صفحه 8 از 73 نخستنخست 12345678910111213141516171858 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 71 تا 80 , از مجموع 726

موضوع: خوابگاه های پلی تکنیک میلان

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

پیش فرض پاسخ : خوابگاه های پلی تکنیک میلان

بچه ها به نظر من ما باید هر چند نفر یه گروه بشیم تا Hostel رو Single رزرو نکنیم و بیشتر باشیم تا هزینش کمتر بشه.منظورم اینه که اتاق چند نفری رزرو کنیم.از همین الانم باید رزرو کنیم.من میگم افرادی که تو یه Campus هستند با همدیگه هماهنگ کنن. همین الان دوستای من که دارن میرن سوئد هماهنگ کردن یه اتاق 12 تخته بگیرن.کسایی که موافقن همینجا اعلام کنن.

سلام به همه دوستان
    کسی در مورد زمان و نحوه ثبت نام خوابگاه دانشجوهای دکتری با بورس اطلاع داره؟ چون ایمیل که میزنم جواب نمیدن. من کومو هستم.

نقل قول نوشته اصلی توسط Miladfox نمایش پست ها
    بچه ها به نظر من ما باید هر چند نفر یه گروه بشیم تا Hostel رو Single رزرو نکنیم و بیشتر باشیم تا هزینش کمتر بشه.منظورم اینه که اتاق چند نفری رزرو کنیم.از همین الانم باید رزرو کنیم.من میگم افرادی که تو یه Campus هستند با همدیگه هماهنگ کنن. همین الان دوستای من که دارن میرن سوئد هماهنگ کردن یه اتاق 12 تخته بگیرن.کسایی که موافقن همینجا اعلام کنن.
    کسایی که کمپس کومو هستن و مثل من برای دی اس یو اقدام کردن و تکلیف خوابگاهشون مشخص نیست لطفا پیغام خصوصی بدن...

Member
    رشته و دانشگاه
    Mech. Eng. Polimi

منم لکو هستم.به منم پیغام خصوصی بدید در صورت تمایل برای گرفتن Hostel.

سلام به همه دوستان
    کسی عکس هایی از خوابگاه های polimi بویژه کومو داره؟ منظورم چیزایی که توسایت هستن نیست.
    ممنون میشم اگه کسی بتونه اطلاعات بیشتری در اختیارمون بزاره.

Junior Member shahrzad_h24 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Iran,Ahvaz

سلام دوستان!
    توروخدا اگر کسی هست که واسه خوابگاه پول ریخته و کپی رو فرستاده واسشون به من اطلاع بده!!!!من کومو هستم
    Shahrzad

ApplyAbroad Hero

If you want a cheap place to stay in Milan take a look here : www.pensionatotrezzi.it
    goodbye forever

نقل قول نوشته اصلی توسط sadegh_cpu نمایش پست ها
    If you want a cheap place to stay in Milan take a look here : www.pensionatotrezzi.it
    Il Pensionato “Egidio Trezzi” dell’Opera Cardinal Ferrari Onlus è una struttura funzionale e accogliente, destinata a studenti di sesso maschile che arrivano a Milano per il loro percorso di apprendimento o perfezionamento.

این پانسیون فقط برای آقایون هست و شرایط خاصی هم داره:
    Il Pensionato è una struttura laica di ispirazione cristiana, con Ospiti di diversa provenienza e fede. Agli Ospiti è richiesta la condivisione del progetto educativo e la partecipazione alle attività interne.

The Pension is a secular Christian inspiration, with guests from different backgrounds and faith. Guests are required to share the educational project and participation in internal activities

ویرایش توسط halandoon : August 18th, 2010 در ساعت 11:44 PM دلیل: کلام مناسب

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط shahrzad_h24 نمایش پست ها
    سلام دوستان!
    توروخدا اگر کسی هست که واسه خوابگاه پول ریخته و کپی رو فرستاده واسشون به من اطلاع بده!!!!من کومو هستم
    سلام
    من کومو هستم ، پول ریختم و 15 فیش رو ایمیل کردم ... هنوز هم هیچ جوابی ندادن... چی شده مگه ؟؟؟؟

ApplyAbroad Hero

نقل قول نوشته اصلی توسط mahsa_999 نمایش پست ها
    Il Pensionato “Egidio Trezzi” dell’Opera Cardinal Ferrari Onlus è una struttura funzionale e accogliente, destinata a studenti di sesso maschile che arrivano a Milano per il loro percorso di apprendimento o perfezionamento.

این پانسیون فقط برای آقایون هست و شرایط خاصی هم داره:
    Il Pensionato è una struttura laica di ispirazione cristiana, con Ospiti di diversa provenienza e fede. Agli Ospiti è richiesta la condivisione del progetto educativo e la partecipazione alle attività interne.

The Pension is a secular Christian inspiration, with guests from different backgrounds and faith. Guests are required to share the educational project and participation in internal activities
    .
    اتفاقن چون فقط مردونه هست خیلی هم بهتره . شرایطش هم به همه آقایون میخوره , این مطلبی که با فونت ۱۲ گفتی هم خودم میدونستم و و اتفاهن میتونه جنبه مثبت باشه .
    الان خیلی ها هستن که باید هزینه ی خیلی زیادی برای هتل بدن و چه خوب که یک چنین جایی برای این افراد باشه.
    ویرایش توسط halandoon : August 18th, 2010 در ساعت 11:45 PM دلیل: کلام مناسب
    goodbye forever

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)