صفحه 20 از 23 نخستنخست ... 1011121314151617181920212223 آخرینآخرین
نمایش نتایج: از شماره 191 تا 200 , از مجموع 229

موضوع: دانشگاه VAASA

Junior Member

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VAASA

برای ریجکت شدن هم ایمیل میدن
    ولی دیگه حسابی رو مخ آدمه !!
    فکر کنم یه هفته قبل از شروع دانشگاهشون تازه ایمیل برنن !!

نقل قول نوشته اصلی توسط mona21343 نمایش پست ها
    میگم امروز 14 june و هیچ ایمیلی نیومد ، فردا هم که تعطیله یعنی ریجکت شدم؟حتما چون یه فوق لیسانس داشتم ریجکتم کردن
    براي ريجكتي هم اي ميل ميدن پس الكي ناراحت نباشيناين كه يك فوق ليسانس ديگه دارين اصلا دليلي نيست براي اينكه ريجكتتون كنن

Junior Member

Thumbs down پاسخ : دانشگاه VAASA

بالاخره ایمیل ریجیکتی ما هم ساعت 4 صبح یکشنبه اومد!!. این هم دلیلشون برای عدم قبول رشته Strategic Management :

Your application was complete and met the basic admission criteria. However, unfortunately the number of qualified applications exceeded the number of students the University of Vaasa could accept to this programme, and your merits did not succeed to place you among the students accepted.

Junior Member

واسه منم اومد. از تمام دانشگاههایی که اپلای کرده بودم ریجکت شدم

سلام
    از اینکه بدون خوندن کامل تمام پست های تاپیکی که درباره VAASA هست سوال میپرسم عذر میخوام.
    علتش اینه که اخیرا برای بار دوم از آمریکا ریجکت شدم بخاطر رشته ام که شامد بند انتقال تکنولوژی میشه. چون خیلی روش برنامه ریزی کرده بودم و همه تخم مرغ هام رو تو یه سبد چیده بودم خیلی برام گرون و سخت تموم شد.
    واسه همین من دیگه از رشته ام (مهندسی مواد) ظله شدم. میخوام وارد حیطه های اقتصاد، بیزینس و مدیریت بشم.
    میخواستم ازتون بپرسم که:
    1. آیا با لیسانس مهندسی ( معدل کم) برای پذیرش تو یه همچین رشته هایی تو VAASA شانس پذیرش دارم؟
    2. آیا میزان شهریه ها خیلی بالاست؟ من میتونم سالی تا 5000 یورو شهریه بدم...
    3. آیا گرفتن ویزای فنلاند خیلی سخته؟ آیا ممکنه ویزا ریجکت کنه و نده؟ آیا وسط تحصیل میشه به ایران سر زد؟

ممنون میشم جوابم رو بدین. بازهم خیلی عذر میخوام که بدون مطالعه این سوال هارو ازتون کردم. بذارین به حساب شکست بزرگی که اخیراً خوردم.
    Member

Red face پاسخ : دانشگاه VAASA

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام
    از اینکه بدون خوندن کامل تمام پست های تاپیکی که درباره VAASA هست سوال میپرسم عذر میخوام.
    علتش اینه که اخیرا برای بار دوم از آمریکا ریجکت شدم بخاطر رشته ام که شامد بند انتقال تکنولوژی میشه. چون خیلی روش برنامه ریزی کرده بودم و همه تخم مرغ هام رو تو یه سبد چیده بودم خیلی برام گرون و سخت تموم شد.
    واسه همین من دیگه از رشته ام (مهندسی مواد) ظله شدم. میخوام وارد حیطه های اقتصاد، بیزینس و مدیریت بشم.
    میخواستم ازتون بپرسم که:
    1. آیا با لیسانس مهندسی ( معدل کم) برای پذیرش تو یه همچین رشته هایی تو VAASA شانس پذیرش دارم؟
    3. آیا گرفتن ویزای فنلاند خیلی سخته؟ آیا ممکنه ویزا ریجکت کنه و نده؟ آیا وسط تحصیل میشه به ایران سر زد؟

ممنون میشم جوابم رو بدین. بازهم خیلی عذر میخوام که بدون مطالعه این سوال هارو ازتون کردم. بذارین به حساب شکست بزرگی که اخیراً خوردم.
    سلام. اول از همه واقعا متاسفم که ویزاتون ریجکت شده. امیدوارم در سایر مراحل زندگی موفق باشید.

