صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 21 تا 30 , از مجموع 35

موضوع: تغییرات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

پیش فرض پاسخ : تغییر ات در سبک سوالات آزمون های IELTS جدید

این اسپیکینگه ۱۹ فبریه درباری چی‌ بود
    با تشکر

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط maarshaal2003 نمایش پست ها
    این اسپیکینگه ۱۹ فبریه درباری چی‌ بود
    با تشکر
    در مورد کارهای منزل-خرید-تکنولوژی

نقل قول نوشته اصلی توسط sanazf نمایش پست ها
    سلام
    میشه بیشتر در مورد سوالای listening , reading و بخصوص writing 19 فبریه بگین ... نسبت به آزمون های یکماه گذشته چطور بود .... ؟ من تعجب میکنم کتابای 6-7 ملاک امتحان باشه آخه من کتابای 2-3 حتی 1 برام خیلی سختن اما 6-7 نه .... میشه بیشتر بگین از امتحان ...
    مرسی
    To start with, I guess we all know that in the reading section,your score concerns greatly with timing. so it's a matter of practice, rather than knowledge. As I told my personal points before-and I don't wanna panic anyone- listening seemed to be a bit more "trickier" especially if you have desires to get good marks!

about the writing I guess u can improve significantly if and only if you read appendix part of oxford advanced dic, top 3000 words. I used a lot of those words during my writing test. classy, stylish, academic. they are really magnificent!
    at the end of all, I guess you shouldnt worry about speaking, cause that's a routine task you can master easily. just take a look at speaking topic of this forum and make sure you have control on it's tasks. I can assure u that your score will exceed your expectations!

Junior Member

ناراحت کننده است ولی باید قبول کنیم سطح امتحان کمی بالا رفته و احتمالا نتیجه مشکلاتی هست که مهاجرین یا دانشجویان در خارج از بابت زبان و درک مطلب دارند.
    من 27 جولای و همین 26 اکتبر امتحان دادم . بنظرم با کمی تلاش و اعتماد بنفس رایتینگ و اسپیکینگ رو میتونید نمره خوبی بگیرید. لیکن در مورد لیسنینگ و ریدینگ حتما باید ورزیده باشید. بصورت کلی سطح امتحان از نمونه های تست داده شده شخصی بالاتره...

من 27 جولای که امتحان دادم سبک لیسنینگ کاملا با کمبریج فرق میکرد خودتون رو آماده کنید در این مورد در مورد اسپیکینگ هم که فقط کار کنید دنبال تاپیک نباشید که مطمئنا تاپیک شما در آزمون فرق خواهد کرد!

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس کامپیوتر

سلام

دوستان میگن جدیدا سبک سوالات لیسنینگ با کمبریج فرق میکنه میشه بیشتر توضیح بدین؟

نقل قول نوشته اصلی توسط m_jahani نمایش پست ها
    سلام

دوستان میگن جدیدا سبک سوالات لیسنینگ با کمبریج فرق میکنه میشه بیشتر توضیح بدین؟
    کلا موافق نیستم، شما سطح زبانت خوب باشه فرقی برات نداره، در مورد اسپیکینگ هم تاپیک من کپی تاپیک کمبریج۷بود، در مورد نامه نوشتن بود.شما پنجاه درصد نمرت به خاطر استرس از بین میره، بیشتر رو متدهای خوب امتحان دادن تمرکز کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    فوق لیسانس کامپیوتر

ممنون دوست عزیز از راهنماییتون.فقط میخوام بدونم چه تغییراتی به وجود آمده که دوستان مطرح کردن]از روی کنجکاوی و اینکه حالت خاصی رو نمیتونم متصور شم!)

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط m_jahani نمایش پست ها
    ممنون دوست عزیز از راهنماییتون.فقط میخوام بدونم چه تغییراتی به وجود آمده که دوستان مطرح کردن]از روی کنجکاوی و اینکه حالت خاصی رو نمیتونم متصور شم!)

به نظر من هم كه 14 دسامبر امتحان دادم تفاوت معناداري حس نمي شد.... البته ليسنينگ يه مقدار غيرعادي شده بود چون با فرمت هاي معمول شروع نشد... اما تفاوتش فقط شكلي بود و توي بعضي از نمونه‌هاي كمبريج هم ميشه اين تفاوت‌هاي شكلي رو ديد.

به طور كلي به نظر من تفاوت خيلي جدي نبود.... به نظر من بهتره خيلي دنبال الگوهاي تكرار شونده نگرديد. براي نمونه يكي از دوستان من كاملاً گيچ شده بود چون توقع داشت اولين سوال ريدينگ حتماً به صورت تاپيك باشه كه نبود... همين مساله باعث شد كه مابقي سوال ها رو هم از دست بده و نمره 5.5 گرفت.... اما من راستش خيلي دقت نكرده بودم كه معمولاً اولين سوال چطوري هست يا چطوري نيست و البته ريدينگ رو هم 9 گرفتم....

من 15 فوریه امتحان دادم، آیلتس تهران
    رایتینگ یک بارگرف بود و تسک دو در مورد کاهش استانداردهای سلامتی و اینکه موافقیم یا نه
    در کل به نظرم خوب بود سوال ها ولی لیسنسنگ نسبت به همیشه خیلی سخت تر بود !
    سکشن اول اسپیکینگم نه شغل پرسید نه تحصلات نه در مورد شهر ...... عجیب بود در مورد اینکه بچه ها این دوره چه تغییراتی کردند و چرا کادو خریدن برای بچه ها زیاد خوب نیست؟
    این مورد زیاد جالب نبود چون دقیقا بعد از اسم و فامیلم اینو پرسید و اجازه نداد یکم آروم بشم و به اصطلاح با سوالای روتین تر گرم بشم
    قسمت اول ریدینگ هم دقیقا از همین متن برداشته بود با همین جملات دقیقا فقط خیلی از پاراگراف ها حذف شده بود
    http://www.spiked-online.com/Articles/00000006DF07.htm

صفحه 3 از 4 نخستنخست 1234 آخرینآخرین