صفحه 6 از 104 نخستنخست 1234567891011121314151656 ... آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 51 تا 60 , از مجموع 1038

موضوع: اسکان دانشجویی

Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه TUT

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    بله باید همون my own room رو بزنید
    رزرو studio اصولاً در حال حاضر برای دانشجوهای جدید غیرممکنه چون کلیه studioها از حدود یک سال پیش رزرو شدن.
    دوست عزیز آیا منبع موثقی برای این گفته دارین؟؟؟ خیلی نگران شدم.فردی مثل من که فقط توی استودیو میتونه زندگی کنه چیکار باید بکنه؟؟؟ یعنی استودیو اونجا پیدا نمیشه؟ این همون کشوریه که بالاترین سطح رفاه اجتماعی رو داره؟؟؟ شهری کوچکی با جمعیت بسیار کم به اندازه کافی ساختمان نداره؟؟؟
    به جز TOAS جای دیگه ای هست که بتونم یه مکان انفرادی (نه اشتراکی) رو در حد 30 تا 35 متر اجاره کنم؟؟؟

این کار در کشوری مثل آلمان یا ایتالیا شاید فقط یک ساعت زمان ببره.
    ویرایش توسط arvin-1980 : May 17th, 2011 در ساعت 07:04 PM

ApplyAbroad Veteran
    biscuitpolo آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Business Administration

نقل قول نوشته اصلی توسط arvin-1980 نمایش پست ها
    دوست عزیز آیا منبع موثقی برای این گفته دارین؟؟؟ خیلی نگران شدم.فردی مثل من که فقط توی استودیو میتونه زندگی کنه چیکار باید بکنه؟؟؟ یعنی استودیو اونجا پیدا نمیشه؟ این همون کشوریه که بالاترین سطح رفاه اجتماعی رو داره؟؟؟ شهری کوچکی با جمعیت بسیار کم به اندازه کافی ساختمان نداره؟؟؟
    unfortunately TOAS cannot offer a studio room for you as the waiting list for a studio is over a year long. We can only offer a room in a shared apartment.

Ystävällisin terveisin

Kind regards

Ms. Henna Diallo

Asuntosihteeri/Housing Officer

TOAS
    PL 423
    33101 TAMPERE
    FINLAND
    Tel +358 (0)3 2495 201
    Fax +358 (0)3 2495 227
    henna.diallo@toas.fi
    Winners are simply willing to do what losers won't

Member

نقل قول نوشته اصلی توسط biscuitpolo نمایش پست ها
    unfortunately TOAS cannot offer a studio room for you as the waiting list for a studio is over a year long. We can only offer a room in a shared apartment.

Ystävällisin terveisin

Kind regards

Ms. Henna Diallo

Asuntosihteeri/Housing Officer

TOAS
    PL 423
    33101 TAMPERE
    FINLAND
    Tel +358 (0)3 2495 201
    Fax +358 (0)3 2495 227
    henna.diallo@toas.fi
    مرسی دوست عزیز بابت لینکی که گذاشتی. خیلی ممنون.
    خیلی نگران شدم. به خودشون هم ایمیل زدم ببینم چی میگن. فقط نمیدونم چرا توی کشوری که اینقدر کم جمعیته باید همچین مشکلی باشه.فقط نمیدونم رفاه اجتماعی رو چی معنا کردن که میگن فنلاند بهترینه.توی تواس عمر بیشتر ساختمونهاشون بین 40 تا 50 سال بود................................. یه سوال از شما بپرسم شما در حال حاضر فنلاند هستین؟

دوستان به اینم توجه داشته باشین که توی تامپر یه شهر 300 هزارنفری ه سه تا دانشگاه هستش.

Junior Member

پیش فرض پاسخ : اسکان دانشجویی

خیلی بد شد
    حالا وقتشه رو بقییه گزینه های پزیرش بیشتر فکر کنیم

پیش فرض پاسخ : دانشگاه LUT

نقل قول نوشته اصلی توسط a.nafisi نمایش پست ها
    سلام ،، میخاستم ازت بپرسم که ارزون ترین خونیه که میشه تو این شهر گیر وورد چنده ؟؟؟؟؟؟ چون من الان سوئد هستم اینجا .... میخاستم بدونم ارزون تره یا نه ... ممنون از جوابت
    تو لیست قیمت خونه هایی که دانشگاه پیشنهاد داده ( از طرف شهر اداره می شه یک همچین چیزی...)، که به دانشجویان بین المللی، ارزون ترین قیمت برای اپارتمان های سه خوابه هست (اتاق اختصاصی) 199 یورو به علاوه دو شارژ 17 و 25 یورویی دیگه
    تو آپارتمان دو خوابه هم ارزون ترین 240 به علاون اون دو هزینه دیگه
    قیمت های بالاتر هم هست
    Whether you think you can or think you can't, you are right
    Henry Ford

