صفحه 23 از 73 نخستنخست ... 131415161718192021222324252627282930313233 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 230 , از مجموع 726

موضوع: خوابگاه های پلی تکنیک میلان

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

شماها واسه کی بلیط گرفتین؟
    من 17 سپتامبر بلیط دارم
    با این وضع اگه خوابگاه ندن باید واسه خونه زودتر بریم.دوست من کومو و الان یه ماه دنبال خونست ولی پیدا نکرده...
    امكانش هست از دوستتون بخوايد در مورد خوابگاهاي كومو سوال بپرسن؟ اصلا ميدن يا نميدن؟؟ راستش من زود بليط گرفتم براي 25 آگوست چون فكر مي كردم از اول سپتامبر بتونم خوابگاه داشته باشم! اما فعلا كه همه ي برنامه هامون گير خوابگاهه! حتي براي چنر روز اول هم هتلي جايي رزرو نكردم! كه اونم روز به روز گرونتر ميشه اگه رزرو نكنم.

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer engineering - Software

نقل قول نوشته اصلی توسط mona_m276 نمایش پست ها
    شماها واسه کی بلیط گرفتین؟
    من 17 سپتامبر بلیط دارم
    با این وضع اگه خوابگاه ندن باید واسه خونه زودتر بریم.دوست من کومو و الان یه ماه دنبال خونست ولی پیدا نکرده...
    من 6 سپتامبر میرم
    این دوستتون 1ماه هنوز نتونسته خونه پیدا کنه ؟!!!
    با این اوضا ما باید کارتون خواب بشیم که
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sajad_m نمایش پست ها
    من 6 سپتامبر میرم
    این دوستتون 1ماه هنوز نتونسته خونه پیدا کنه ؟!!!
    با این اوضا ما باید کارتون خواب بشیم که
    من که تو صف کارتونم :دی
    ولی جدا وضع خونه خوب نیست
    چون یه خوابگاهو خراب کردن و همه دنبال خونن

Junior Member

بچه ها واقعا هیچ خبری از خوابگاه نشد؟!! من یه کوچولو دارم نگران میشم! البته فقط یه کوچولو :دی
    اگه کسی خبری گرفت ما رو هم در جریان بذاره
    ممنون

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط arashsvt نمایش پست ها
    بچه ها واقعا هیچ خبری از خوابگاه نشد؟!! من یه کوچولو دارم نگران میشم! البته فقط یه کوچولو :دی
    اگه کسی خبری گرفت ما رو هم در جریان بذاره
    ممنون
    من به 5میل مختلف برای خوابگاه میل زدم و پرسیدم چطور باید رزرو کنیم هیچ کدوم جواب ندادن
    A man does what he must - in spite of personal consequences, in spite of obstacles and dangers and pressures - and that is the basis of all human morality
    Winston Churchill

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    مرمت و احیاء بناها و بافت های تاریخی،دانشگاه هنر اصفها

نمی دونم من راه رو اشتباه رفتم یا واقعا به همین آسونی بود ، دارم مطمئن می شم که من اشتباه کردم، من اون پی در افی که چند وقت پیش یکی از دوستان لینکش و گذاشته بود باز کردم(http://www.residenze.polimi.it/uploa...ons.pdf)بعد توی قسمت Students requesting admission for the first time روی لینک Go to booking accommodation online] کلیک کردم رفت توی صفحه ای که reserve accomodation داشت به ترتیب مراحل توضیح داده شده رفتم و رزرو کردم،بعد یه میل واسم اومد که باید تا تاریخ 26 /06/2011 ، 400 یورو بابت پیش پرداخت به شماره حساب داده شده واریز کنم،نمی دونم درسته یا نه،این همون خوابگاه هایی که تو سایت دانشگاه هست که من Casa dello Studente Leonardo da Vinci. رو انتخاب کردم،فقط گرونه،شماها هم منظورتون همین خوابگاه هاست یا چیز دیگست؟به منم بگین لطفا.ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط sanamnasiri نمایش پست ها
    نمی دونم من راه رو اشتباه رفتم یا واقعا به همین آسونی بود ، دارم مطمئن می شم که من اشتباه کردم، من اون پی در افی که چند وقت پیش یکی از دوستان لینکش و گذاشته بود باز کردم(http://www.residenze.polimi.it/uploa...ons.pdf)بعد توی قسمت Students requesting admission for the first time روی لینک Go to booking accommodation online] کلیک کردم رفت توی صفحه ای که reserve accomodation داشت به ترتیب مراحل توضیح داده شده رفتم و رزرو کردم،بعد یه میل واسم اومد که باید تا تاریخ 26 /06/2011 ، 400 یورو بابت پیش پرداخت به شماره حساب داده شده واریز کنم،نمی دونم درسته یا نه،این همون خوابگاه هایی که تو سایت دانشگاه هست که من Casa dello Studente Leonardo da Vinci. رو انتخاب کردم،فقط گرونه،شماها هم منظورتون همین خوابگاه هاست یا چیز دیگست؟به منم بگین لطفا.ممنون
    شما میلان هستید! احتمالا درست انجام دادید. من کومو هستم و تولیست خوابگاها نیست!