1. اطلاعی ندارم.
    2. از سال 2014 میلادی دوباره تحصیلات عالی به صورت کاملا رایگان برمیگرده. شما هیچ هزینه ای برای دانشگاه نخواهید پرداخت.
    3. ویزای فنلاند راحت ترین ویزای ممکنه. فقط و فقط رشته های حساس هستند که ریجکت میشوند. فنلاند بی دلیل کسی رو ریجکت نمیکنه و تابع قوانین اتحادیه اروپاست. در حیل تحصیل هم سفرهای تفریحی حتی تا 1 ماه هم به ایران مشکلی ایجاد نمیکنه.

در واقع شما ویزا نمیگیرید مثل امریکا که حالا multiple باشه یا نباشه. شما "اقامت یک ساله" میگیرید.

موفق باشید.

نقل قول نوشته اصلی توسط DoctorGoebbels نمایش پست ها
    سلام
    میخواستم ازتون بپرسم که:

در مورد سوال اولتون، زقابت توی رشته های بیزینس خیلی بالاست و معمولاً سعی می کنن رشته های مشابه یا نزدیکتر به زمینه های مربوطه رو بگیرند. چرا با رشته ی خودتون اپلای نمی کنید؟ فنلاند سختگیری های امریکا رو نداره و فکر نمی کنم تموم گرایشات رشته ی شما رو حساس به حساب بیارند. شما می تونید همزمان مدارکتونو هم برای رشته ی مواد و هم مدیریت و بیزینس بفرستید این جوری شانستون هم بیشتر می شه. رشته ی business and technology دانشگاه TUT رو هم چک بکنید چون ظاهراً به رشته های فنی تر خوب پذیرش می ده.
    در مورد سوال 2 و 3هم که بهتون جواب دادند. موفق باشید

Banned
    رشته و دانشگاه
    دانشگاه علمی کاربردی

خواهشا سریع جواب بدید خیلی عجله دارم در دکترا واسه واسا با ارشد مدیریت تکنولوژی راحت تر میشه پذیرش گرفت یا با ارشد مدیریت بازاریابی(یا استراتژیک)؟ و آیا میشه گفت اگه پذیرش کاری ندادن حداقل پذیرش بدون حقوق بدن(خودمون میریم با بد بختی کار میکنیم!)

سلام دوست عزیز
    راهنمایی کنید ممنون میشم
    انگار دانشگاه واسا رشته آموزش زبان انگلیسی (Applied Linguistics) رو تو مقطع دکترا داره
    می خواستم اقدام کنم
    فقط:
    1. هزینه شهریه دانشگاه چقدر هستش اونجا؟
    2. قسمتی رو ندیدم ک بتونم با اساتید صحبت کنم!!!
    (شرمنده اینارو تو خود سایتش گشتم ندیدم ک پرسیدم)
    خوشحال میشم راهنماییم کنید
    ممنون

Junior Member

سلام دوستان عزیز

یه سوال از خدممتون داشتم اونم اینه که برای دانشگاه وسا اگه بخوایم پاییز 2014 اونجا ادامه تحصیل بدیم چه زمانی باید اپلای کنیم ؟ چون تو سایتش زده بین ژانویه و فوریه 2013 زمان اپلای کردن رو .... من گیج شدم یعنی زمانش گذشته یا برای پاییز 2014 همون بین ژانویه و فوریه ولی در سال 2014 هستش؟

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)