم بیش از پیش به DSU نیاز پیدا کردیم.

Junior Member

دوستان قدیمیتر این فروم (مثل آقارضای یک که عموما خود سوال میپرسند و خود پاسخ میدهند) و احتمالا دوستان جدیدتر که درمورد خوابگاهها جستجو کردن، اگه امکان داره تحلیلی از خوابگاهها چیزی بیشتر از اطلاعات کلی موجود در سایت مرتبط ارایه دهند ممنون میشم
    مسایلی که تاثیرگذار در انتخابمون میتونه باشه (و احتمالا اکنون مورد توجه عموم ما نیست)

Member
    رشته و دانشگاه

Due to the huge number of incoming students and the comparatively “tiny” availabilities at our residences, I’m afraid that only UniverLecco scholarship recipients will receive an accommodation offer. Since at the moment our residences cannot even cover the number of the incoming UniverLecco recipients, we’re looking for new places: it will be my commitment to offer accommodation at reasonable rates to every UniverLecco recipient by the end of July.
    بچه ها اینجا منظورش از recipients کسایی هستش که بورس گرفتن دیگه؟
    Arta

Member
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arta_irsma نمایش پست ها
    Due to the huge number of incoming students and the comparatively “tiny” availabilities at our residences, I’m afraid that only UniverLecco scholarship recipients will receive an accommodation offer. Since at the moment our residences cannot even cover the number of the incoming UniverLecco recipients, we’re looking for new places: it will be my commitment to offer accommodation at reasonable rates to every UniverLecco recipient by the end of July.
    بچه ها اینجا منظورش از recipients کسایی هستش که بورس گرفتن دیگه؟
    خودم فهمیدم
    We will not offer accommodation but to UniverLecco scholarship recipients. I’m afraid that, being a self-supporting student, you will not be offered a place.
    Arta

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)