جستجوی نتایج پذیرش http://www.applyabroad.org/forum/adm....php?do=search

Member

من واقعا نمیدونم این مشکل پیدا کردن استودیو فقط مربوط به تامپر میشه یا کل فنلاند. ؟؟؟ دوستان به غیر از توآس جای دیگه ای وجود نداره؟؟ مبشه حتی توی حومه تامپیر یه جای یه نفری پیدا کرد؟ با این شرایط من نمیتونم به تامپر برم. با کمال تاسف من فقط برای فنلاند اقدام کردم و گزینه هام فقط تامپر و لاپینترانتا هست. ای کاش در کشورهای غیراسکاندیناوی هم اقدام میکردم. یه ذره پیش با یکی از استادهام که چند سالیه به انگلستان رفته تماس گرفتم واقعا ناامیدم کرد.تنها چیزی که گفت این بود که ظاهراtut دانشگاه بدکی نیست. اما شرایط زندگی و آب و هوا رو در اسکاندیناوی تایید نکرد و گفت با مزاح ایرانیها اصلا جور نیست. حس میکنم بعد از سیزده ما تلاش دوباره به نقطه اول برگشتم.
    *** مثل روز برام روشن شده اگر در اسکاندیناوی رفاه اجتماعی خوب وجود داشته باشد( که من شک دارم با این چیزی که از توآس دیدم) این رفاه مال دانشجو نیست.***

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

این خونه‌ای که الان میگیرید برای اینه که وقتی‌ میرسید اینجا جا داشته باشید.
    میتونید ماه بعد عوضش کنید. یا اصلا بیرون از تواس بگیرید.
    اینجا همه جور خونه‌ای پیدا می‌شه. فقط باید خودتون باشید و ببینیدش.
    خیلی‌‌ها بد از اومدن به اینجا جاشونو عوض کردن بین خونه‌های مختلف.
    از راه دور که نمی‌شه خونه انتخاب کرد. اول هرچی‌ از تواس گرفتید قبول کنید. اینجا اگه لازم بود عوضش می‌کنید.
    اون دوستانی هم که هنوز نیومده، دارن راجع به رفاه اجتماعی اینجا قضاوت می‌کنن، بهتره:
    ۱. حداقل چند روز بعد از رسیدن به اینجا، راجع به رفاه اجتماعی در کشور‌های مختلف فکر کنن.
    ۲. کشور‌های اروپایی بدهکار به ما نیستن، که علاوه بر تحصیل رایگان بقیهٔ نیاز‌های ما رو تامین کنن. این ماییم که باید با شرایط اونا کنار بیایم.
    این مسائل کاملا شخصی‌ هست. ونمیشه یه نظر راجع به یه کشور داد.
    شرایط جوی اینجا شبیه شمال و استان اردبیل تو ایران هست. هوای خنک، زمستان سرد. از طرفی‌ طبیعت بی‌ نهایت زیبا.
    من شخصاً از زندگی‌ در اینجا بسیار راضی‌ هستم. و حتی حاضر نیستم برای دکترا جای دیگه‌ای غیر از فنلاند اقدام کنم.
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland

Junior Member

. کشور‌های اروپایی بدهکار به ما نیستن، که علاوه بر تحصیل رایگان بقیهٔ نیاز‌های ما رو تامین کنن. این ماییم که باید با شرایط اونا کنار بیایم.
    بابا housing چیزه خاصی نیست پولشم که دایم می دیم
    خیلی‌‌ها بد از اومدن به اینجا جاشونو عوض کردن بین خونه‌های مختلف.
    حق با شماست ولی ضررش یکم زیاده
    If we have made you a reservation and informed you about it and then you cancel before 15th of July, we will only return the deposit of 250€. If you cancel the reservation after the deadline, TOAS will keep the whole amount to cover Augusts' rent. If we haven't made the reservation before you cancel, you will get the whole amount back.
    دزسته؟

Member sirhamed آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    TUT RF Electronics

راجع به کنسل کردن درسته،
    اینا همش برای وقتیه که شما بخوای از کل "تواس" خارج بشی‌.
    اگه از بین خونه‌های خودش جاتو عوض کنی‌، چون قرارداد کنسل نمی‌شه هیچ پول اضافه‌ای نمیگیرن.
    فقط آدرست عوض می‌شه.از ماه بعد هم اجاره خونهٔ جدید رو میدی.
    Studying at Tampere University of Technology
    Tampere, Finland