صفحه 7 از 73 نخستنخست 123456789101112131415161757 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 726

موضوع: خوابگاه های پلی تکنیک میلان

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    من تقریبا با همه جا هم تماس گرفتم و هم ایمیل زدم که همگی گفتن باید با welcome هماهنگ کنیم، دیروز زنگ زدم به شماره ای واسه خوابگاه های کومو داده بودن، که ببینم چطوری باید جا رزرو کنیم اونم گفت به welcome ایمیل بزن، و اینم گفت که چون این روزا خیلی ایمیل می گیرن واسه خوابگاه ممکنه دیر جواب بدن...
    اونجوری که welcome desk بهم گفت، فک میکنم که سیستمشون اینجوریه که هر کی خوابگاه میخواد باید ایمیل بزنه مبنی بر اینکه من متقاضی خوابگاهم. چون چند وقت پیش برام یه ایمیل اومد که: اگه میخوای enroll کنی بهمون بگو اگه خوابگاهم میخوای بهمون بگو. منم جواب دادم که میامو میخوام. بعدش که زنگ زدم گفتن که ایمیل بزن، گفتم زدم گفت پس بررسی میکنیم.

Junior Member

من در ایمیلی که برای رزرو خوابگاه گرفتم(گزینه 3 رو پر کردم)، یه فرم دیگه باید پرکنم(گزینه 4).اونجا CRO می خواهد،کسی می دونه این چیه؟

نمی دونم آیا همه ایمیل مربوط به خوابگاه رو از welcome desk دریافت کردند یا نه. برای کومو 3 تا خوابگاه رو لیست کرده بودن توی ایمیل و شرایط و قیمت واسه گرفتن خوابگاه هم اومده بود. مشکلی که هست اینه که همه خوابگاه ها 1 ساله هست قراردادشون و نمی شه مثلا برای یک ماه اجارشون کرد... من برای دی اس یو اقدام کردم و تا جایی که می دونم خوابگاه رو تا اکتبر بهم نمی دن... تو این یک ماهی که ایتالیا هستم نمی دونم باید برای جا چه کار کنم! آیا تو میلان خوابگاهی هست که بشه برای 1-2 ماه اجارش کرد؟ یا آیا می شه یک خونه یا اتاق برای این مدت گرفت؟

Member
    رشته و دانشگاه
    Automation Engineering - PoliMi

نمی دونم آیا همه ایمیل مربوط به خوابگاه رو از welcome desk دریافت کردند یا نه. برای کومو 3 تا خوابگاه رو لیست کرده بودن توی ایمیل و شرایط و قیمت واسه گرفتن خوابگاه هم اومده بود. مشکلی که هست اینه که همه خوابگاه ها 1 ساله هست قراردادشون و نمی شه مثلا برای یک ماه اجارشون کرد... من برای دی اس یو اقدام کردم و تا جایی که می دونم خوابگاه رو تا اکتبر بهم نمی دن... تو این یک ماهی که ایتالیا هستم نمی دونم باید برای جا چه کار کنم! آیا تو میلان خوابگاهی هست که بشه برای 1-2 ماه اجارش کرد؟ یا آیا می شه یک خونه یا اتاق برای این مدت گرفت؟
    كومو هستي؟

جا كه آره زياد هست.... يه چيزي هم هست معروف شده به bnb (به عبارتي bed and breakfast ) كه مثلاً يكي يه اتاق تو خونش اضافه داره، اجاره ميده براي مدت محدود با صبحانه. كلاً اما بهتره كه چند نفر بشين از اينجا و با هم يه جا بگيرين... چه هتل، هاستل، اتاق، خونه يا هرجور جاي موندن ديگه چون هم مزيتش اينه كه خيلي ارزونتر تموم ميشه هم اينكه اگه بخواي مثلاً جاي ارزون بري و هم اتاقي داشته باشي بهتره كه لااقل يه مقدار بشناسيش و غريبه نباشه(بخاطر مسائل امنيتي). تو ايام شروع ترم هتل و جا هر جور محل اقامتي گرونترنين قيمت سال را داره تقريبا كه هرچي بيشتر باشيد و اتاق تعداد تخت بيشتر داشته باشه ارزونتر ميشه... (مثلاً اينطوري ميشه شبي 20 يورو اما تكي فكر نكنم 60-70 يورو كمتر گير بياد)

