صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 10 , از مجموع 48

موضوع: مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

Member anathema.pca آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Computer Science

پیش فرض مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

من تا چند وقت دیگه اعزام میشم. پدرم هم سابقه حضور در منطقه عملیاتی رو داره. البته سرباز بوده و پادگانشون در منطقه عملیاتی قرار داشت.

حالا سوالم اینه که برای اینکه از مدت زمان خدمتم کم بشه چه کارهایی باید انجام بدم؟ قبل اعزام باید برم دنبالش یا بعدش؟ چه مدارکی لازم داره و مراحلش چیه؟
    داره میباره بارون و تو نیستی/ شده این خونه زندون و تو نیستی / چقدر حس بدیه، حس تنهایی / دارم میشکنم آسونو، تو نیستی

Junior Member

پیش فرض پاسخ : مراحل کسر خدمت از طریق حضور پدر در منطقه عملیاتی

این سوال من هم هست ! ممنون می شم راهنماییمون کنید و آیا هنگام تحصیل میشه کاری انجام داد ؟
    پدر من 24 ماه از خدمتشون سوابقش هست ! برای گرفتن 50 ماه باید چه کار کنم ؟ هم دورهایی های پدرم گرفتن 50 ماه رو ! آیا باید شکایت کنم به جایی ؟

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

پیش فرض پاسخ : مراحل معافیت یا کسر خدمت به خاطر حضور پدر در منطقه عملیاتی

شكايت چيه اقا.يواش تر
    50ماه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! نه بابا.انقدر نيست. به ازاي هر يك ماه 18روز كسر ميشه. كه 24ماه ميشه432 روز كه حدود 14 يا 15ماه.
    شكايت هم لازم نيست.يه سر بري نظام وظيفه همه چيو برات توضيح ميدن.

سلام من 3 سال سابقه بسیج دانش آموزی عادی و 3 سال فعال دارم می تونم از کسری خدمت استفاده کنم؟

سلام...دوستان من هم پدرم 20 ماهی رو از خدمتش رو جنگ بوده....الان دانشجو هستم..میخوام ببینم بهترین کار چیه؟...الان برم دنبال قضیه (اصلا میشه موقع تحصیل رفت سراغش ؟)؟.از اونجایی که کل خدمتم نمیپره و باید مدتی رو حداقل باید برم میخوام ببینم میشه مثلا مرخصی بگیرم از دانشگاه برم خدمت (فکر کنم حدود 5 ماهی بشه)و برگردم ادامه بدم کارشناسی رو؟...یا وایسم کارشناسی رو تموم کنم(2 سال دیگه تموم میشه)؟ کلا نیمخوام این فرصت کاهش خدمت سربازی رو از دست بدم(من شنیدم از سال 90 خیلی از قوانین معافیت +کاهش خدمت برداشته میشه از جمله موضوع این تاپیک)

ApplyAbroad Hero hassanrouhi آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electrical Engineering

سلام
    دقيقا سوالات شهرام سوال من هم هست.پدر منم 22ماه جبهه داره. الانم رفته اروميه كه مدارك رو كامل. تابستون رفته بودم گفتن از دانشگاه گواهي اشتغال به تحصيل بيار.منم گرفتم و الان پدرم رفته. تاثير داره الان؟امكان داره كه من الان دانشجو هستم تعداد ماه ها بر اساس گفته خودشون كم بشه و مثلا 5 6ماه رو بعدا برم؟
    واقعا خوشحالم!! يكي از بهترين خبر هاي سال 92 بود برام. تبريك ميگم به همه ي فوتبال دوستان انتخاب CR7 مقدس رو به عناون بهترين بازيكن جهان.اشكهاش بيانگر اراده و پشتكار غيرقابل توصيفش بود.واقعا تبريك به اسطوره ي صبر و پشتكار. بالاخره مسي نفرت انگيز رو پشت سر گذاشت

سلام
    می تونی 1 ترم مرخصی بگیری و بری خدمت

Junior Member

من دو سوال در این مورد دارم:
    1-اینجا اشاره شده که مدارک کسری رو باید موقع فرستادن مدارک اعزام به دفاتر پلیس +10 تحویل داد اما من دفترچه اعزام رو پست کردم وهنوز برای کسری اقدام نکردم .میخوام بدونم میتونم مدارک کسری رو وقتی که به خدمت مشغول شدم همانجا تحویل دهم ؟ اگه نمیشود لطفا مرا راهنمایی کنید که چه کار باید بکنم

2-ابا توجه به اینکه قرار است از ابتدای سال 1390 مدت خدمت 24 ماه شوداما افرادی که داری مدرک لیسانس هستند 18 ماه باید خدمت کنند میخواهم بدانم مبنای محاسبه کسری برای فرد دارای مدرک لیسانس در سال 1390 از 24 ماه می باشد یا از 18 ماه ؟

نقل قول نوشته اصلی توسط REZA66KH نمایش پست ها
    ابا توجه به اینکه قرار است از ابتدای سال 1390 مدت خدمت 24 ماه شوداما افرادی که داری مدرک لیسانس هستند 18 ماه باید خدمت کنند میخواهم بدانم مبنای محاسبه کسری برای فرد دارای مدرک لیسانس در سال 1390 از 24 ماه می باشد یا از 18 ماه ؟
    اگر بر فرض اجرایی هم بشود از 18 ماه کسری می گیرید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

نقل قول نوشته اصلی توسط ramin_bagheri نمایش پست ها
    سلام من 3 سال سابقه بسیج دانش آموزی عادی و 3 سال فعال دارم می تونم از کسری خدمت استفاده کنم؟
    علی الظاهر اگر عضویت شما کماکان ادامه داشته باشد می توانید استفاده کنید.
    USA/Case creation date: Aug 2013
    Clearance Received: March 2014
    CANADA/CIO: Jan 2010
    Medical: Jan
    2014
    Issue Date: May 2014

صفحه 1 از 5 12345 آخرینآخرین

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)