صفحه 73 از 73 نخستنخست ... 236364656667686970717273
نمایش نتایج: از شماره 721 تا 726 , از مجموع 726

موضوع: خوابگاه های پلی تکنیک میلان

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

سلام به همه من خودم تازه دارم میرم تازه هم توی این سایت عضو شدم
    ولی یه سایت فوقلاده مال یه بنگاه رو میدم که هر وقت میرم از قبل از اینجا یه اپرتمان حالا برای 1 ماه 2 ماه جلو جلو رزرو میکنم خوبیش اینه بازه مالی که میخوایم مشخص میکنی
    https://www.spotahome.com/milan?budget=169-471
    لذت ببرید

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    با سلام. دوستان ببخشین سوالمو اینجا میپرسم، جای دیگه پیدا نکردم.
    می خواستم بپرسم دانشگاه های پلی تکنیک میلان و تورین خوابگاه دارن یا نه؟ تو یه سایت دیدم نوشته بود در کل تو ایتالیا خوابگاه نداریم و باید خونه اجاره کنیم و ...
    کسی اطلاع داره از این موضوع؟ تو سایت خود داشنگاه مثل اینکه چیزی ننوشته بودن
    قربان شما.
    سوالتون رو از تاپیک شانس پذیرش آوردم اینجا چون نامرتبط با موضوع بود.
    در کل ایتالیا خوابگاه نیست!
    من پلیمی هستم نصف بیشتر بچه هامون الان تو خوابگاه های دانشگاه هستن.
    http://www.residenze.polimi.it/index.php?id=47&L=1
    اون بالا قسمت residences میتونید کمپ تون رو مشخص کنید. این پیجی که بالا باز میکنید مربوط به لئوناردو و بویزا هست.
    اگر بخواید خوابگاه با تخفیف از طرف dsu بهتون تعلق بگیره باید تمکن مالیتون رو خیلی ضعیف معرفی کنید. بچه ها همه بورس شامل حالشون شد ولی اگر میخواید خوابگاه با تخفیف هم شامل حالتون بشه باید رتبه تون که توسط ایزه اعلام میشه بالا باشه. بعد به این شکل خوابگاه بهتون میدن سالی 2000 و خورده ایی، دقیقش خاطرم نیست. که دیگه واقعا خیلی ارزونه.
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member pouyappn3584 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    مهندسی مکانیک، دانشگاه تبریز

نقل قول نوشته اصلی توسط majjiid نمایش پست ها
    قربان شما.
    سوالتون رو از تاپیک شانس پذیرش آوردم اینجا چون نامرتبط با موضوع بود.
    در کل ایتالیا خوابگاه نیست!
    من پلیمی هستم نصف بیشتر بچه هامون الان تو خوابگاه های دانشگاه هستن.
    http://www.residenze.polimi.it/index.php?id=47&L=1
    اون بالا قسمت residences میتونید کمپ تون رو مشخص کنید. این پیجی که بالا باز میکنید مربوط به لئوناردو و بویزا هست.
    اگر بخواید خوابگاه با تخفیف از طرف dsu بهتون تعلق بگیره باید تمکن مالیتون رو خیلی ضعیف معرفی کنید. بچه ها همه بورس شامل حالشون شد ولی اگر میخواید خوابگاه با تخفیف هم شامل حالتون بشه باید رتبه تون که توسط ایزه اعلام میشه بالا باشه. بعد به این شکل خوابگاه بهتون میدن سالی 2000 و خورده ایی، دقیقش خاطرم نیست. که دیگه واقعا خیلی ارزونه.
    موفق باشید.
    ممنون از جوابتون. اگه از بورس استانی بهمون خوابگاه تعلق نگیره فقط با خود بورس تحصیلی دانشگاه میتونم خوابگاه بگیرم، نه؟
    راستی بورس های دانشگاه های پولیمی و پولیتو چن تا هستن؟ سخته گرفتنش؟ راحته؟ به چه کسایی تعلق میگیره؟ (سوالم بی ربط به این فروم هست ولی باز جواب بدین ممنون میشم)

Senior Member majjiid آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط pouyappn3584 نمایش پست ها
    ممنون از جوابتون. اگه از بورس استانی بهمون خوابگاه تعلق نگیره فقط با خود بورس تحصیلی دانشگاه میتونم خوابگاه بگیرم، نه؟
    راستی بورس های دانشگاه های پولیمی و پولیتو چن تا هستن؟ سخته گرفتنش؟ راحته؟ به چه کسایی تعلق میگیره؟ (سوالم بی ربط به این فروم هست ولی باز جواب بدین ممنون میشم)
    خواهش میکنم.
    بله خوابگاه رو به صورت آزاد هم میتونید بگیرید.
    اونم یه ددلاینی داره قبل از اینکه ترم تحصیلیتون شروع بشه، میتونید براش اقدام کنید. ولی اگر به این شکل خوابگاه بخواید بگیرید (منظورم بدون تخفیف هست) زیاد لطفی نداره. چون با همون هزینه میتونید بیرون خونه گیر بیارید و حق انتخاب بیشتری دارید.
    رو 4000 و 4000 و خورده ایی در سال حساب کنید. بچه ها امسال تقریبا همه گرفتن. بجز یک نفری که داستانش طولانیه. اونم یکمی مقصر خودش بوده و یکمی هم سفارت.
    برا اطلاعات بیشتر فروم مربوطه رو بخونید. کامل اطلاعات دستتون میاد.
    http://www.applyabroad.org/forum/sho...DB%8C%D8%AF%29
    موفق باشید.
    مرده گان اين سال عاشق‌ترين زنده گان بوده‌اند.

Junior Member nsdido آواتار ها

سلام دوستان وقت بخیر
    من میخوام امسال برای پلی تکنیک میلان اقدام کنم. وضعیت خوابگاه جچوریه چند درصد امکان هست که بهم بورسیه تعلق بگیره برای خوابگاه ؟ بورسیه استانی فقط خوابگاه میده؟!

Junior Member

با سلام. دوستان من بشکل خیلی ضروری دنبال کسی میگردم که دانشگاه University Cattolica del Sacro Cuore
    Università Cattolica del Sacro Cuore
    مشغول به تحصیل باشه. یک سوال خیلی حیاتی و ضروری دارم. ممنون میشم اگه کسی از دوستان رو میشناسین بهم معرفی کنین! خیلی ممنونم!

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)