صفحه 6 از 73 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 726

موضوع: خوابگاه های پلی تکنیک میلان

Junior Member

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط sm.fm2072 نمایش پست ها
    take note of your reservation request. We inform you that to give effect to his request is essential to carry out by 25/07/2010: (اینم نمیفهمم چرا his request گفته)

میشه وضعیتت رو شرح بدی؟ آخه گفتی سوال پرسیدم (نگفتی که چه سوالی پرسیدم) و اون تو حرفاش گفته your reservation...

اگه یه خوابگاهی رو انتخاب و رزرو کردی که طبیعیه گفته پول یک ماه رو بده اسمت رو ثبت کنیم
    اگه آره سوال من اینه که فرم دی اس یو رو هم پر کردی یانه ؟
    ببخشید،این ایمیل رو بعد از تکمیل فرم رزرو خوابگاه دریافت کردم. نه هنوز DSU رو پر نکردم. مگه اگه از این راه خوابگاه بگیریم، دیگه نمی شه برای dsu اقدام کرد؟؟؟؟

نقل قول نوشته اصلی توسط Samane s نمایش پست ها
    مرسی.اما اصلا صفحه اش بالا نمی یاد. قبل از مرحله وارد کردن user va pass این error رو می ده Errore di sistema.
    واسه این مشکل اگه یه بار وارد پروفایل پلیمی بشی و با exit خارج بشی مشکلت حل می شه

نقل قول نوشته اصلی توسط hsnkh7 نمایش پست ها
    برای رزرو خوابگاه از طریق DSU (گزینه سوم) یکم که جلو میریم یه پیغام میده به این قرار:

که داره میگه اگر برای DSU اقدام کردید اینو دیگه جلوتر نرین...
    ------------
    لطفا یکی که میدونه مراحل چیه یه توضیح کامل بده...
    1. الآن ما برای خوابگاه همون DSU رو پر کنیم کافیه؟
    2. ظاهرا کلی طول میکشه تا تکلیف DSU معلوم شه... خوب با این حساب تو این مدت برای مسکن بچه ها چکار کنن بهتره؟
    من فرم رو تا آخرین مرحله پر کردم اما تائید نکردم. فکر می کنم این فرم برای کسایی هست که موقع پر کردن DSU application خوابگاه رو انتخاب نکردن و می خوان کل بورس رو نقدی بگیرن و خودشون خوابگاه بگیرن... (البته این حدس منه و مطمئن نیستم) فرم دی اس یو رو که پر می کردم یه قسمت بود که می گفت accommodation می خواین یا نه که اگه تیک می خورد می شد از یه لیست خوابگاه مورد نظر رو انتخاب کرد،...

تا خوابگاه رو بدن 1-2 ماه طول می کشه... و باید جای دیگه موند، به welcome desk که زنگ زدم گفتن بهمون ایمیل بزن تا برای جا باهات هماهنگ کنیم... البته هنوز جواب ایمیل رو ندادن...

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    من فرم رو تا آخرین مرحله پر کردم اما تائید نکردم. فکر می کنم این فرم برای کسایی هست که موقع پر کردن DSU application خوابگاه رو انتخاب نکردن و می خوان کل بورس رو نقدی بگیرن و خودشون خوابگاه بگیرن... (البته این حدس منه و مطمئن نیستم) فرم دی اس یو رو که پر می کردم یه قسمت بود که می گفت accommodation می خواین یا نه که اگه تیک می خورد می شد از یه لیست خوابگاه مورد نظر رو انتخاب کرد،...

