صفحه 7 از 12 نخستنخست 123456789101112 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 61 تا 70 , از مجموع 115

موضوع: University of Cincinnati

پیش فرض پاسخ : Cincinnati University

ممکنه دوستان بگن به دانشجوی دکترا ماهی چقدر حقوق میدن. من برای مهندسی شیمی میخوام اپلای کنم.

ممنون

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط msaber2 نمایش پست ها
    ممکنه دوستان بگن به دانشجوی دکترا ماهی چقدر حقوق میدن. من برای مهندسی شیمی میخوام اپلای کنم.

ممنون
    سلام دوست عزیز

میزان حقوقی که به TA میدن، 850 دلار برای هر دو هفته س. علاوه بر این، اگه شرایطش رو داشته باشید، یک کمک هزینه هم میدن برای پرداخت شهریه به مبلغ 10500 دلار برای هر ترم تحت عنوان University Graduate Scholarship (UGS). ولی این که هزینه تحصیل برای رشته شما چقدر هست رو نمیدونم.

Junior Member

امیدوارم برای پاسخ دادن خیلی دیر نشده باشه. به نظر من با این رزومه میتونید شانس گرفتن ادمیشن داشته باشید. زنیک مولکولی دانشگاه سیسنیسیناتی برنامه بسیار پویا و خوبیه. اگه بخواهید میتونید رزومه کاملتونو برام بفرستید تا به بچه های همین رشته نشون بدم و نظر اونها رو هم بخوام. البته تا اونجا که یادم میاد بیشتر دانشجو ها آمریکایی هستند و ایرانی هم که تقریبا مطمنم دارن.

نقل قول نوشته اصلی توسط genetician نمایش پست ها
    سلام من دانشجوی PhD ژنتیک مولکولی هستم و میخوام برای همین رشته در UC اپلای کنم. میدونم رشته‌های شما اکثرا هیچ ارتباطی نداره اما میخواستم نظرتون رو بدونم که آیا با این رزومه میتونم به پذیرش PhD امیدوار باشم؟

لیسانس سلولی مولکولی با گرایش ژنتیک از دانشگاه آزاد با معدل ۱۶.۶۵
    ارشد ژنتیک دانشگاه گیلان با معدل ۱۷.۶۰
    IELTS writing 7, Speaking 7.5, Reading 8, Listening 8.5 with an overall of 8
    GRE revised general, Verbal 151, Quant 156, Writing 4
    ۲ تا کنفرانس بین المللی دارم اما خودم نرفتم استادم رفته ولی توی کتاب ابسترکت چاپ شده. یک کنفرانس داخلی + یک مقاله ISI درحال داوری ایشالا همین روزا اکسپت میشه

یه سوال دیگه هم دارم. به نظرتون بگم دانشجوی PhD هستم کمکی میکنه؟ اگه ترنسکریپت رسمی بخوان نمیتونم بهشون بدم آخه ترم دوم رو تازه تموم کردم و ترنسکریپت رسمی بعد از فارغ التحصیلی صادر میشه

نقل قول نوشته اصلی توسط hesamhakim نمایش پست ها
    امیدوارم برای پاسخ دادن خیلی دیر نشده باشه. به نظر من با این رزومه میتونید شانس گرفتن ادمیشن داشته باشید. زنیک مولکولی دانشگاه سیسنیسیناتی برنامه بسیار پویا و خوبیه. اگه بخواهید میتونید رزومه کاملتونو برام بفرستید تا به بچه های همین رشته نشون بدم و نظر اونها رو هم بخوام. البته تا اونجا که یادم میاد بیشتر دانشجو ها آمریکایی هستند و ایرانی هم که تقریبا مطمنم دارن.
    سلام

با یکی از coordinator ها صحبت کردم گفت امسال فاندشون محدوده. از طرف دیگه دیدم cancer biology بیشتر به اینترست من میخوره و شرایط فاندشون هم بهتر بود واسه همین cancer biology رو اپلای کردم. ایشالا که نظر شما درست باشه و ادمیشن بگیرم

Junior Member

پیش فرض پاسخ : University of Cincinnati

سلام، من می خوان برای دکترا شیمی این دانشگاه اپلای کنم. از دوستان کسی اطلاع داره که دپارتمان شیمی دانشجوی ایرانی هم گرفته یا نه؟

Junior Member

سلام. من می خام تو قسمت دوم فرم انلاین اپلای مهندسی اطلاعات دانشگاه و معدل رو وارد کنم. 1ذره عجیبه و سیستمش با بقیه دانشگاه ها فرق می کنه. واقعا باید دقیقا اطلاعات دروس و نمرات رو ترم به ترم وارد کنیم؟ یا میشه خالی گذاشت. چون مدارک فک کنم باید فقط پست بشه

