صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

موضوع: مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

Hybrid View

پست قبلی پست قبلی   پست بعدی پست بعدی
    Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

من تا چند وقت دیگه اعزام میشم. پدرم هم سابقه حضور در منطقه عملیاتی رو داره. البته سرباز بوده و پادگانشون در منطقه عملیاتی قرار داشت.

حالا سوالم اینه که برای اینکه از مدت زمان خدمتم کم بشه چه کارهایی باید انجام بدم؟ قبل اعزام باید برم دنبالش یا بعدش؟ چه مدارکی لازم داره و مراحلش چیه؟
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل کسر خدمت از طریق حضور پدر در منطقه عملیاتی

این سوال من هم هست ! ممنون می شم راهنماییمون کنید و آیا هنگام تحصیل میشه کاری انجام داد ؟
    پدر من 24 ماه از خدمتشون سوابقش هست ! برای گرفتن 50 ماه باید چه کار کنم ؟ هم دورهایی های پدرم گرفتن 50 ماه رو ! آیا باید شکایت کنم به جایی ؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

شكايت چيه اقا.يواش تر
    50ماه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه بابا.انقدر نيست. به ازاي هر يك ماه 18روز كسر ميشه. كه 24ماه ميشه432 روز كه حدود 14 يا 15ماه.
    شكايت هم لازم نيست.يه سر بري نظام وظيفه همه چيو برات توضيح ميدن.

سلام من 3 سال سابقه بسیج دانش آموزی عادی و 3 سال فعال دارم می تونم از کسری خدمت استفاده کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_bagheri نمایش پست ها
    سلام من 3 سال سابقه بسیج دانش آموزی عادی و 3 سال فعال دارم می تونم از کسری خدمت استفاده کنم؟
    علی الظاهر اگر عضویت شما کماکان ادامه داشته باشد می توانید استفاده کنید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

Junior Member

سلام توروخدا جواب بدید ببخشید من پدرم 27 ماه جبهه داره که 24 ماهش به عنوان خدمت سربازی بوده و 10 درصدم جانبازی داره حالا امروز رفتیم سپاه گفتن سربازیت 3 ماهه به جای 24 ماه در صورتی که پدرم همه ی این 24 ماه رو تو مناطق عملیاتی بوده، حالا باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید متولد سال 1372 هم هستم

نقل قول نوشته اصلی توسط aref1372 نمایش پست ها
    سلام توروخدا جواب بدید ببخشید من پدرم 27 ماه جبهه داره که 24 ماهش به عنوان خدمت سربازی بوده و 10 درصدم جانبازی داره حالا امروز رفتیم سپاه گفتن سربازیت 3 ماهه به جای 24 ماه در صورتی که پدرم همه ی این 24 ماه رو تو مناطق عملیاتی بوده، حالا باید چیکار کنم لطفا راهنماییم کنید متولد سال 1372 هم هستم
    دوست عزیزم
    1. با حرف افراد ناامید نشو، راهی بسیار سخت و طولانی در پیش رو داری
    2. در مورد سال تولدت، قانون فرزندان ایثارگران (یعنی شما) برای مدتی لغو شد و بعد فقط برای یک گروه از متولدین (یعنی مثلا دقت کن مثال دارم میزنم: فقط برای متولدین تا سال 71 و ماقبل) من خاطرم نیست شامل تو میشه یا نه. پس از اینترنت/پلیس+10/نظام وظیفه مطمئن شو که این قانون شامل سال تولد تو میشه. پیشنهادم اینه که بری نظام وظیفه. مسئول ایثارگران (اسم قسمتش معافیت موارد خاص هست معمولا). برخورد فوق العاده خوبی دارن!
    3. و اما اصل سوالت: متاسفانه بنده تجربه روی موردهایی که به عنوان سرباز در جنگ خدمت کردن نداشتم ولی
    3.1 منظورشون چی بوده ازین حرف؟ یعنی منطقه عملیاتی نبوده محل خدمتشون؟
    3.2 منظورشون چی بوده ازین حرف؟ یعنی سربازی پدرتون ضریب بهش میخوره چون به صورت سرباز بوده؟
    3.2 منظورشون چی بوده ازین حرف؟ یعنی سربازی پدرتون سابقه جبهه اصلا محسوب نمیشه و فقط 3 ماه داوطلبانه محسوب میشه؟ (اگر اینجوره که متاسفانه کاریش نمیشه کرد)
    3.3 منظورشون چی بوده ازین حرف؟ یعنی مدارک حضورشون در جبهه رو ندارن؟ و فقط مدارک 3 ماه رو دارن؟ (بسیار محتمل!!!)
    3.4 سپاه سرباز میگرفته اون زمان؟ مطمئنی جای درستی رفتی؟ (شاید اون 3 ماه همون 3 ماه غیر سربازیش بوده که احتمالا بسیجی بوده برا همین دارنش! و 24 ماه دیگر رو باید پادگانی بروی که اعزام شدن و جایی جز سپاه هست)

Junior Member

سلام دوستان، برادر من با جبهه پدرم معافیت گرفته ، ولی الان چند سالی میشه که وارد حوزه علمیه شده ، از طرفی طلاب از خدمت معاف هستند، میخوام بدونم امکانش هست معافیتی که استفاده کرده رو باطل کنند و مجدد من ازش استفاده کنم

Member
    رشته و دانشگاه
    IR

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_bagheri نمایش پست ها
    عضویت در بسیج دانش آموزی کسری خدمت نداره!باید بسیج مساجد و محلات باشی!اونم باید کارت سبز داشته باشیو و دورش رو رفته باشی و برای هر سال فعال بودن فکر کنم 1 ماه ونیم کسر می شه!

يك سوال فني. من مي تونم از سابقه جبهه عموم استفاده كنم ؟؟!

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)