تا خوابگاه رو بدن 1-2 ماه طول می کشه... و باید جای دیگه موند، به welcome desk که زنگ زدم گفتن بهمون ایمیل بزن تا برای جا باهات هماهنگ کنیم... البته هنوز جواب ایمیل رو ندادن...
    منظورت از انتخاب خوابگاه تو فرم DSU، بخش condizione dello studente هست؟ اونجا کدومو باید انتخاب کنیم؟ یه سوال دیگه، شما که کمپس کومویی تو لیست خوابگاهها خوابگاهی از کومو نیست درسته؟ ما باید کدوم خوابگاهو انتخاب کنیم؟

یعنی ما که فرم DSU رو پر کردیم دیگه لازم نیست فرم درخواست خوابگاه رو پر کنیم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط babakmalekirad نمایش پست ها
    منظورت از انتخاب خوابگاه تو فرم DSU، بخش condizione dello studente هست؟ اونجا کدومو باید انتخاب کنیم؟ یه سوال دیگه، شما که کمپس کومویی تو لیست خوابگاهها خوابگاهی از کومو نیست درسته؟ ما باید کدوم خوابگاهو انتخاب کنیم؟
    موقع پر کردن فرم دی اس یو تو بخش preferenza di residenza ,واسه کومو Como via Pannillni رو انتخاب کنید که یکی از خوابگاه های کومو هست...

یعنی ما که فرم DSU رو پر کردیم دیگه لازم نیست فرم درخواست خوابگاه رو پر کنیم؟
    منم مطمئن نیستم! اینطوری حدس می زنم،

همون اول از صفحه اول که می خواید به دومی برید این پیغامو میده:
    stai scegliendo di prenotare un alloggio a pagamento procedi con la prenotazione dell'alloggio solo se non hai già compilato la domanda relativa a benefici del DSU
    به این معنی که:

you are choosing to book an accommodation, payment proceeds to the reservation only if you have not already completed the application for benefits of DSU

Member chormang آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Politecnico di Milano

بچه ها کسی از welcome desk نپرسیده به هر حال ما تکلیفمون چیه واسه خوابگاه...اینجوری که مهسا خانم میگند یعنی ما تا 2 ماهه دیگه که نتایج این بورس معلوم میشه نمیتونیم خوابگاه انتخاب کنیم...یعنی اون موقع خوابگاه به ما میرسه...از این سردرگمی و بیخیالی این ایتالیایی ها دارم دیوونه میشم.2 ماهه دیگه باید اونجا باشیم هنوز نمیدونیم شب رو کجا میخوابیم....ظاهرا به محض رسیدن باید فعلاً فکر یه هتل باشیم...

نقل قول نوشته اصلی توسط chormang نمایش پست ها
    بچه ها کسی از welcome desk نپرسیده به هر حال ما تکلیفمون چیه واسه خوابگاه...اینجوری که مهسا خانم میگند یعنی ما تا 2 ماهه دیگه که نتایج این بورس معلوم میشه نمیتونیم خوابگاه انتخاب کنیم...یعنی اون موقع خوابگاه به ما میرسه...از این سردرگمی و بیخیالی این ایتالیایی ها دارم دیوونه میشم.2 ماهه دیگه باید اونجا باشیم هنوز نمیدونیم شب رو کجا میخوابیم....ظاهرا به محض رسیدن باید فعلاً فکر یه هتل باشیم...
    والا چرمنگ جان، من که از wecome deske کومو پرسیدم بهم گفت که بهمون Email بزن بررسی میکنیم زمانو ایناشم که پرسیدم چیزی نگفت. من که فک میکنم 6 7 روز اولو باید تو هتل بمونیم که اونم اندازه کرایه ی یه ماهمون خرجشه اما ظاهراً راه دیگه ای نداریم.

والا چرمنگ جان، من که از wecome deske کومو پرسیدم بهم گفت که بهمون Email بزن بررسی میکنیم زمانو ایناشم که پرسیدم چیزی نگفت. من که فک میکنم 6 7 روز اولو باید تو هتل بمونیم که اونم اندازه کرایه ی یه ماهمون خرجشه اما ظاهراً راه دیگه ای نداریم.
    من تقریبا با همه جا هم تماس گرفتم و هم ایمیل زدم که همگی گفتن باید با welcome هماهنگ کنیم، دیروز زنگ زدم به شماره ای واسه خوابگاه های کومو داده بودن، که ببینم چطوری باید جا رزرو کنیم اونم گفت به welcome ایمیل بزن، و اینم گفت که چون این روزا خیلی ایمیل می گیرن واسه خوابگاه ممکنه دیر جواب بدن...

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)