ضمنا جایی واسه اپلوید مدرک و ریزنمرات نذاشته؟ حتما باید واسه مرحله اول بررسی مدارک رو پست کنیم؟ ایمیل قبول نمی کنند؟

واخرین سوال: می شه به همراه مدارک دانشگاهی که سیل شده رزومه رو هم تو 1 پاکت جدا فرستاد؟ گیر نمی دند که چرا با مدارک دانشگاهی اومده؟ اخه فقط تو 1 بسته پستی قرار می گیرند. می خام رزومم رو حتما ببینند. تو اس او پی هم نمیشه جا داد.

ممنون

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

یه اسکرین شات از رتبه این دانشگاه در رشته های مهندسی از سایت USNEWS. (از اکانت پریمیوم استفاده کردم. توضیح اینکه: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این رتبه ها نخواهید بود)
    تصاویر پیوست تصاویر پیوست

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    SUT - Mech

سلام دوستان

کسي تونسته از اين دانشگاه واسه فال 2015 پذيرش بگيره؟
    به نظر يکم داره دير ميشه. من واسه دکتراي مکانيک اقدام کردم و ايميل که زدم گفتن تا آخر April ميتوني انتظار جواب رو داشته باشي.

Junior Member

من برای دکترای مهندسی محیط زیستش اقدام کردم و جوابش اومد واسم.
    گفته که 10،498 دلار رو ترمی حساب می کنه، ولی یه حساب کتاب فرستاده که سالی 8050 تا از جیب باید بدم جدا از هزینه زندگی و بیمه اینا.
    از بچه های اونجا که پرسیدم میگفتن که وضع پولی دانشکده فنیشون خوب نیست و کم فاند پیدا میشه. این پول رو هم دانشگاه میده و استادا دنبال کسایی هستن که خودشون پول داشته باشن.

ApplyAbroad Hero emeliano آواتار ها

چندی پیش رنکینگ رشته های مهندسی و بیزنس برای تک تک دانشگاه های امریکا رو از اکانت پریمیوم USNEWS در آوردم و یکی یکی در تاپیک مربوط به اون دانشگاه قرار دادم برای مثال اینجا (برای هر دانشگاهی کافیه صفحات اون دانشگاه رو بالا پایین کنید تا پیداش کنید)
    بعدش رفتم سراغ تک تک رشته های مهندسی و بیزنس و همه فایل هاشون رو که حاوی اطلاعات زیر بود در آوردم:
    برای مهندسی این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در مهندسی)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم مهندسی)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GRE کوانت)

و برای بیزنس این اطلاعات (برای مثال اینجا):
    Program Rank (رنک کلی در بیزنس)
    Specialty Rank (رنک در این رشته/گرایش)
    Full-Time Enrollment (تعداد دانشجویان فول تایم بیزنس)
    Tuition (شهریه دانشگاه)
    Average Undergrad GPA (میانگین معدل کارشناسی)
    Average GRE Quantitative (میانگین GMAT)

و بعدش دوباره رفتم سراغ رشته های مهندسی و برای تک تک شون اطلاعات زیر رو در آوردم (برای مثال اینجا):
    Score
    Tuition
    Total graduate engineering enrollment
    Average GRE quantitative score (master's and Ph.D. students) (new test)
    Engineering school research expenditures (2013-2014 fiscal year)

و حالا یه سورپرایز! اطلاعات جامعی درباره رشته های مهندسی این دانشگاه (دانشگاه مورد بحث در این تاپیک) در پنج صفحه پیوست کردم.
    صفحه اول: Admissions
    صفحه دوم: Engineering School Academics
    صفحه سوم: Engineering School Ranking
    صفحه چهارم: Engineering School Student Body
    صفحه پنجم: Engineering School Cost
    اطلاعات بسیار بسیار بسیار مفیدی در این پنج صفحه هست که واقعا در تصمیم گیری شما در هنگام اپلای کردن و حتی بعد از پذیرش از اون دانشگاه مفید خواهد بود.

توضیح 1: بدون داشتن اکانت پریمیوم قادر به دیدن این اطلاعات نخواهید بود.
    توضیح 2: برای تهیه این فایل زمان و انرژی زیادی صرف شده است امیدوارم که به تصمیم گیری شما در آینده تان کمکی کرده باشم.
    تصاویر پیوست فایل‌های پیوست

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)