صفحه 5 از 73 نخستنخست 12345678910111213141555 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 50 , از مجموع 726

موضوع: خوابگاه های پلی تکنیک میلان

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmalekirad نمایش پست ها
    من هر چی پر میکنم میگه codice fiscale درست نیست. هم با فاصله که مینویسمش هم بی فاصله. کار خاصی باید بکنم؟
    این مشکل حل شد.

Junior Member

برای خوابگاه همون ثبت نام بورس DSU کافیه یا باید مجددا واسش ثبت نام کرد ؟ (منظورم گزینه ی سوم تو فرم on-line هست ) .

نقل قول نوشته اصلی توسط arzhang نمایش پست ها
    برای خوابگاه همون ثبت نام بورس DSU کافیه یا باید مجددا واسش ثبت نام کرد ؟ (منظورم گزینه ی سوم تو فرم on-line هست ) .
    فک کنم اونم باید پر کنیم، اما من نتونستم، چون خوابگاههایی که که متونیم انتخاب کنیم 5تان، هیچکدومم تو شهری که من هتسم نبودن.

Junior Member

من هرچی لوگین می کنم error می ده.با همون user va password پروفایل رو باید وارد کرد؟
    نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    من پر کردم خوابگاه رو هم انتخاب کردم!!!

نقل قول نوشته اصلی توسط Samane s نمایش پست ها
    من هرچی لوگین می کنم error می ده.با همون user va password پروفایل رو باید وارد کرد؟
    نه اول باید register کنی یه فرم هست که باید پرش کنی و توش codice fiscale رو ازت میخواد، اونو که پر کنی یه شماره بهت میده و تو مرحله ی بعد میخواد که پسوردتو تعیین کنی، با اون شماره میشه log in بشی.

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmalekirad نمایش پست ها
    نه اول باید register کنی یه فرم هست که باید پرش کنی و توش codice fiscale رو ازت میخواد، اونو که پر کنی یه شماره بهت میده و تو مرحله ی بعد میخواد که پسوردتو تعیین کنی، با اون شماره میشه log in بشی.
    مرسی.اما اصلا صفحه اش بالا نمی یاد. قبل از مرحله وارد کردن user va pass این error رو می ده Errore di sistema.

Senior Member hsnkh7 آواتار ها

برای رزرو خوابگاه از طریق DSU (گزینه سوم) یکم که جلو میریم یه پیغام میده به این قرار:

you are choosing to book an accommodation fee.
    proceed with the booking on the space only if you have not already filled out the application for the grant of a right to university study
    are you sure you want to proceed?
    که داره میگه اگر برای DSU اقدام کردید اینو دیگه جلوتر نرین...
    ------------
    لطفا یکی که میدونه مراحل چیه یه توضیح کامل بده...
    1. الآن ما برای خوابگاه همون DSU رو پر کنیم کافیه؟
    2. ظاهرا کلی طول میکشه تا تکلیف DSU معلوم شه... خوب با این حساب تو این مدت برای مسکن بچه ها چکار کنن بهتره؟
    -- دیگه نیستم٬ خوبی بدی دیدین حلال کنین. خداحافظ همگی

Junior Member

من از helpdesk سوال کردم در مورد رزرو خوابگاه، این و جواب دادن که تا 25/07/2010 این پول باید به حساب دانشگاه ریخته بشه. برای کسی هم مورد مشابه پیش اومده؟
    take note of your reservation request. We inform you that to give effect to his request is essential to carry out by 25/07/2010:

* Payment of € 350 under the deposit and € 350.00 in respect of the first month through bank transfer to Milan Polytechnic IT34T0569601620000001600X69 IBAN code (only for payments from abroad Poso Swift code IT22).
    * The inclusion of the receipt of payment in our form available at www.residenze.polimi.it - Accommodation booking - Confirmation of booking accommodation.

26/07/2010 From the day in the absence of data relating to the payment your reservation will be canceled automatically.

Finished entering the data will receive payment within 72 hours, via email, a confirmation of your reservation. If within that period will not receive any e-mail, We urge you to contact the Politecnico di Milano Helpdesk.Residenze @ polimi.it.

fبچه ها کسی تا حالا تونسته تو کومو خوابگاه رزرو کنه؟ من که هیچ خوابگاهی تو لیستی که تو فرم رزرو خوابگاهه تو کومو پیدا نکردم.

Junior Member

take note of your reservation request. We inform you that to give effect to his request is essential to carry out by 25/07/2010: (اینم نمیفهمم چرا his request گفته)

میشه وضعیتت رو شرح بدی؟ آخه گفتی سوال پرسیدم (نگفتی که چه سوالی پرسیدم) و اون تو حرفاش گفته your reservation...

اگه یه خوابگاهی رو انتخاب و رزرو کردی که طبیعیه گفته پول یک ماه رو بده اسمت رو ثبت کنیم
    اگه آره سوال من اینه که فرم دی اس یو رو هم پر کردی یانه ؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)