صفحه 14 از 23 نخستنخست ... 4567891011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 131 تا 140 , از مجموع 229

موضوع: دانشگاه VAASA

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VAASA

بهترین راه اینه که از طریق ETS اقدام کنید. یعنی order بدین که ETS خودش بفرسته به دانشگاه. فک کنم TOEFL code واسا 0647 بود اگه عوض نشده باشه

نقل قول نوشته اصلی توسط neou575 نمایش پست ها
    بچه ها نمره زبان تافل رو چه جوری باید براشون بفرستیم؟ من ایمیل زدم گفت certified copy رو اگه بفرستید قبوله ولی نمیدونم چه جوری کپی کارنامه رو certified کنم؟

نقل قول نوشته اصلی توسط latino نمایش پست ها
    بهترین راه اینه که از طریق ETS اقدام کنید. یعنی order بدین که ETS خودش بفرسته به دانشگاه. فک کنم TOEFL code واسا 0647 بود اگه عوض نشده باشه
    آخه میترسم دیر برسه دستشون.خودم اگه پست کنم 4 روزه میرسه ولی نمیدونم از ETS چه قدر طول میکشه.تازه مشکل کارت اعتباری و پرداخت هزینش هم هست!
    راستی اصلا به نظرتون شانس دارم برا industrial management با این شرایط: لیسانس مکانیک معدل 13.6 و 3 سال سابقه مدیریت پروژه

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

شانس دارید ولی حاهای دیگه هم اپلای کنید
    ETS بفرسته تقریبا 2 هفته طول میکشه برسه به دانشگاه. خیلی از دانشگاهها کپی تافل رو قبول نمی کنن و باید از طریق ETS فرستاده بشه. پارسال هم که واسا همین رو گفته بود احتمالا امسال اینطوری شده که کپی رو هم قبول می کنن

نقل قول نوشته اصلی توسط neou575 نمایش پست ها
    آخه میترسم دیر برسه دستشون.خودم اگه پست کنم 4 روزه میرسه ولی نمیدونم از ETS چه قدر طول میکشه.تازه مشکل کارت اعتباری و پرداخت هزینش هم هست!
    راستی اصلا به نظرتون شانس دارم برا industrial management با این شرایط: لیسانس مکانیک معدل 13.6 و 3 سال سابقه مدیریت پروژه

Junior Member

من یه سوال راجع به فرستادن مدارک به vassaدارم.من مدرک و ریز نمراتم را ترجمه کردم اما نمی دانم که تایید سفارت فلاند هم لازم است یا نه؟ و اینکه من recommendation letterاز خود دانشگاه خودم گرفتم و به تایید استادا رساندم ولی امروز دیدم که خودvassa فرم مخصوص دارد در سایتش و گفته باید مهر و موم شه به نظر شما recommendation خودم کافیه برا فرستادن یا اینکه باید توی پاکت مهر و موم به دستشون برسد و همون فرم تو سایتشون باشد؟

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

نقل قول نوشته اصلی توسط at00sa نمایش پست ها
    من یه سوال راجع به فرستادن مدارک به vassaدارم.من مدرک و ریز نمراتم را ترجمه کردم اما نمی دانم که تایید سفارت فلاند هم لازم است یا نه؟ و اینکه من recommendation letterاز خود دانشگاه خودم گرفتم و به تایید استادا رساندم ولی امروز دیدم که خودvassa فرم مخصوص دارد در سایتش و گفته باید مهر و موم شه به نظر شما recommendation خودم کافیه برا فرستادن یا اینکه باید توی پاکت مهر و موم به دستشون برسد و همون فرم تو سایتشون باشد؟
    دوست من، بذار متن جواب دانشگاه واسا در رابطه با سوال اولت بذارم. چون منم همین سوالو ازشون داشتم و ایمیل زدم. در مورد سوال دوم، شما چه دانشگاهی درس خوندی؟

Thank you for being interested in studying at the University of Vaasa.

No, they do not need to be certified by Finnish embassy.

Yours sincerely,

منظور از "they" همون مدارک لیسانسه.

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

recommendation letter ها لازم نیست حتما تو فرم مخصوص دانشگاه Vaasa باشه. پارسال هم همین رو گفته بودن ولی ما با فرم دانشگاه خودمون فرستادیم و هیچ مشکلی هم پیش نیومد. در مورد مدارک هم فقط مهر دادگستری و وزارت خارجه باید بزنید، مهر سفارت لازم نیست

Junior Member

مرسی از پاسختون در مورد tutهم چیزی میدانید که بایدتایید سفارت فلاند باشه یا نه؟
    asedali:من دانشگاه آۀزاد درس خوندم الان برا تایید مدارک کار خاصی باید انجام بدم؟شرایط دانشگاه آزاد فرق میکند؟د
    در ضمن اینکه certificat ciscoدارم ولی از موسسه در ایران که تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نمیشه Copyاش را بفرستم کافین یا باید مهر دارالترجمه یا اسناد رسمی داشته باشن؟

Member latino آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    Electronic Eng

واسه TUT هم لازم به تایید مدارک توسط سفارت نیست.
    دانشگاه آزاد هم با بقیه فرق نمیکنه، همشون باید مهر دارلترجمه+دادگستری+وزارت امور خارجه رو داشته باشند

asedali:من دانشگاه آۀزاد درس خوندم الان برا تایید مدارک کار خاصی باید انجام بدم؟شرایط دانشگاه آزاد فرق میکند؟د
    در ضمن اینکه certificat ciscoدارم ولی از موسسه در ایران که تایید دادگستری و وزارت امور خارجه نمیشه Copyاش را بفرستم کافین یا باید مهر دارالترجمه یا اسناد رسمی داشته باشن؟

Junior Member asedali آواتار ها
    رشته و دانشگاه
    N/A

من این سوالو از دانشگاه TUT هم پرسیدم. توجه شما را به متن جوابیه این دانشگاه جلب میکنم.

Dear Applicant,

The copies of the degree certificate, transcript of records and their translations into English must be authenticated by a public notary, the Finnish Embassy/Consulate in your home country OR the institution that issued the original document (your university) with an institutional stamp on the documents. Please see further instructions about the documents here: http://www.tut.fi/admissions/applying/master-s-programmes/how-to-apply/required-documents.

Kind regards,
    TUT International Office

اینم گفته یا Finnish Embassy یا Consulate یا دانشگاه خودتون. پس واسه اینم فقط مهر دادگستری و قوه قضاییه کافیه.

چون شما دانشجوی آزاد هستین، واضحه که میتونین از طریق خود امور بین الملل دانشگاه آزاد مدارکتونو پست کنین. که اگه همونجا ازشون خواهش کنید، یک پاکت نامه دانشگاه آزاد با مهر خود دانشگاه آزاد و یک پاکت جدا مخصوص مدارک دانشگاه آزاد بهتون میدن. همون واسه دانشگاه واسا کافیه.

Junior Member

مرسی از پاسختون من دانشگاه آزاد قزوین درس خواندم دارالترجمه زده ghazvin ولی دانشگاه qazvinهستش این الان برا بررسی مدارک مشکلی بوجود میاورد؟من چه جوری باید تو سایتunesco بفهمم اسم دانشگا هم چیه؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)