صفحه 23 از 23 نخستنخست ... 1314151617181920212223
نمایش نتایج: از شماره 221 تا 229 , از مجموع 229

موضوع: دانشگاه VAASA

ApplyAbroad Superstar

پیش فرض پاسخ : دانشگاه VAASA

نقل قول نوشته اصلی توسط beautifulllll نمایش پست ها
    میخواستم بدونم واسا پولی شده؟
    و ایا تو زمینه technology هم رشته ای داره؟
    سلام نه پولی نشده در مورد رشته بنظرم داره چک کنید
    An investment in knowledge used to pays the best interest
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

Banned

نقل قول نوشته اصلی توسط beautifulllll نمایش پست ها
    میخواستم بدونم واسا پولی شده؟
    و ایا تو زمینه technology هم رشته ای داره؟
    سلام
    نه دانشگاه واسا پولی نشده
    بله یکی از شاخه ها ی رشته industrial management مربوط به technology management است.

من خودم مستر رو واسا گرفتم. اگه سوالی دارید میتونم پاسخ بدم

Junior Member

دوستان نتایج 2015 کی میاد؟

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط mbakhshi نمایش پست ها
    دوستان نتایج 2015 کی میاد؟
    سلام دانشگاه واسا از همه دانشگاه ها دیرتر جواب میده فکر کنم از اواسط ماه جون جوابا بیاد
    لطفا سوالات خود را در فروم مطرح نمایید حتی شما دوست عزیز! لطفا بجای ارسال پست تشکر از گزینه "اضافه کردن به امتیاز کاربر". استفاده نمایید!

مختصر میگم: بنده میخواستم برای دکتری برق و یا انرژی نو دانشگاه Vaasa اقدام کنم. خواستم بدونم معیار پذیرششون بیشتر چه مواردی هست و اینکه آیا کمک هزینه تحصیلی به دانشجویان دکتری خارجی تعلق میگیره و اگر بله مقدارش چقدره حدودا. چوم من متاهل هستم و این کمک هزینه خیلی برام مهمه. با تشکر فراوان

دوستان عزیز میخوام فقط به صورت مختصر بگم که این دانشگاه مفت نمی ارزه. مزخرفترین دانشگاه فنلاند مثل اینکه همین دانشگاه واسا هستش. دوستی رو میشناسم که یک سال توی دانشگاه واسا در رشته ی Communications and Systems Engineering تحصیل میکرده و به تازگی رفته آلتو برای درس. ایشون میگفت که این دانشگاه کلا واسه رشته ی ایشون سه تا استاد داشته که فاجعه است و تقریبا همون سه تا هم هیچوقت سر کلاس نبودن و بعضا خیلی هم بی سواد بودن. علاوه بر این هم باید بهتون بگم که شهر واسا تقریبا هیچی نداره و به اون صورت حتی خارجی هم نمی بینید. پس انرژی و پول خودتون رو الکی روی دانشگاهی نذارید که بعدا مدرکش توی خود فنلاند هم اعتباری نداره. انتخاب های خیلی بهتری توی فنلاند و توی کل اروپا هست تا جای دور افتاده ای مثل واسا. اگه واقعا ناچارید برای واسا اپلای کنید حتما بذاریدش انتخاب آخر.

ApplyAbroad Superstar

نقل قول نوشته اصلی توسط Cyanide نمایش پست ها
    دوستان عزیز میخوام فقط به صورت مختصر بگم که این دانشگاه مفت نمی ارزه. مزخرفترین دانشگاه فنلاند مثل اینکه همین دانشگاه واسا هستش. دوستی رو میشناسم که یک سال توی دانشگاه واسا در رشته ی Communications and Systems Engineering تحصیل میکرده و به تازگی رفته آلتو برای درس. ایشون میگفت که این دانشگاه کلا واسه رشته ی ایشون سه تا استاد داشته که فاجعه است و تقریبا همون سه تا هم هیچوقت سر کلاس نبودن و بعضا خیلی هم بی سواد بودن. علاوه بر این هم باید بهتون بگم که شهر واسا تقریبا هیچی نداره و به اون صورت حتی خارجی هم نمی بینید. پس انرژی و پول خودتون رو الکی روی دانشگاهی نذارید که بعدا مدرکش توی خود فنلاند هم اعتباری نداره. انتخاب های خیلی بهتری توی فنلاند و توی کل اروپا هست تا جای دور افتاده ای مثل واسا. اگه واقعا ناچارید برای واسا اپلای کنید حتما بذاریدش انتخاب آخر.
    بنظرم بهتره بگیم در فنلاند هر دانشگاهی در یک رشته خاص اعتبار داره مثلا دانشگاه واسا تا جایی که من اطلاع دارم در رشته مدیریت مالی خوب عمل کرده البته من ایرانی تا حالا ندیدم

Senior Member MAHAN7 آواتار ها

نقل قول نوشته اصلی توسط Saaaaam نمایش پست ها
    بنظرم بهتره بگیم در فنلاند هر دانشگاهی در یک رشته خاص اعتبار داره مثلا دانشگاه واسا تا جایی که من اطلاع دارم در رشته مدیریت مالی خوب عمل کرده البته من ایرانی تا حالا ندیدم
    سلام
    بعد از سه سال یه پاسخ تو این تاپیک!

این دانشگاه تو حوزه بیزنس، تقریبا بزرگترین دپارتمان رو بین دانشگاههای فنلاندی داره!
    کلا این دانشگاه تو همین حوزه بیزنس بهتره براش اقدام بشه چون هم پروژه های زیادی میگیره و هم تمرکز اصلی دانشگاه هستش.
    ایرانی هم داره ک دکتری مالی میخونه توش!
    Stand on the shoulders of giants
    Life is like riding a bicycle, To keep your balance, you must keep moving
    بسیار سفر باید تا پخته شود خامی
    پستهای قبلیم رو برای درک عمیق از تفاوت امریکا و اروپا بخون

Junior Member

سلام.
    من همسرم مشغول دکترا رشته برق قدرت هست در این دانشگاه. به نظرم این دانشگاه در مقایسه با دانشگاههای آلتو و تامپره یا LUT سطح بسیار پایینی داره...و اگر حتی 1 مقاله isi دارید اینجا رو پیشنهاد نمیکنم. افراد غیرایرانی این دانشگاه رزومه های بسیار ضعیفی دارند که متاسفانه قابل مقایسه نیست. مورد دوم بحث حقوق یا همون فانده که اینجا دانشجو ها باهاش چلنج دارند. توی دانشگاههای سطح پایین چون پروژه کمتر میاد، این مشکل واسه برخی مشکل جدی ایه که دانشجو ها رو مجبور به کار بیرون میکنه که اون هم خیلی سخت گیر میاد توی شهر کوچک واسا. به هر حال اگر انتخاب بهتری دارید بیشتر تحقیق کنید.
    موفق و موید باشید.

علاقه مندی ها (Bookmarks)

علاقه مندی ها (Bookmarks)