من به 5میل مختلف برای خوابگاه میل زدم و پرسیدم چطور باید رزرو کنیم هیچ کدوم جواب ندادن
    انگار كلاً تعطيل كردن! به منم جواب ندادن اصلاً. از دوستان كسي هست كومو باشه بتونه آمار بگيره كه اوضاع از چه قراره؟ يا اگه كسي بتونه زنگ بزنه باهاشون صحبت كنه خيلي بهتره.
    يك عدد كارتون تلويزيون هم به وسايلم بايد اضافه كنم!!!!

Member kazhal آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    معماری

نقل قول نوشته اصلی توسط ghaderi_civil نمایش پست ها
    انگار كلاً تعطيل كردن! به منم جواب ندادن اصلاً. از دوستان كسي هست كومو باشه بتونه آمار بگيره كه اوضاع از چه قراره؟ يا اگه كسي بتونه زنگ بزنه باهاشون صحبت كنه خيلي بهتره.
    يك عدد كارتون تلويزيون هم به وسايلم بايد اضافه كنم!!!!
    دوست عزیز کمی حوصله کن. 2 روز پیش که تعطیل بودن. منم براشون ایمیل داده بودم و الان دیدم که جوابمو دادن.
    این خابگاههیی که الان گذاشتن رزرو طبق گفته دوستانی که چک کردن ماله لئو هستن همش. من دلیلش رو از ولکام دسک هفته پیش پرسیدم و بهم گفتن علت اینه که اونا (لکو) سیستم رزرو آنلاین ندارن!!!!!!! و اینکه برای جاهای جدید هنوز قرارداد نبستن!!! مسخره س اما خوب اینو به من گفتن.

دوستان کسی هاستل ماستلی جایی چیزی برای روز اول که میرسه رزرو کرده؟ به منم بگید لطفا چگونه؟؟؟ ممنونممممممم

ApplyAbroad Veteran
    sajad_m آواتار ها
    رشته و دانشگاه

نقل قول نوشته اصلی توسط kazhal نمایش پست ها
    دوست عزیز کمی حوصله کن. 2 روز پیش که تعطیل بودن. منم براشون ایمیل داده بودم و الان دیدم که جوابمو دادن.
    این خابگاههیی که الان گذاشتن رزرو طبق گفته دوستانی که چک کردن ماله لئو هستن همش. من دلیلش رو از ولکام دسک هفته پیش پرسیدم و بهم گفتن علت اینه که اونا (لکو) سیستم رزرو آنلاین ندارن!!!!!!! و اینکه برای جاهای جدید هنوز قرارداد نبستن!!! مسخره س اما خوب اینو به من گفتن.

دوستان کسی هاستل ماستلی جایی چیزی برای روز اول که میرسه رزرو کرده؟ به منم بگید لطفا چگونه؟؟؟ ممنونممممممم
    من کومو الان رزرو کردم، داشتم 1خوابه میگرفتم در کمتر از 1 دقیقه که برای آپلود کپی پاس طول کشید یکی رزرو کرد(از کندی اینترنت تازه 256k) ، بالاخره یه اتاق تو خونه 3خوابه رزرو کردم فقط امیدوارم هم خونه ای تمیز گیرم بیاد چون من وسواسیم

باید 100 یورو به حساب خوابگاه واریز کنیم به اسم خودمون ولی تو ایران این کار امکان پذیر نیست، کسی راه حلی داره ؟
    ویرایش توسط sajad_m : June 20th, 2011 در ساعت 02:48 PM
    Winston Churchill

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)