صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345
نمایش نتایج: از شماره 41 تا 48 , از مجموع 48

موضوع: مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

پیش فرض پاسخ : مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

نقل قول نوشته اصلی توسط Hoseinshz نمایش پست ها
    با سلام،

دوستان در حین تحصیل که ما در حال استفاده از معافیت تحصیلی هستیم میشه برای گرفتن معافی از طریق جبهه ی پدر اقدام کرد؟ آخه قدیم میگفتن معافیت پزشکی رو حین تحصیل نمی دادن و باید حتماً مشمول می بودی. خواستم ببینم در این مورد قانون چطوره؟ مرسی
    با سلام بهترین منبع برای پاسخ گویی به سوالات تخصصی نظام وظیفه مشاوران تلفنی نظام وظیفه تهران هستن. من چند بار سوالات تخصصی داشتم که کامل جوابمو گرفتم. خیلی مودب بودن اصلا باورم نمیشد. لطفا تماس بگیرید

096480

نقل قول نوشته اصلی توسط hossein_2015 نمایش پست ها
    نوشته اصلی توسط pouria007
    خیر صرفاً چون موقع جنگ سرباز بودین که رزمنده نیستین! ولی اگه پدرتون سرباز وظیف بوده و موقع جنگ، در مناطق عملیاتی بوده، شما از این معافیت میتونین استفاده کنین
    لزومی نداره حتما خط مقدم باشه! پدر بنده در یکی از شهرهای مرزی سرباز ژاندارمری بودن! ولی منطقه عملیاتی محسوب میشده

با سلام
    آها. از کجا میشه فهمید اون منطقه که پدرم خدمت کرده زمان جنگ (خرم آباد که شهر مرزی نیست)، منطقه عملیاتی بوده؟
    پدر بنده سرباز ژاندارمری کردستان بوده ایا شامل کسری خدمت میشم من.... خواهش میکنم یکی جواب بده

Junior Member

با سلام، پدر بنده دوران خدمت سربازیش رو از سال 59-61 به مدت 20 ماه در ژاندارمری ماهشهر گذرانده است. سوال اول اینکه ماهشهر منطقه عملیاتی محسوب میشه؟ از چه طریقی میتونم منطقه عملیاتی بودن یا نبودن این شهر رو مطمئن شوم؟ سوال دوم: آیا کسری خدمت شامل خدمت سربازی در مناطق عملیاتی هم میشود؟ ممنون میشم اگه راهنماییم کنین.

Junior Member

سلام دوستان
    کسی میدونه میشه حین تحصیل از معافیت ایثارگری استفاده کرد؟

Junior Member

سلام دوستان پدر من سال 65 عضو بسیج بوده و سابقه حضور اون زمان در مناطق جنگی رو داشته آیا من میتونم از مدارکش استفاده کنم و کسری بگیرم؟

Junior Member

سلام میخواستم بپرسم که میزان کسری مناطق جنگی باهم فرق داره یا تمام مناطق جنگی رو ماهی ۹روز میدن لطفا پاسخ بدید

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط alti نمایش پست ها
    سلام میخواستم بپرسم که میزان کسری مناطق جنگی باهم فرق داره یا تمام مناطق جنگی رو ماهی ۹روز میدن لطفا پاسخ بدید
    سلام هیچ فرقی با هم نداره
    در ضمن میزان کسری که دوستان می گن برای هر ماه 9 روز رو نمی دونم دوستان با کدام منبع میگن. تا جایی که من میدونم فرمول اینه:
    سردار کمالی : رزمندگاني كه 6 ماه تا پايان 8 ماه سابقه جبهه داشته باشند به مدت 2 ماه كسر خدمت و افرادي كه 9 ماه تا پايان 11 ماه سابقه جبهه دارند سه ماه كسر خدمت درنظر گرفته شده است.
    وي ادامه داد: براي افرادي كه 12 ماه تا پايان 14 ماه سابقه جبهه دارند 4 ماه كسر خدمت و براي افرادي كه 15 ماه تا پايان 17 ماه سابقه خدمت دارند 5 ماه كسر خدمت در نظر گرفته شده است.
    وي اظهار داشت: براي افرادي كه 18 ماه تا پايان 20 ماه سابقه جبهه دارند 6 ماه كسر خدمت در نظر گرفته شده و براي افرادي كه 21 ماه تا پايان 23 ماه سابقه جبهه دارند 7 ماه كسر خدمت اعمال مي‌شود.
    جانشين اداره منابع انساني ستاد كل نيروهاي مسلح اعلام كرد: ميزان كسر خدمت افرادي كه 27 ماه تا پايان 29 ماه سابقه جبهه دارند 9 ماه كسر خدمت اعمال مي‌شود.

پیش فرض پاسخ : مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطق

سلام ببخشید میدونم نباید اینجا مطرح میکردم ولی واقعا ضروریه!
    پدر من 3 سال تو مناطق جنگی بوده توی سردشت ،میشه به خاطرش یه کارت ایثارگری یا جانبازی چیزی بگیره ؟؟

صفحه 5 از 5 نخستنخست 12345

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)