صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234
نمایش نتایج: از شماره 31 تا 35 , از مجموع 35

موضوع: تغییرات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییر ات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

منم 15 فوریه امتحان داشتم و احساس میکنم لیسنینگ را دارن سرعتی تر میکنن.من سکشن اول چهار سوال اول را دو سوالشو متوجه نشدم.شماره تلفن را خیلی سریع گفت.شاید هم به خاطر بشترین بار استرس که در لحظه اول به آدم تحمیل میشه بعد عادی میشه ولی در کل خودتون را برای بدترینها آماده کنید.سعی نکیند با اسپیکر آنچنانی گوش بدید.با لپتاپ که کیفت اسپیکرهاش معمولیه گوش بدید و یه کم سرعت را بالا ببرید( تو خونه بار اول را عادی گوش بدید بار دوم را سرعت را توی پلیر یه کم بالا ببرید.صداهاشون یه کم مسخره میشه ولی گوشتون را عادت بدید که دنبال کنه)
    در کل چیز زیادی در مورد ماهیت و ترتیب عوض نشده.

ApplyAbroad Veteran
    sahar8564 آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    North Dakota State University

سلام

من دو سال پیش سنجش امتحان داده بودم و امروز بعد دو سال دانشگاه آزاد امتحان دادم

نسبت به قبل تغییر چندانی ندیدم

فقط لیستنیگ کمی تندتر شده مثلا برای امتحان امروز اصلا multiple choice ندادن به جز 3-4 تا اما به جاش نقشه بود که خیلی تند و بدجور بود. در کل تغییری نکرده به نظر من. آماده باید برید سر جلسه و فکر هر شرایطی را بکنید

موفق باشید

Junior Member

ا درود، دوستان من الان از امحان 5 آپریل آیلتس بر می گردم . باید بگم نسبت به چهار سال پیش که من آبلتس آکادمیک را در تهران داده بودم لیسنینگش سخت تر و تند تر شده است . طوری که قسمت آخر لیسنینگ آ نقدر سخت بود که خیلی از بچه ها سه - چهار سوال را جا انداخند. ریدینگش معمولی بود یعنی 50-50 هم سوالات آسان داشت و هم سوالات سخت مفهومی. رایتینگ و اسپیکینگ هم که معمولا اسان است و مشکلی ندارد. برای تسک 1 رایتینک دو تا نمودار تعداد زندانیان و نوع جرایمشان در اروپا را داده بودندو گفته بودند که این دو نمودار را باهم مقابیسه کنید. فقط تنها فرق امتحانات اینجا با ایران این بود که کلا تعدادمون خیلی کم بود و هرکس یک هد فون شخصی داشت که به این وسیله گوش کردن به لیسنینگ بسیار راحت تر از ایران بود که لیسنینگ برای کل کلاس و یا سالن به صورت عمومی پخش می شود صندلی ها و میز ها هم بزرگ و راحت تر از ایران بودند . در ضمن قبلا از شروع امحان هم همانجا عکس مان را می گرفتند. خلاصه اینکه روی سرعت نوشتن و تست زدن در لیسنینگ خیلی کار کنید چون نسبت به چهار سال پیش خیلی سریعتر و مقداری سخت تر شده است . دیگه به راحتی نمی شه از این بخش نمره خوب آورد . همه ملیتها هم از دست لیسنینگ امروز شاکی بودند . به هر حال امیدوارم که همون موفق باشید . قربان همگی تون.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    food science and technology

پیش فرض پاسخ : تغییرات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

سلام من ۷ فوریه ۲۰۱۵ امتحان دادم. آزمون کپیه کمبریج ۸ و ۹ بود. بجز رایتینگ تسک ۱ که یه شکل از پروسه تولید تن ماهی بود.
    در هر صورت انتظار نداشتم به سختی کمبریج ۹ باشه.فکر میکردم آسونتر بدن.چون اینهمه سخت بودن آزمون غیر منطقیه

Junior Member

پیش فرض پاسخ : تغییرات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

سلام میشه اونایی که امتحان دادن لطف کنن و بگن با حذف شدن نمونه از لیسینینگ تایمی که بود هم حذف شده یا اونجا یک فرصتی برای دیدن سوالای قسمت های بعدی میدن؟ در ضمن الان خیلیا تو نت میگن ایلتس تبدیل به ازمونی نا عادلانه شده . اونایی که امتحان دادن و نتیجشون اومده ایا همچین نظری دارن؟
    ویرایش توسط aashyaneh : January 16th, 2020 در ساعت 05:28 PM

صفحه 4 از 4 نخستنخست 1234