صفحه 104 از 104 نخستنخست ... 454949596979899100101102103104
نمایش نتایج: از شماره 1,031 تا 1,038 , از مجموع 1038

موضوع: اسکان دانشجویی

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس فیزیک دانشگاه آزاد تبریز

پیش فرض پاسخ : اسکان دانشجویی

سلام دوستان من از ۱۶ آگوست تمپره هستم و خوابگاه با گذشت سه ماه هنوز پیشنهادی نداده برام؟ چیکار کنم به نظر شما؟ از toas اقدام کردم
    راه های طولانی طی کردیم و رفتیم تا جایی که میتونیستیم . روزهای خستگی بوده و روزهای کمی هم بوده که شاد بودیم . چاره ای نیست باید بریم انتهایی نیست جاده بی انتهاست.....

Junior Member

نقل قول نوشته اصلی توسط dj_abbas نمایش پست ها
    سلام دوستان من از ۱۶ آگوست تمپره هستم و خوابگاه با گذشت سه ماه هنوز پیشنهادی نداده برام؟ چیکار کنم به نظر شما؟ از toas اقدام کردم
    حتماً ایمیل بزنید همین الآن، توضیح بدید و ازشون پاسخ بخواید. کمتر از 1 ماه مونده، باید این موارد رو تا قبل از اومدنتون حل کنید تا خدای نکرده به مشکل نخورید.

Junior Member

سلام دوستان
    من تاریخ ویزام 1 سپتامبره و طبق سفارش استادم برای خونه به psoas درخواست دادم. بهم گفته بود که چون جولای و سپتامبر شلوغه برای اگوست اقدام کن که شانست بیشتر باشه. من دوتا اپلیکشن پر کردم برای دوتا تاریخ 1 سپتامبر و 1 آگوست ولی چون جوابی نگرفتم ایمیل زدم بهشون. گفتن اولن اگه آفر گرفته باشی خودمون ایمیل میزنیم خبر میدیم بعدم چون تعداد متقاضی ها خیلی بیشتر از تعداد اپارتمانهاست هیچ تضمینی وجود نداره که بهت برسه. گفتن جاهای دیگه رو هم پیگیری کنم. ولی من دیگه جایی رو نمیشناسم که قیمت دانشجویی داشته باشه. خیلی نگران شدم از شما دوستان کسی پیشنهادی نداره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    لیسانس فیزیک دانشگاه آزاد تبریز

منم مثل شما بودم اولش برای استدیو و انفرادی درخواست دادم گفتن یک ماه نوبته ولی بعد برای خانه مشترک فرم پر کردم عرض یک هفته برام پیدا کردند

نقل قول نوشته اصلی توسط monaris نمایش پست ها
    سلام دوستان
    من تاریخ ویزام 1 سپتامبره و طبق سفارش استادم برای خونه به psoas درخواست دادم. بهم گفته بود که چون جولای و سپتامبر شلوغه برای اگوست اقدام کن که شانست بیشتر باشه. من دوتا اپلیکشن پر کردم برای دوتا تاریخ 1 سپتامبر و 1 آگوست ولی چون جوابی نگرفتم ایمیل زدم بهشون. گفتن اولن اگه آفر گرفته باشی خودمون ایمیل میزنیم خبر میدیم بعدم چون تعداد متقاضی ها خیلی بیشتر از تعداد اپارتمانهاست هیچ تضمینی وجود نداره که بهت برسه. گفتن جاهای دیگه رو هم پیگیری کنم. ولی من دیگه جایی رو نمیشناسم که قیمت دانشجویی داشته باشه. خیلی نگران شدم از شما دوستان کسی پیشنهادی نداره؟ممنون میشم راهنماییم کنید.������������
    راه های طولانی طی کردیم و رفتیم تا جایی که میتونیستیم . روزهای خستگی بوده و روزهای کمی هم بوده که شاد بودیم . چاره ای نیست باید بریم انتهایی نیست جاده بی انتهاست.....

سلام دوستان.
    کسی هست که پذیرش دکترا با فاند از دانشگاه آلتو گرفته باشه ولی اسکان دانشجویی بهش جا نداده باشه؟ من 40 روز دیگه عازمم و برای خونه شئر و رومی فرم پر کردم ولی 1 ماه گذشته و هنوز جایی بهم پیشنهاد ندادن. نمیدونم چکار کنم. باز هم بهشون ایمیل بزنم؟
    لطفا راهنمایی کنید

Junior Member

سلام، من هم همین شرایط رو داشتم، پیشنهاد میکنم از خونه هایی که sublease شدن برای تابستان استفاده کنی، هزینه اش هم در مجموع پایینتره (البته فقط چند ماه اول) چون لازم نیست وسایل خونه بخری.

Junior Member
    رشته و دانشگاه
    amirkabir university of technology

سلام. من برای خوابگاه در هلسینکی از طریق ayy و hoas اقدام کردم ولی هنوز جواب نگرفتم. به نظر شما چی کار باید بکنم؟ حدود یه ماه دیگه عازمم. اگه از دوستان همین مشکلو داره خبر بده شاید بتونیم یه جوری حلش کنیم

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط peyman19 نمایش پست ها
    سلام. من برای خوابگاه در هلسینکی از طریق ayy و hoas اقدام کردم ولی هنوز جواب نگرفتم. به نظر شما چی کار باید بکنم؟ حدود یه ماه دیگه عازمم. اگه از دوستان همین مشکلو داره خبر بده شاید بتونیم یه جوری حلش کنیم
    با تیوتر خودتون تماس بگیرید معمولا می توانند بطور حضوری مراجعه و جایی برای شما هماهنگ کنند
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!