نقل قول نوشته اصلی توسط digipars نمایش پست ها
    كومو هستي؟

جا كه آره زياد هست.... يه چيزي هم هست معروف شده به bnb (به عبارتي bed and breakfast ) كه مثلاً يكي يه اتاق تو خونش اضافه داره، اجاره ميده براي مدت محدود با صبحانه. كلاً اما بهتره كه چند نفر بشين از اينجا و با هم يه جا بگيرين... چه هتل، هاستل، اتاق، خونه يا هرجور جاي موندن ديگه چون هم مزيتش اينه كه خيلي ارزونتر تموم ميشه هم اينكه اگه بخواي مثلاً جاي ارزون بري و هم اتاقي داشته باشي بهتره كه لااقل يه مقدار بشناسيش و غريبه نباشه(بخاطر مسائل امنيتي). تو ايام شروع ترم هتل و جا هر جور محل اقامتي گرونترنين قيمت سال را داره تقريبا كه هرچي بيشتر باشيد و اتاق تعداد تخت بيشتر داشته باشه ارزونتر ميشه... (مثلاً اينطوري ميشه شبي 20 يورو اما تكي فكر نكنم 60-70 يورو كمتر گير بياد)
    بله من کومو هستم...
    ارزون ترین هاستل یکنفره که پیدا کردم 26 یورو بود روزی... چند نفره تا 15 یورو هم پیدا می شد... از کسایی که اونجا هستن شنیده بودم قبل اینکه خوابگاه دی اس یو رو بدن بهشون تو یه خوابگاه دیگه موندن!

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

فکر میکنم لازمه که یکی از امکانات بعضی خوابگاه هارو به دوستان یادآوری کنم.
    اینکه ساکنین خوابگاه میتونن مهمونشون رو در مهمانسرای خوابگاه اسکان بدن، "Guest Service"
    شبی 15-20 یورو تو ذهنمه! (مطمئن نیستم) ببینید کدوم یکی از خوابگاه ها این سرویس رو داره، با ایمیل ازشون بپرسید هزینش رو، بعد یه ایرانی حتماً تو خوابگاه پیدا میکنیم.
    Sadegh_CPU هم به عنوان یه سکنه خوابگاهی، اگه نظرشو اینجا بگه که دیگه خیلی خوب میشه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط halandoon نمایش پست ها
    فکر میکنم لازمه که یکی از امکانات بعضی خوابگاه هارو به دوستان یادآوری کنم.
    اینکه ساکنین خوابگاه میتونن مهمونشون رو در مهمانسرای خوابگاه اسکان بدن، "Guest Service"
    شبی 15-20 یورو تو ذهنمه! (مطمئن نیستم) ببینید کدوم یکی از خوابگاه ها این سرویس رو داره، با ایمیل ازشون بپرسید هزینش رو، بعد یه ایرانی حتماً تو خوابگاه پیدا میکنیم.
    Sadegh_cpu هم به عنوان یه سکنه خوابگاهی، اگه نظرشو اینجا بگه که دیگه خیلی خوب میشه.
    ببینید ، بعضی از خوابگاهها نگهبان داره و بعضیا نداره ، اونهایی که نگهبان نداره که راحت میتونید مهمون بیارید اتاقتون و شب بمونه .
    یه سری از خوابگاهها خوسوسی هست و هر کسی میتونه انجا اتاق بگیره ،فقط قبلش هماهنگی میخاد .....
    این که بشه ی نفر رو به عنوانه مهمان دوات کرد رو هم تاید میکنم که تا انجا که من میدونم شبی حدود 15 اورو هست اما اینکه این دوات کردن و گرفتنه اتاق چه شرایطی داره رو نمیدونم !
    ویرایش توسط rm_cpu : August 2nd, 2010 در ساعت 02:25 PM
    goodbye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    ببینید ، بعضی از خوابگاهها نگهبان داره و بعضیا نداره ، اونهایی که نگهبان نداره که راحت میتونید مهمون بیارید اتاقتون و شب بمونه .
    یه سری از خوابگاهها خوسوسی هست و هر کسی میتونه انجا اتاق بگیره ،فقط قبلش هماهنگی میخاد .....
    این که بشه ی نفر رو به عنوانه مهمان دوات کرد رو هم تاید میکنم که تا انجا که من میدونم شبی حدود ۱۵ اورو هست اما اینکه این دوات کردن و گرفتنه اتاق چه شرایطی داره رو نمیدونم !
    من به این خوابگاه های خصوصی هم ایمیل زدم، جواب دادن که جا ندارن دیگه...

در مورد اینکه تا زمانی که نتایج دی اس یو بیاد و خوابگاه بهمون بدن می شه تو یه خوابگاه دیگه موند یا نه پرسیدم، اینم جوابشون:
    you have to wait until the result of the DSU scholarship are pubblished. Before that date we can't do anything.

Andrea Apollonio
    Area Servizi Residenziali

ApplyAbroad Champion
    halandoon آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Mechanical Engineering

در مورد اینکه تا زمانی که نتایج دی اس یو بیاد و خوابگاه بهمون بدن می شه تو یه خوابگاه دیگه موند یا نه پرسیدم، اینم جوابشون:
    خوب وقتی مهمان یک دانشجو باشید در اون مهمان سرای مجزا این قضیه فرق میکنه.
    That is not your aptitude that is your attitude that make your altitude.
    For a greater goal, Sacrifices must be made.
    As you sow, so shall you reap

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)